Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzień Dobry TVN -- inedia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2008 06 10 10:03    Temat postu: Dzień Dobry TVN -- inedia Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Czy Stachurski przestanie jeść?

Stachurski pości od dwóch lat. Każda głodówka jest dłuższa, każda przybliża go do celu, który chce osiągnąc – całkowicie zrezygnowac z przyjmowania pokarmów. - Ufam, ze jestem tą osobą, która w przyszłości będzie miała zaszczyt i honor żyć tylko energią świetlną. Człowiek ma takie możliwości, dał nam je stwórca – mówi Stachurski."

http://dziendobrytvn.onet.pl/1491629,gwiazdy.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
newgargamel

PostWysłany: 2008 06 10 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JMW, masz z nim jakiś kontakt? Wygląda na dość dobrze poinformowanego... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JMW

PostWysłany: 2008 06 11 08:35    Temat postu: kontakt Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz usłyszałem o nim wczoraj i to dopiero, kiedy Kasia (z tego forum) poinformowała mnie i podesłała odnośniki.
Powrót do góry
konradkostka

PostWysłany: 2008 06 11 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli mowa jest o tych wszytskich -izmach [wegetarianizm, weganizm, witarianizm, frutarianizm, sproutarianizm, juicearianizm itp] gdzie ciało funkcjonuje na dostarczaniu [coraz bardziej delikatnego] pozywienia materialnego to osoba taka w dalszym ciągu pozostaje w sferze intelektu i odstawienie jedzenia konczy sie smiercią ....wiec tutaj breathariaznim [wg mnie] jest zupełnie innym tematem....sam stachursky powiedział w tym materiale filmowym ze niektórzy ludzie robią to żeby "zbić kapitał popularności".. w sytuacji kiedy gość nie przeszedł jeszcze na breatharianizm a tylko puszcza w mediach informacje, że ma zamiar to zrobić to tylko może nie potrzebnie ośmieszyć siebie jak i inne osoby zainteresowane inedia, bo przeciez każdy może stwierdzić, że ma taki zamiar.... z tego filmiku wynika ze obrał sobie, opisany przez Joachima "solar healing" ...czyli patrzenie w słonce... co w naszej strefie klimatycznej jest raczej mało wydajne bo częściej to słonce przykryte jest warstwa chmur.... a tu raczej chodzi o systematyczność w pobieraniu promieni słonecznych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zofia

PostWysłany: 2008 07 06 22:15    Temat postu: warto uniezaleznic sie od jedzenia Odpowiedz z cytatem

Ciekawy filmek o p.Stachurskim, ktory przygotowuje sie zycia bez jedzenia.
Joachim Twoja wypowiedz w tym filmie jest prawdziwie budujaca.
To co dzieje sie dzisiaj na swiecie(zywnosc drozeje, przepowiadaja glod), dobrze jest byc uniezaleznionym od jedzenia.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2008 07 07 12:56    Temat postu: Uwaga w TVN Odpowiedz z cytatem

Dzwoniła do mnie dziewczyna, kilka dni temu, z programu "Uwaga" w TVN. Powiedziała, że robią program na temat inedii i zadała masę pytań. Całkiem możliwe że nagrywała lub notowała uważnie.
Mówiła, że przyjadą do mnie filmować ale ja w to wątpię.

Tak czy inaczej, jeżeli dowiesz sie, że "Uwaga" na temat inedii, niejedzenia pojawia się, proszę, powiadom o terminie tutaj.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2008 07 07 13:00    Temat postu: Re: warto uniezaleznic sie od jedzenia Odpowiedz z cytatem

Zofia napisał:
To co dzieje sie dzisiaj na swiecie (zywnosc drozeje, przepowiadaja glod), dobrze jest byc uniezaleznionym od jedzenia.
To właśnie jest jednym z powodów, w ogóle, dlaczego ja zacząłem o inedii w ogóle mówić publicznie. To jest informacja dla tych, co maja przeżyć czasy głodu i całkowitego zatrucia żywności na prawie całej Ziemi. Masz informację, może prawdziwą, może fałszywą -- rób sobie z nia co chcesz.
Powrót do góry
pyzka

PostWysłany: 2008 07 08 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez pyzka dnia 2011 08 17 16:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Samuel

PostWysłany: 2008 07 10 23:08    Temat postu: jeśli o tym mowa teraz.. Odpowiedz z cytatem

Skoro my się do tego przygotowujemy, więc sprawa nas dotyczy, nasze pokolenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
gisan
Gość

PostWysłany: 2008 07 12 02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 06:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Samuel

PostWysłany: 2008 07 12 08:40    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Hm, nie chodzi o to że my mamy przeżyć tysiące lat, ale ze względu na to że mają nadejść czasy trudne, które mogą wykasować nasz gatunek z tej planety, dlatego mam wrażenie że poszczególni ludzie zostali przez jakąś inteligencję wybrani jako w miarę dobre okazy, do tego aby przeżyć, i zapewnić kontynuacje naszej rasy, a do tego właśnie potrzebna będzie im umiejętność życia bez jedzenia, którego za jakiś czas może nie być wcale, czyli będzie potrzebna pewna modyfikacja naszego systemu zasilania, . Nie zdziwiłbym się gdyby nagle zabrakło jedzenia wokół , gdyby ludzie zaczęli sie wzajemnie zjadać, co też nie raz już bywało. Ja wolałbym nie zostać doprowadzonym do takiej "potrzeby" i wolę odżywiać się pranicznie.
Po prostu, pomysł życia bez jedzenia zaświtał w głowie w rekordowej liczbie osób na ziemi jak do tej pory, nie wierzę że jest to przypadek
Powrót do góry
pyzka

PostWysłany: 2008 07 12 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez pyzka dnia 2011 08 17 16:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Samuel

PostWysłany: 2008 07 12 11:38    Temat postu: nie, cały czas się tego uczę Odpowiedz z cytatem

to znaczy znam techniki pobierania energii i działają one na tyle że potrafię zlikwidować uczucie głodu, i nabrać siły, uruchomić przysadkę i wyłączyć żołądek itp. ale nie przepracowałem jeszcze wszystkich emocji jeśli chodzi o życie w jedzącym społeczeństwie i na ogół wśród ludzi funkcjonuje jako frutarianin.
Powrót do góry
newgargamel

PostWysłany: 2008 07 12 12:38    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

Samuel napisał:
Hm, nie chodzi o to że my mamy przeżyć tysiące lat, ale ze względu na to że mają nadejść czasy trudne, które mogą wykasować nasz gatunek z tej planety

Chodzi tu głównie o zmiany jakie zajdą ok. roku 2012 - jedzenie bedzie skarzone nie przez chemikalia ale przez promieniowanie słoneczne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gisan
Gość

PostWysłany: 2008 07 12 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

--

Ostatnio zmieniony przez gisan dnia 2013 11 19 06:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Salomea

PostWysłany: 2008 07 13 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani,

nie chodzi o to, żeby odżywiać się Praną, energią słoneczną, jonami wody czy innymi sprawami. Chodzi tutaj o to, że to JA-człowiek, Ja-umysł jestem TWÓRCĄ i ja mogę decydować w pełni o sobie i o tym, co robię. ja- twórca tworze w SOBIE energię, by przeżyć. Nie odżywiam się niczym. to JA generuję energię życia!! Uwalniamy się od narzędzi, od uzależnień, jesteśmy my- TWÓRCY, którzy są w stanie stworzyć wszystko. Słońce w każdej chwili może zgasnąć, wody może zabraknąć. co wtedy? Nic, bo to JA jestem twórcą i to ode mnie pochodzi cała moc, cała energia, potrzebna mi do życia. Przeżyję. Będe cierpiała, może chorowała, może moje ciało nie będzie w 100% gotowe, ale przeżyję, bo siła jest generowana we mnie i to ja jestem jej kreatorem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SamTen

PostWysłany: 2008 07 15 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salomea napisał:
jesteśmy my- TWÓRCY, którzy są w stanie stworzyć wszystko. Słońce w każdej chwili może zgasnąć, wody może zabraknąć. co wtedy? Nic, bo to JA jestem twórcą i to ode mnie pochodzi cała moc, cała energia

Salomeo, dobrze zaczęłaś: "MOGĘ STWORZYĆ WSZYSTKO" i nagle spadasz do poziomu jakiejś jednej jedynej złożonej formy wielokomorkowej, którą nazywasz "moje ciało":
Cytat:
Przeżyję. Będe cierpiała, może chorowała, może moje ciało nie będzie w 100% gotowe, ale przeżyję (...)

No to zdecyduj się - kto przeżyje? Ty - TWÓRCA, Ty - ŹRÓDŁO? Czy Ty - "moje ciało" - ta konkretna kolonia wysko wyspecjalizowanych komórek, do której jesteś taka przywiązana?
Powrót do góry
Salomea

PostWysłany: 2008 07 15 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli ja jestem tworca to bez problemu moge stworzyc cialo niesmiertelne Smile zyje tutaj, na ziemi, do wykonywania tej misji, pracy niezbedne jest mi cialo, dlatego myslac JA- mam na uwadze rowniez moje cialo. To normalne, ludzkie, naturalne. Ja- czlowiek- cialo - umysl. To kolej rzeczy. Ludzie programy. Sens bycia na ziemi. Nie udawaloby nam sie tutaj pracowac, wykonywac powierzonych zadan, gdybysmy nie posiadali ciala materialnego, dlatego mowiac ja mam na mysli rowniez "kolonie komorek" ktore posiadam. Zreszta, sama stworzylam te cialo, dlaczego wiec nie mam sie z nim identyfikowac? Co widzisz w tym zlego? Oswiadczanie, ze jestem cialem nie jest schodzeniem na nizsze wibracje, jest OGOLNA swiadomoscia, Swiadomoscia, ktora obejmuje wszystkie aspekty zycia, a nie tylko skupia sie na duchowosci i sprawach astralnych. Jestem na ziemi, tutaj potrzebuje ciala, dlatego sie z nim utozsamian i nazywam swoje cialo SOBA. Jestem jednoczesnie cialem, tworem ziemskim, skupiskiem komorek, tak samo jak jestem duchowoscia, Tworca, Mistrzem. Na tym polega zyciue Tutaj, na tym polega budowanie swojej Swiadomosci, na POCZUCIU, iz JA musi byc zakorzenione (usmiech dla Ciebie <slonko>) w ziemi, jednoczesnie JA musi byc duchowe i mistyczne. To trudna i zmudna praca. Wymaga wiele wysiłku i wkładu wizualizacji, medytacji, kontemplacji, ale sens jej jest ogromny, a korzysci, ktore przynosi nie porownywalne i nie do opisania.
Oczywiscie, jestem przywiazana do swojego ciala, bo wiem, ze bez niego nie udaloby mi sie osiagnac wielu celow, ktore sobie postawilam za wazne do zealizowania. Samym duchem nie mozna dzialac. Nie przybijesz gwozdzia palcem, potrzebny ci do tego mlotek. Tam samo ja potrzebuje ciala. Gdy zakoncze zadanie, misje, odloze cialo (mlotek), podziekuje mu za wspolprace i zaczne dzialac w innej dziedzinie, w ktorej tez na pewno zajdzie potrzeba posiadania, operowania pewnym narzedziem, ktore ma ulatwic, a w niektorych przypadkach UMOZLIWIC prace, wykonywanie planu, czynnosci.
Powrót do góry
SamTen

PostWysłany: 2008 07 17 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli przeżyje ciało zasilane energią wewnętrzną?
Powrót do góry
Salomea

PostWysłany: 2008 07 17 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli TY tak postanowisz to oczywiscie, wszystko zależy od Ciebie i Twojej Świadomości.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2008 07 18 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do tematu i informując -- w sobotę przyjedzie TVN Uwaga, więc jednak temat ciągną. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2008 07 19 20:50    Temat postu: była ekipa Odpowiedz z cytatem

Ekipa TVN, mimo mojej początkowo wątpliwości, jednak przyjechała i nakręciła ze mną trochę materiału, m.i. rozmowę, lodówkę, mieszkanie. Z tego co zrozumiałem, z nakręconego materiału będzie pokazane 14 minut w programie dnia 27 lipca, jednak termin jest jeszcze nie pewny i mam dostać potwierdzenie (wtedy tutaj napiszę).
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2008 07 27 09:13    Temat postu: emisja 27 09 2008 Odpowiedz z cytatem

Program "Uwaga" zostanie wyemitowany dnia 27 wrześnie o godz. 19:45 w TVN.
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2008 07 27 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba mało "medialny" się okazałeś dla telewizji TVN Joachim Laughing Laughing Laughing . Bo coś nie pokazali ani Ciebie, ani twojej lodówki w tym programie. Cały cenny czas zajęły dywagacje twórców programu i gwiazdor Stachurski..
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2008 07 28 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego można było się spodziewać, tym bardziej, że nie podpisałem zgody na pokazanie mojego wizerunku (ekipa mogła o tym zapomnieć, a zawsze przedtem taką zgodę podpisywałem).
Poza tym, jak widać było, program energetycznie i tematycznie nie pasowł do moich "poważnych" wypowiedzi naukowych o inedii. A nie dałem się wciągnąć w coś "sensacyjnego" podczas filmowania Smile .
Było dokładnie tak, jak miało być -- ja jestem zadowolony.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: