Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

1. Ziemia a ja.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ziemia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2009 02 08 09:40    Temat postu: 1. Ziemia a ja. Odpowiedz z cytatem

Co materialne jest twoje tutaj na Ziemi?
Może uważasz, że na tej planecie, cokolwiek należy do ciebie?
? ? ?
Uświadom sobie od razu, że NIE. Kiedy tutaj przybyłeś, dostałeś wszystko co materialne właśnie od Ziemi. Kompletne zero jest twoje, kompletne nic, co materialne, należy tutaj do ciebie, kompletne wszystko jest własnością matki, na której brzuchu żyjesz. Nawet jedna komórka twojego ciała, nawet jeden atom tego co jesz, pijesz i wdychasz jest nie twoje, NIC, bo wszysto to jest od Ziemi.

Ziemia daje ci ciało, jedzenie, picie, powietrze, ubranie, dom, grunt, komputer, żarówki, książki i wszystko inne materialne. Ona także przyjmuje od ciebie wszystko co wyrzucasz i wydalasz, od momentu poczęcia poza śmierć.

Z Ziemi ciało twoje powstało, z Ziemi żyje i po śmierci do Ziemi wróci.

A ty (tak, właśnie ty, nie myśl o innej osobie, ciebie pytam) który wszystko materialne ma od tej planety, co jej za to dajesz? Cóż materialnego możez jej dać? NIC, oczywiście, nic. Ziemi możesz dać tylko to, co niematerialne więc twoją działalność, twoje wibracje, kreacje umysłu i przede wszystkim Miłość. Właśnie tego Ziemia oczekuje od ciebie.

Ziemia daje ci wszystko co materialne a ty masz jej dawać wszystko co duchowe szczególnie twoją bezwarunkową Miłość. Dzięki temu możesz w pełni doświadczyć pełnię ducha i materii. rozumiesz, ta planeta umożliwia ci doświadczenia pełni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Pablo1961

PostWysłany: 2009 02 08 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZJEM-JA-ZJEM-JA-ZJEM-JA-ZJEM-JA-ZJEM-JA... Idea

"Zapominacie, że owoce należą do wszystkich, a Ziemia - nie należy do nikogo."

Jan Jakub Rousseau
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maja

PostWysłany: 2009 02 16 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można dać Ziemi ...również to co materialne, wrócIĆ jej...pytanie tylko co i ile wracamy materialnie, jak z tego korzystamy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2009 03 23 00:10    Temat postu: Indiańska Starszyzna - Wszyscy Stanowimy Jedno Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=RM8buuZJXGI&feature=channel_page
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Immortal

PostWysłany: 2014 12 17 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często oglądamy różne filmy o globalnym ociepleniu, zanieczyszczeniu środowiska itd. Oglądamy, jest nam smutno, większość wtedy postanawia poprawę..
A potem po 4 godzinach zapominamy ze oglądaliśmy taki film..

Smutne, ale prawdziwe. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ziemia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: