Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy posty użytkownika dhjana nie wnoszą żadnej wartości?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Techniczne, Pytania, Propozycje.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy uważasz, że posty użytkownika dhjana NIE WNOSZĄ ŻADNEJ WARTOŚCI?
TAK!
0%
 0%  [ 0 ]
NIE!
88%
 88%  [ 8 ]
NIE WIEM :)
11%
 11%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 9

Autor Wiadomość
Bacchante

PostWysłany: 2009 05 02 15:15    Temat postu: Czy posty użytkownika dhjana nie wnoszą żadnej wartości? Odpowiedz z cytatem

http://www.niejedzenie.info/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=682

Czy posty użytkownika dhjana nie wnoszą żadnej wartości? :)

Ta ankieta jest odpowiedzią na poprzedni post dhjana i ma na celu udowodnieniu jej co sądzimy na temat jego postów, żeby nie popadał już w skrajną samokrytykę.
Dhjana, jak dla mnie każdy post, który przedstawia opinię i doświadczenia jest wartościowy!

/3.05.2009/ w świetle wyjaśnienia podanego przez dhjana moja argumentacja nie ma sensu, więc po prostu to zignorujcie.

Ostatnio zmieniony przez Bacchante dnia 2009 05 03 13:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2009 05 02 19:48    Temat postu: wartościowa Odpowiedz z cytatem

Każda wypowiedź jest wartościowa na tym forum. Gdyby taka nie była, to nie zostałaby tutaj Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
witarianin

PostWysłany: 2010 09 23 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet gdyby była informacja negatywna to i tak wnosi jakieś doświadczenie, a to doświadczenie poucza NAS. A ja ja nie postrzegam złej informacji. Łgodność uśmierza ból .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Techniczne, Pytania, Propozycje. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: