Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

--
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2013 11 18 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No!

Czyli będziesz Tu jednak i nie zamierzasz tego miejsca opuścić ... Twisted Evil

Ale wreszcie prawie coś bez narzekania napisałeś Laughing

Sam jesteś fałszywy jak także niektórzy tutaj, ale tak już jest i git.

Ze mnie nic nie wylazło ... ja po prostu przestałem się i innych oszukiwać. I nie jest to wbijanie noża w plecy, tylko mówienie prawdy ... prawdy takiej jaką mam obecnie w sobie. I zamiast się z tego cieszyć to, Ty oczywiście jak większość ludzi reagujesz negatywnie.

Przepraszam ... czy ja muszę wszystkich lubić? Co to jest ... jak nie oszukiwanie się i wszystkich ... skrywanie się za wielkimi lub małymi pojęciami, ideami ... czy czym tam jeszcze. Są ludzie, których lubię, są tacy których nie lubię ... tu na forum i w całym mym życiu. Jest jak jest ... i nie wstydzę się, ani nie ukrywam już tego.

A poza tym ... to Ty lepiej się przyjrzyj temu, co ja piszę i temu, co Ty piszesz ...
... gdzie ja wyraziłem brak szacunku do surowego kolegi? To, że napisałem mu dokładniej jak u mnie surowe wygląda jest brakiem szacunku? ... Co? Powinienem napisać ... "oj, jak superaśko jesz, podziwiam cię i robię tak samo i kocham cię Zibbusieńku" ... ??? Weź się puknij w czółko ... bo ja już się puknąłem Cool

Za dużo ... za dużo myślisz .... za bardzo myśli bierzesz na poważnie ... i sam przez to jesteś pełen nienawiści do świata i do siebie ... co wyszło w Twoim poście o mnie ... ...
... ale wolę Cię w tym poście 1000x niż w poprzednich Twoich snujących się jak zatruwający życie czad.

To, że Twoje poglądy są inne i mi nie pasują ... to przepraszam też co? Muszę Ci przyklaskiwać i głaskać po główce ... tak jak niektórzy tutaj robią? Zadowala Cię to ... ? Mam Cię słuchać? Mam przesyłać Ci uśmieszki? I odgrywać komedię "duchowego forum tęczowych kucyków Pony lub Troskliwych Misiów?

Nie.

Nie Gisan ... nie podoba mi się, że marnujesz swoje życie, że nie ma w Tobie radości, nie ma chęci życia, że piszesz to, co piszesz i że wysyłasz depresyjne sygnały w świat i ŻE NIC Z TYM NIE ROBISZ !!!

Tak to widzę.

Owszem ... zgadzam się, kiedyś pisałem tamto i owo ... o JAM JEST ... ... no ... tak pisałem ... tylko, że TOTALNIE TEGO NIE ROZUMIAŁEM.
JAM JEST TO NIE TYLKO TĘCZOWE KUCYKI PONY ... i nie ma się czego wstydzić i nie ma co się oszukiwać lub mieć o to pretensje !!!

JAM JEST ... pełniejszy ... prawdziwszy ... jak gdyby ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gisan
Gość

PostWysłany: 2013 11 19 04:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....hm...no coz...nie zawsze inteligencja idzie w parze z wyksztalceniem...nie mam zamiaru juz wiecej brac udzialu w tej publicznej klotni i publicznej spowiedzi komu co pasuje i kto jakie ma poglady...odpuszczam... Razz Razz Razz
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2013 11 19 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gisam - masz prawo zyc/myslec co chcesz i jak chcesz - to nie ulega watpliwosci...

Jednak uwazam, ze hunab-ku powiedzial sporo prawdy w ostatnim poscie.
Wzialbym na Twoim miejscu pare glebokich wdechow i przeczytal to raz jeszcze na zimno, a potem sprobowalbym wyjsc z tej zakompleksionej skorupy ktora wokol siebie zbudowales...

Osobiscie Cie lubie i dlatego to pisze...

Ale oczywiscie - sam decydujesz Very Happy
Powrót do góry
Zibby

PostWysłany: 2014 04 15 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Gisan! Niedlugo dojdziemy do rekordowej liczby wyswietlen zalozonego przez Ciebie tematu. STO TYSIECY. Gisan, bardzo Cie prosze, daj o sobie znak. Napisz jak Ci jest w Twojej ziemskiej pielgrzymce. Gdzie jestes na drodze poszukiwan i doswiadczen. Podziel sie tym z nami. Sa tu ludzie, ktorzy sie z zadowoleniem te refleksje i uwagi o ludziach i zyciu przyjma. Prosze Cie osobiscie - Zibby
Powrót do góry
Zibby

PostWysłany: 2014 04 18 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Pielgrzymie! Pozdrawiam Ciebie serdecznie i jeszcze raz prosze...odezwij sie!
Powrót do góry
Aquariadael

PostWysłany: 2014 05 11 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że kimkolwiek on był, skasował wszystkie swoje posty. Prawdę mówiąc, nie chciałbym żadnej odpowiedzi od kogoś, kto nie jest w stanie wziąć odpowiedzialności, za to, co napisał.
Musi mu się ciężko żyć z samym sobą, skoro w ten sposób wypiera własne Ja, które miało tutaj udział.
Najwyraźniej ma problemy osobiste, lub stało się coś, o czym nie wiemy.

Osobiście, na Twoim miejscu Zibby - szukałbym interesujących Cię odpowiedzi na własną rękę.
A nie od osób o niestabilnej psychice. Chyba, że poprzez ich wiadomości, w jakiś sposób chcesz przenieść część ich destruktywnego stanu, do własnego życia.

Możliwe, że nie powinienem się odzywać, ponieważ nie mam pojęcia, kim on jest. Skutecznie zadbał o to, żeby tak pozostało.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2014 05 19 07:32    Temat postu: odszedł Odpowiedz z cytatem

gisan odszedł z forum i nie zamierza wrócić.
Jego konto zostało skasowane -- to sam postanowił -- dlatego już nie może pisać tutaj a nowego konta nie zamierza zakładać.

Oto jego ostatnia wiadomość:

TEKST DO WKLEJENIA:

Ttrzech mnichow postanowilo sie wybrac w odludne miejsce wysoko w gorach w glebokiej jaskini zeby pograzyc sie w medytacji. Pewnego dnia rozlegl sie na zewnatrz jaskini jakis odglos; po szesciu miesiacach jeden z mnichow sie odzywa i mowi: “to byl tygrys” i znowu jaskinia sie pograzyla w ciszy. Jakis rok pozniej odzywa sie drugi mnich i mowi: “ to nie byl tygrys, to byl lew” i znowu w jaskini zapanowala cisza...dwa lata pozniej trzeci mnich sie odzywa i mowi: jesli wy dwoje sie nie przestaniecie klocic ze soba to ja sie stad wynosze”...

(*)

(**)

(****)

(******)

( GISAN )

( R. I. P. )

(***************)
prawie ze zdechly i padniety jak kafka gisan poleca; zeby wyzerowac licznik odwiedzin tego grobu czyli miejsca jego spoczynku a najlepszym bylo by go usuniecie w calosci z tego cmentarza martwych mysli zeby slad nie pozostal zaden... a tym co chca swoje patologicznie funkcjonujace umysly karmic jeszcze jakas strawa to poleca cos na temat jedzenia i niejedzenia:
http://blackevo.kewlnet.tk/E-book/book/Grzesiuk_Stanislaw_Piec_lat_kacetu.pdf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Zibby

PostWysłany: 2014 05 19 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zegnaj Gisan!
Powrót do góry
gisan

PostWysłany: 2015 05 21 04:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEZDEM....
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2015 05 21 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurczę Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2015 05 21 08:15    Temat postu: witaj Odpowiedz z cytatem

Witamy ponownie Exclamation
Powrót do góry
gisan

PostWysłany: 2015 05 23 12:00    Temat postu: powitanie Odpowiedz z cytatem

Dziekuje, dziekuje, dziekuje...za serdeczne powitanie mnie tutaj ponownie na forum Joachimowi...i owacyjne powitanie mnie Hunabeczkowi ( O kurcze) ...i sobie tez dziekuje za odwage i to ze udao mi sie zrealizowac podjecie decyzji powrotu tutaj...i jeszcze raz Joachimowi Dziekuje ze pozywtwnie sie odniosl do mojego powrotu i "zmartwychwstania' mojego tutaj na tym forum...nie wrocilem tutaj jednak z byle powodu...ale o tym nastepnym razem...
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2015 05 23 20:28    Temat postu: nowy temat Odpowiedz z cytatem

Gisan,
proponuję, załóż nowy temat, żeby nie ciągnąć tego tutaj; będzie przejrzyściej i bardziej zrozumiale.
Powrót do góry
gisan

PostWysłany: 2015 05 24 12:36    Temat postu: propozycja... Odpowiedz z cytatem

oczywiscie ze tak...jak najbardziej nowy topik...tutaj tylko tak zaczalem swoje ponowne wejscie ma to forum i z takim zamiarem otworzenia nowego tematu zanosilem sie podejmujac decyzje powrotu do tego forum...tym bardziej ze nie bedzie juz z mojej strony pisania na zadne tzw tematy "filozoficzne" ...jak to bylo do tej pory ... i w sumie fajnie jest ze wszystko co poprzednio napisalem skasowalem...tak przynajmniej ja uwazam...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17

Skocz do: