Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mięso
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Odżywianie ciała i umysłu, diety.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anusia

PostWysłany: 2008 04 08 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Premati masz szansę oczyścić wątrobę przechodząc na wege i cukrzyca może sobie odejść skąd przyszła. Powodzenia i ja zrobiłam to z dnia na dzień, najprościej i najskuteczniej. Wspieram w takim razie w tej drodze Very Happy

Czytam co pisała wcześniej Dorota i to mocno czuję. Medytując, sam wiesz co masz jeść. Im wyższe wibracje, tym prostsze jedzenie/i odwrotnie/, bo się nie da już inaczej.

Buziaki dla wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mateusz

PostWysłany: 2008 04 08 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
SamTen

PostWysłany: 2008 04 09 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anusia napisał:
Jest to [mięso] chyba jeden z niewielu nałogów do którego się już nie wraca, bo samoświadomość nie pozwala na to. Znika z życia raz na zawsze, takie jest moje doświadczenie.

I moje jest podobne. W ciągu pierwszego roku były wprawdzie 3-4 przypadki zjedzenia mięsa. Nieodmiennie zakończone rozczarowaniem. Ale teraz patrzę na mięso zupełnie obojętnie. Ani mnie ciągnie ani odrzuca. Ot po prostu jedna z niejadalnych substancji, których pełno w naszym otoczeniu. Jak na przykład papier.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anusia

PostWysłany: 2008 04 09 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Zapomniałam o mięsie /jakby obce słowo i dobrze, bo ma niską wibrację/i raczej go nie widujęSmile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mateusz

PostWysłany: 2008 04 12 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

“Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” !!! !!!. (Mat. 25:40).

Każda zadana krzywda i zadane cierpienie to zadawanie cierpienia sobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Odżywianie ciała i umysłu, diety. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: