Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

JMW w swoim warsztacie.
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Audio, wideo, zdjęcia, artykuły, prezentacje itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2010 02 28 20:33    Temat postu: JMW w swoim warsztacie. Odpowiedz z cytatem

Ja w moim warsztacie / laboratorium, do pobranie jest plik:
warsztat.mp4
z
http://servilo.website.pl/laboratorio/ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyspa

PostWysłany: 2010 03 01 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może coś na bazie magnesów zbuduj Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sattwa

PostWysłany: 2010 03 01 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W roku 1880 wystąpił w Ameryce John Worrel Kaly z nowym sensacyjnym wynalazkiem.
Sporządził on mianowicie motor,przez który działała siła eteryczna,produkowana przez wynalazcę.Siła ta poruszała z ogromnym rozpędem ów motor,ba natężenie jej było tak olbrzymie,że podnosiła cały ciężki motor do góry ponad ziemię.Siłą tą wobec zebranych zdematerializował Kaly w paru minutach woła,uprzednio zarzniętego,tak,że wół ów zniknął,rozpływając sie w nicość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RS

PostWysłany: 2010 03 10 16:39    Temat postu: Urzadzenia darmowej energii Odpowiedz z cytatem

Strona z roznymi urzadzeniami darmowej energi:

http://www.free-energy-devices.com/
Powrót do góry
RS

PostWysłany: 2010 04 03 12:36    Temat postu: Silnik R. Tabaki Odpowiedz z cytatem

http://www.livestream.com/januszzagorski/video?clipId=flv_b544da85-2ef5-4419-b1bf-5b3dbfc0b346&utm_source=lsplayer&utm_medium=ui-play&utm_campaign=click-bait&utm_content=januszzagorski
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2010 08 04 05:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jmw jak praca nad projektem?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JMW

PostWysłany: 2010 08 04 07:58    Temat postu: nadal pracuję Odpowiedz z cytatem

Jak do tej pory nie mam nic konkretnego. Teraz mniej czasu spędzam na badaniach, bo odnawiam dom, od dachu po piwnicę, malowanie, szpachlowanie, wiercenie, klejenie itd. -- to moje zajęcie na całe wakacje.
We właściwym czasie urządzenia będą gotowe i ludzie będą mogli powszechnie korzystać z nich.
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2010 08 04 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powodzenia w remoncie wybuduj może odrazu schron:)
Powrót do góry
jesiennylisc

PostWysłany: 2010 08 24 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super że Joachim pracujesz nad free energy. Mnie również pasjonuje to od lat i również chcę jak najbardziej uniezależnić się od państwa i od systemu. Na razie jestem w fazie pierwszej - zbieranie i analizowanie informacji w tej dziedzinie. Niestety żeby móc eksperymentować, to jednak trzeba na start włożyć w to trochę pieniędzy a już poprzez samo to całość przestaje być "free" ; ) Obejrzałem jeden z filmików i dokładnie tak samo myślę od lat jak Ty. Jestem zwolennikiem tego żeby każdy dom posiadał swoje własne niezależne źródło energii elektrycznej. Zupełnie nie podoba mi się obecny stan w którym wszyscy są zależni od jednego dostawcy. Jak coś się dzieje z elektrownią to wtedy miliony ludzi nie mają prądu. Tak jak np. ostatniej zimy co ludzie gdzieś w Polsce (nie pamiętam gdzie już) musieli radzić sobie podczas awarii z brakiem ogrzewania przez tygodnie, nie mieli nawet jak ugotować cokolwiek bo wszystko mieli na prąd. Ale w tym momencie dochodzimy do tego podstawowego problemu, czyli opłaty do skarbu państwa. Jeśli każdy zasilałby swój dom darmową energią to państwo nie miało by z tego żadnego zysku. Tak więc nie jest to na rękę systemowi i będzie z tym walczył na wszelkie sposoby. Kiedyś na jakimś forum była gadka o samochodzie na wodę. Pojawiały się tam słowa oburzenia, że jak to? nie może tak być że ktoś będzie jeździł za darmo na wodę nie płacąc za paliwo bo płacąc za paliwo płacisz za utrzymywanie dróg a jak będziesz chciał jeździć na wodzie to nie masz prawa użytkować dróg bo nie płacisz za ich utrzymanie. I tak właśnie niektórzy rozumują. Bo w ich mniemaniu ważniejsze są opłaty za drogi niż czystość środowiska i widać wolą wdychać spaliny niż powietrze.
Wracając do tematu zasilania domu darmową energią to patrząc na te tysiące filmików na YouTube ludzi którzy majsterkują w swoich małych garażowych laboratoriach i udaje im się budować różne wymyślne urządzenia, to jestem pewien i zgadzam się z Joachimem, że wielkie korporacje i laboratoria na 100% już dawno opracowały wiele alternatywnych metod darmowej energii tylko chyba jednak za naszego żywota nie będzie dane nam ich ujrzeć ponieważ nie leży to w interesie całych państw i korporacji energetycznych. Spójrzmy na kraje arabskie które żyją w luksusach tylko dzięki petrodolarom. Rosja która sprzedaje złoża ropy i gazu innym krajom. Potężne globalne korporacje paliwowe jak SCHELL, Chevron czy BP. Oni wszyscy wkładają w swoje interesy takie pieniądze że nawet nie wiem jak tę liczbę zapisać. To są tryliardy dolarów i nagle pojawia się np. taki Joachim ze swoim tanim darmowym wydajnym silnikiem który może zasilać nie tylko dom ale i samochód czy samolot pasażerski lub statek. Co wtedy się dzieje? to co zwykle - jak ktoś zagraża ich interesom to najpierw Joachima odwiedzą niemili panowie z propozycją np. 30mln$ za prawo do patentu. Jeśli im się uda kupić to taki projekt ląduje głęboko w jednym z wielu korporacyjnych sejfów i czeka tam sobie kolejne 100 lat aż skończą się paliwa kopalne i będą mogli zarobić na tych wynalazkach mając do nich prawo własności.
A jeśli nie da się ugodowo im kupić to wyślą kilku szakali którzy wysyłają taką osobę na tamten świat lub w najlepszym wypadku robią z niego przestępce i ląduje taka osoba w więzieniu. Po prostu oni są zbyt potężni.
Jeśli już, to można spróbować taki wynalazek rozpropagować w krajach którym zależy na uniezależnieniu się od paliw kopalnych i na ochronie środowiska np. Japonia, Szwajcaria. Do Emiratów, Norwegii, Rosji czy Usa nie ma co jechać bo tam zniszczą człowieka gdyż takie kraje zarabiają na ropie naftowej i ostatnie o czym myślą to darmowa energia. Na Polskę też nie ma co liczyć, bo polski rząd wszystko zrobi żeby podlizać się Stanom Zjednoczonym którymi rządzą korporatokracje. Przestrogą może np. pan Lucjan Łągiewka który opracował swój genialny wynalazek to przyszło wojsko i zwyczajnie jemu to ukradli. Można sobie obejrzeć o tym film na YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=JaFBXzrcPsM

Myślę że losy świata ważyły się pod koniec XIX wieku. Nie było jeszcze wtedy korporatokracji, które dyktowały warunki światu. Niestety ludzkość zaprzepaściła szansę nie doceniając geniuszu Tesli a zawierzając Edisonowi, który większość wynalazków i tak ukradł.

Joachimie polecam zainteresować się prócz silnikami magnetycznymi jeszcze silnikiem Stirlinga, który z powodzeniem jest już wykorzystywany w słonecznych rejonach świata oraz elektrycznością ziemi. Planeta Ziemia to tak naprawdę wielka bateria tylko musimy jeszcze nauczyć się jak tę energię wykorzystać:
http://www.youtube.com/results?search_query=earth+battery&aq=f

Bardzo pomocna w tym wszystkim może być strona z projektami patentów na google patents:
http://www.google.com/patents
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2010 09 05 19:45    Temat postu: filmiki na youtube Odpowiedz z cytatem

Widzę, że zainteresowanie tematem uwolnienia się od zniewolenia energetycznego jest duże. Ja to robię, ponieważ Kocham ludzi a czuję, że w tym mogę im pomóc.
Na youtube założyłem kanał filmowy kilka dni temu, gdzie możecie zobaczyć niektóre z testów, które robię:
http://www.youtube.com/scienculo
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2010 09 05 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

walcz joachim walcz
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2010 10 10 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joachimie nie chce byc sceptykiem ale wzrost o 7 procent to wynik dobry lecz kto bedzie budowal silnik do jakiegos urzadzenie majac 7 procent wiecej
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2010 10 10 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz o jednym z filmików z mojego kanału na youtube -- domyślam się.
To są przykłady tego, co robię. Służą wymianie informacji między mną a ludźmi, który zainteresowani są tym samym urządzeniem. Dzięki temu możemy wizualnie komunikować się, pokazując, co i gdzie kto robi.
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2010 10 10 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie Smile
jesienny lisciu zamiesciles film , na ktorym Janusz Zagorski- dziennikarz od lat interesujacy sie roznymi "dziwnymi" tematami opowiedzial i poklazal historie genialnego i bardzo pozytecznego wynalazku. Wsrod ludzi skupionych wokol Janusza jest tez Tadziu Dobrocinski, uroczy czlowiek, naukowiec, ktory konstruuje urzadzenia wykorzystujace energie wiatru. Jak opowiadal kiedys historie jednego ze swoich wynalazkow....- toz to typowe olsnienia przychodzace ze strony ducha Very Happy Very Happy. Takich ludzi jest coraz wiecej- i tych, ktorzy podejmuja dzialania i tych, ktorzy takie dzialania promuja. Tak ze- WIECEJ OPTYMIZMU. To my, swoim strachem dajemy "smutnym panom" z roznych sluzb, a tym samym systemowi i korporacjom wladze i sile. Ale swiadomosc ludzi wzrasta coraz szybciej- nie wszystko da sie kontrolowac, zwlaszcza w dobie internetu. Wystarczy ze zorientujemy sie JAK JEST NAS WIELU, a juz banka strachu peka niczym banka mydlana.
Pamietam, jak jeszcze 3 lata temu to co robie i mowie (medytacje z dzwiekiem gongu) odbierane bylo jako szarlataneria, a w najlepszym wypadku nieszkodliwe dziwactwo. W tym roku UE sfinansowala moje warsztaty gongu Very Happy Very Happy (teraz sie czepiaja, bo to co robie odnioslo sukces, zaczelo byc znane i zaczynam miec klopoty Wink ). Na warsztaty spiewu intuicyjnego- miedzynarodowe bylo tak wielu chetnych, ze przeroslo to moje najsmielsze oczekiwania, a wyraznie pisalam, ze metody, ktore wykorzystuje to techniki medytacyjne. Dlaczego mi sie udaje bardziej niz innym ezoterykom wchodzic do "jaskini lwa"?- bo ja mam odwage o tym mowic. Nie patrzac, czy na to, czy to bank, urzad, czy kancelaria prawna. Tylko jezyk i sposob formulowania mysli dostosowuje czasem odpowiednio. Sama jestem zaskoczona, w jak dziwnych, zaskakujacych miejscach spotykam jednostki, ktore mnie rozumieja i popieraja... NAPRAWDE NIE TRZEBA WALCZYC! Walka czesto tylko przeszkadza. Ale robic swoje i z przekonaniem o tym mowic innym, pisac... WSPIERAC SIE na rozne, drobne chocby sposoby. To co robi Joachim, Janusz, ja, to co robi juz wiele, wiele osob.
Wszechpotezna wladza korporacji oparta na pieniadzu i przemocy skonczy sie szybciej, niz na to wyglada. To kolos na glinianych nogach....
Pamietam, jak jakies dwa, trzy lata przed runieciem muru berlinskiego to samo mowilam o Zwiazku Radzieckim i nikt mi nie chcial wierzyc Laughing Razz
Sama zreszta bylam zaskoczona, jak szybko to sie stalo...
Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
RS

PostWysłany: 2010 12 21 11:42    Temat postu: Technologie Open Source Odpowiedz z cytatem

http://peswiki.com/index.php/OS
tlumaczenie:
http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fpeswiki.com%2Findex.php%2FOS&act=url
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 04 22 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co robisz jest naprawde wspaniale i godne podziwu!

Tez kiedys chcialbym zajmowac sie takimi rzeczami, ale jeszcze nie teraz.

Na razie bede Ci pomagal uzywajac wizualizacji. Mam nadzieje, ze to cos da.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 23 08:32    Temat postu: da Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, wizualizacja da, bo jest to narzędzie / metoda używane do tworzenia w materii tego, co jest już stworzone w umyśle.

Kilka dni temu, badając tworzenie energii z różnicy fazowej między napięciem a natężeniem prądu w układach LC:
http://servilo.website.pl/fotoj/2011/201104/P1080148.JPG
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2011 04 23 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej a może wspólnie stworzymy i opiszemy tu główne ramy, myśli, słowa czy obrazy wizualizacji by móc tworzyć ją razem? Co Wy na to? Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 24 07:31    Temat postu: obraz Odpowiedz z cytatem

Emanuel, popieram. Ja sam już mam obraz, od dawna, dlatego nie chcę go zmieniać. Obrazy innych ludzi, które są podobne, zawierają podobny cel końcowy już zrealizowane, na pewno pomagają.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2011 04 24 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JMW i każdy kto bedzie czytał ten post, proszę, opisz swoją wizualizację. Jest to da mnie ważne, bardzo chcę pomóc a teraz ostatnio uczę się wizualizacji. Smile
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 04 24 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tym samym pomyslalem.

ja wyobrazam sobie, ze Joachim podal tutaj na forum link do filmiku ze swojego kanalu youtube, na ktorym demonstuje dzialanie swojego wynalazku, ktory jest mala czarna skrzyneczka (wymiary ok 10x10x6 cm) i ma takie wejscie jak gniazdko. podlacza do niego przedluzacz, a do przedluzacza rozne sprzety domowe jak np pralka. wszystko dziala i nie potrzebuje paliwa Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 24 20:21    Temat postu: Emanuel Odpowiedz z cytatem

W pierwszym obrazie znajduje się instrukcja budowy, którą przestudiował każdy zainteresowany posiadaniem własnego źródła prądu. Wielu ludzi zbudowało to urządzenie według instrukcji, które rozdałem. W końcu ludzie zaczynają rozumieć, że nie biznes, patenty, prawa autorskie i inne, tylko radość z dzielenia się w Miłości tym, co pozwala ludziom uwalniać się ma największą potęgę i moc czynienia zmian prowadzących do raju Ziemi.

W drugim obrazie widzę, jak ludzie, którzy postanowili to, używają urządzenia dającego im prąd. Tego urządzenia używają do zasilania swoich środków transportu, do ogrzewania i oświetlenia domów, do zasilania maszyn.
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 04 30 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joachimie, dlaczego w ogole postanowiles zbudowac takie urzadzenie od podstaw skoro juz takie istnieja? Czy nie mozesz polaczyc sie z Swiadomoscia i przeczytac istniejace juz instukcje, skopiowac istniejace juz urzadzenia?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 30 07:55    Temat postu: proces i czas Odpowiedz z cytatem

To jest proces trwający lata, w czasie którego jak, poprzez doświadczanie, przypominam sobie, jak takie urządzenia działają (zasada) i jak je budować w prosty na tyle sposób, że statystyczny mieszkaniec Ziemi, będzie to mógł zbudować.
Wiem, że właściwe urządzenia będą gotowe we właściwym czasie -- m.i. po to żeby nie zaburzać kontroli rozwoju na Ziemi.

Od zawsze, jak życie istnieje na Ziemi, takie urządzenia są używane ale nie powszechnie.
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2011 04 30 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze w ciebie wierze w tej kwestii joachimie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Audio, wideo, zdjęcia, artykuły, prezentacje itp. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: