Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

grupa survivalowa!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy pojawisz sie na spotkaniu organizacyjnym?
Tak, w dowolnym terminie.
0%
 0%  [ 0 ]
Tak, w weekend, lub dni wolne od pracy.
16%
 16%  [ 1 ]
Tak, odpowiadajcy mi termin podam w temacie.
0%
 0%  [ 0 ]
Raczej tak, jeszcze nie wiem.
33%
 33%  [ 2 ]
Raczej nie, jestem zajetym czlowiekiem..
16%
 16%  [ 1 ]
Nie, nie mam takiej mozliwosci.
16%
 16%  [ 1 ]
Nie, nie interesuje mnie to.
16%
 16%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
Pielgrzym

PostWysłany: 2010 05 17 22:25    Temat postu: grupa survivalowa! Odpowiedz z cytatem

Witam, pół żartem, pół serio - wnosze propzycje zalozenia grupy survivalowej w okolicach poznania, tak na wszelki wypadek gdyby swiat materialny zaczal sie konczyc Smile

Ostatnio zmieniony przez Pielgrzym dnia 2010 06 07 15:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2010 05 18 08:15    Temat postu: to nie żart Odpowiedz z cytatem

To nie żart, prawdopodobieństwo zajścia powodującego wielkie zniszczenia materialne i wiele utraconych żyć jest wielokrotnie wyższe niż kiedykolwiek w pokojowej historii.
Aktywność Słońca spowodowana jego obecnym przemieszczaniem się w rejon Drogi Mlecznej wypełnionej materią i energią do tej pory nie doświadczanej przez ludzi na Ziemi i pozostałych planetach układu, już jest widoczna i odczuwalne. Zachowanie pogody, zwierząt, ludzi i geologiczne ruchy wskazują na duże prawdopodobieństwo zajść, z którymi do tej pory nie musieliśmy sobie radzić. Myślę tutaj o tak zwanych naturalnych katastrofach i tych wywołanych przez ludzi tracących wolę kontroli nad sobą.

Zatem to nie żart, to jest godna rozważenia propozycja. Członkowie grupy przygotowanej na nieoczekiwane wydarzenia mają szansę przetrwać w lepszym stanie niż ludzie pojedynczy, nawet przygotowani.

Popieram ten pomysł. Jeżeli zależy ci na zachowaniu ciała oraz dobrego stanu psychiki przez najbliższe 15 lata, to warto dołączyć do tej grupy.

Pielgrzymie, skoro zaproponowałeś, to proponuję, organizuj takie spotkanie w Poznaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
newgargamel

PostWysłany: 2010 05 18 15:18    Temat postu: Re: to nie żart Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Pielgrzymie, skoro zaproponowałeś, to proponuję, organizuj takie spotkanie w Poznaniu.

jezeli mozna to na weekendzie to bym tez sie zalapal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dorota

PostWysłany: 2010 05 20 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam już surviwal u siebie od paru dni. Dziś we Wrocławiu wybuchła panika i ze sklepów zniknęła woda pitna- bo zabrakło wody w kranach- konserwy, chleb (!) itp.
Od sierpnia mieszkam na wsi, niedaleko.... Odry i wału przeciwpowodziowego. Sąsiednie miasto- Oławę już zaczęło podtapiać, wieś nieopodal przemaka, a fala kulminacyjna spodziewana jest jutro wieczorem.
Po ogrodzie chodziłam dziś jak po gąbce.

Serdeczności!
Powrót do góry
Pielgrzym

PostWysłany: 2010 06 07 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjezdzam niebawem na miesiac, moze dwa. Po powrocie zorganizuje spotkanie jesli tylko znajdzie sie grupa ludzi zainteresowana takowym. Wstepnie proponuje poczatek wrzesnia. Dodaje stosowna ankiete do tematu.
Powrót do góry
witarianin

PostWysłany: 2010 08 10 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze by było napisać jakie wstępne założenia miałaby mieć ta grupa. Czym miałaby się charakteryzować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: