Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

INEDIA A JELITO DRAŻLIWE...PREDYSPOZYCJE?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sportowiec

PostWysłany: 2010 07 20 11:21    Temat postu: INEDIA A JELITO DRAŻLIWE...PREDYSPOZYCJE? Odpowiedz z cytatem

witam
zastanawiam sie nad moja teoria co do choroby jelita drażliwego której przyczyna nie jest znana móie sie ze ma podłoże psychiczne i atakuje czesto ludzi wrazliwych mnie osobicie pojawił sie ten problem w wieku 17 lat kiedy moja pierwsza miłość wpędzała mnie w depresja i zdawałem prawo jazdy:) byl to dla mnie okres wielkiego smutku i stresu a tazke poczatki mojego rozmyślania zastanawiam sie czy wwtedy na skutek rozwoju duchowego moj organizm nie zaczął odmawiać jedzenia jako początek drogi do inedii? czy nie uwazacie ze jelito drazliwe to porostu manifestacja organizmu i ducha ze pokarm mu nie służy gdyz powoli zaczyna odzywaić sie swoją duchowścią?
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bacchante

PostWysłany: 2010 07 22 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, to jakaś manifestacja, ciało próbuje coś powiedzieć. Też mam drażliwe jelito i mam je odkąd pamiętam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sportowiec

PostWysłany: 2010 07 22 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no prosze, ja mialem kiedys nietolerancje na diecie bylem bezglutynowej potem przyszlo jelito drazliwe ....nietolerancja laktozy nietolerancja glutenu tylko to wskazuje juz na to ze surowe jedzenie to jedyne jakiee powinnismy jesc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: