Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak bronić sie przed obcymi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 03 22 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz gdzies w moim tlumczeniu jakas zaczepke? Jezeli ma byc komus przykro to tylko autorowi watku i to nie z mojej winy.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 03 22 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że widzę i ty je również widzisz tylko udajesz głupa Smile Ale jak chcesz konkretnie , to proszę bardzo :

Cytat:
Pan wszechwiedzacy sie odezwal.

Tu jest ta twoja zaczepka Smile Jałowa , niczego nie wnosząca do tematu zaczepka, bo coś ci do mnie leży na wątrobie i próbuje się wydobyć, a ja widząc to, próbuję ci w tym pomóc Very Happy

Cytat:
Jezeli ma byc komus przykro to tylko autorowi watku i to nie z mojej winy.

ohh jaka dziewica niepokalana Smile Jak nie chcesz żeby komuś było przykro z powodu zamieszania jakie komuś robisz w jego wątku, to nie mąć wody i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 03 22 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slowo krytyki i od razu obraza? Zeby bylo to cos obrazliwego. Ty skrytykowales film i osobe ktora wyrobila sobie jakies tam zdanie i bylo ok ale jak ja skrytykowalem ciebie to juz zle i niby zaczepki. Moze juz wczesniej wyrobiles sobie zdanie o mnie a teraz zamiast sie zastanowic to od razu robisz ze mnie tego zlego a to tylko wymiana zdan i tyle. Szuflatkowanie nie jest raczej czyms pomocnym
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 03 22 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie ja się niby obraziłem? Smile Nie skrytykowałem też tego filmu bo go nawet nie oglądałem, jedynie skrytykowałem uznanie go za autentyczny, podczas gdy historia została wymyślona , a zdjęcia "spreparowane". Moje zdanie o tobie buduje sobie na podstawie twoich komentarzy do mnie w tym wątku i masz już swoja szufladkę Smile
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 03 22 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to bajer. Tylko ladnie ozdobic. Wracamy do tematu kosmitow w takim razie.
Powrót do góry
taiki

PostWysłany: 2012 03 22 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o film
Dużej mierze chodziło mi o związek Sumerów z Startym Testamentem z biblii i z kosmitami. Nie chce rozmawiać na temat filmu. Równie dobrze film mógł się stać niewygodny, niepoprawny politycznie tak jak choćby ROSWELL i został zdyskredytowany. W tej chwili ten film nie ma dla mnie jak jakiś dowód i nigdy nie był dowodem. Był tylko inspiracją. Może to błąd, ale nigdy nie zadałem sobie trudu zbadania autentyczności tego filmu.

Co do kosmitów uważam że są dobrzy i źli chłopcy.
Ci źli mogą nie chcieć rozmawiać….
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 03 22 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to błąd, ale nigdy nie zadałem sobie trudu zbadania autentyczności tego filmu. .

To żaden błąd. Słyszałem kiedyś że mistrz przychodzi kiedy uczeń jest gotów. To tak w skrócie bo jak bym miał to tłumaczyć to by zajęło a zajęło. Widocznie gdzieś u ciebie się zapaliła jakaś lampka która przyciągnęła , w zasadzie to sam przyciągnąłeś tylko nieświadomie ten film. Może brzmi to idiotycznie ale sam siebie napędziłeś w tym kierunku. Podejrzewam że na tym temacie się nie skończy. Twoje zainteresowanie kosmitami się dopiero zaczęło , będzie coraz większe i dobrze ponieważ poszerzy spojrzenie na świat.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 03 22 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taiki napisał:
Jeżeli chodzi o film
Nie chce rozmawiać na temat filmu. Równie dobrze film mógł się stać niewygodny, niepoprawny politycznie tak jak choćby ROSWELL i został zdyskredytowany. W tej chwili ten film nie ma dla mnie jak jakiś dowód i nigdy nie był dowodem. Był tylko inspiracją. Może to błąd, ale nigdy nie zadałem sobie trudu zbadania autentyczności tego filmu.

Twój cyrk twoje małpy taiki. Skoro nawet teraz wolisz tworzyć teorie spiskowe o nie wygodności filmu, zamiast poczytać jak ten film był tworzony , to nie zaryzykuje wiele zakładając, że i kolejnych źródeł twoich inspiracji nie weryfikowałeś w żaden sposób. To zagraża twojemu wyobrażeniu o świecie.
Ale tu się zaczyna już moja lekcja akceptacji, że "źli chłopcy" mogą chcieć wykorzystywać naiwność takich osób i ja tu nic nie poradzę .
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 03 22 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem za taiki. Ciesze się widząc jak ktoś samodzielnie myśli a nie tylko kopiuje poglądy kolegów na dany temat. Jeżeli by tak miało być za każdym razem to po co w ogóle myśleć ?
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 03 22 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo wiem o czym ty piszesz. O jakim kopiowaniu poglądów kolegów ty piszesz? I od kiedy to samodzielne myślenie polega na przyjmowaniu bezkrytycznym cudzych myśli, teorii itp.?Smile

A tu przy okazji coś dla fanów Sitchina i jego teorii. Nie znam ich nie interesuje mnie akurat ten temat, ale skoro padło tu jego nazwisko to poszperałem trochę na jego temat i wyszło , że zdania na temat wartości jego badań budzą kontrowersje wśród samych zwolenników ufologii:-)

Tu dyskusja:

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=5523

O, nawet jest jakaś większa strona krytycznie traktująca teorie Sitchina:

http://sitchiniswrong.com/index.html

O tu się na prawdę uśmiałem Very Happy

Cytat:
Jeśli wierzysz w objawienia Zecharii Sitchina to musisz mieć inteligencję Lulu Amelu!

Cytat:
Jeśli ktoś nie ma pełnego zaufania do „zwykłych” naukowców, poszukajmy dalej, co mają do powiedzenia uczeni, którzy mimo oficjalnego wykształcenia mają na tyle otwarte głowy, że odważnie zagłębiają się również w naukę pozostającą poza głównym nurtem.

Takim naukowcem jest doktor Michael Heiser. Wprawdzie ma doktorat z języków starożytnych, ale jednocześnie ma poważne zastrzeżenia co do tego, jak akademicy traktują wiedzę, którą wykładają. Zarzuca im ortodoksję i niechęć do dyskutowania. Poza tym jest związany ze środowiskami badającymi zjawisko UFO i uprowadzenia, co w pewnym sensie czyni z niego outsidera – to lubimy, nieprawdaż? Jako człowiek o otwartym umyśle sięgnął po książki Zecharii Sitchina, ciesząc się, że odwalił on kawał dobrej roboty, odczytując i ujawniając światu to, co ignoruje, a może nawet ukrywa nauka akademicka. Kiedy jednak zagłębił się w te „badania” szybko odkrył, że Sitchin jest oszustem, który wcale tych starożytnych języków nie zna. Odkrył też jego powiązania z rodziną Rockefellerów i wtedy wszystko stało się jasne.

http://astromaria.wordpress.com/2012/01/12/jesli-wierzysz-w-objawienia-zecharii-sitchina-to-musisz-miec-inteligencje-lulu-amelu/

Mi chyba wystarczy Smile
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 03 23 01:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

. Równie dobrze film mógł się stać niewygodny, niepoprawny politycznie tak jak choćby ROSWELL i został zdyskredytowany

O tym pisze. Ty swoje on swoje to mi sie podoba. Nic tu nie ma do tlumaczenia.

Co do tych zlych kosmitow. Kto wie czy widzac spokojna twoja reakcje kosmita nie zmieni radykalnie zdania. Jezeli by miala pojawic sie jakas agresja z jego strony to prawdopodobnie bedzie to reakcja na twoje zachowanie ktore go zaniepokoi.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 03 23 01:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byli już kiedyś pod domem, nie ostrzelali , więc chyba nie zaniepokoiłem ich niczym Smile
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 03 23 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to opowiadaj od początku co się działo.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 03 23 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma za wiele co opowiadać. Dawno temu , za czasów młodości, kiedy mieszkałem z siostrą pod jednym dachem , podleciał ich garnek pod dom, postał chwilę i sobie poleciał. Ja się w tym czasie kąpałem , moją siostrę przerazili Smile
Dali znać że są i tyle.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 03 23 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli statek widziała tylko twoja siostra ale była na zewnątrz czy w środku przy oknie ? Porażenie jakie miało skutki ? Rozumieć to jako unieruchomienie czy porażenie prądem Smile ? Kosmita chociaż wysiadł z tego statku ?

Jak widzisz jest co opowiadać bo diabeł czasem tkwi w szczegółach.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 03 23 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siostra widziała przez okno, przestraszyła się zwyczajnie, jak pewnie ja bym się wystraszył w pierwszej chwili. Kosmity nie widziała Smile Nie było to duże o ile mnie pamięć nie myli, zawisło z 10 metrów od niej, chyba podobne do tego ze Zdanów. Pewnie jakiś robot lub zdalnie sterowany, bo jak nie, to dla mikroufoka.
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 03 24 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogła pomylić z piorunem kulistym ( jeżeli świeciło ) co jest najbardziej prawdopodobne. Mniej prawdopodobne jest że widziała to :

http://www.youtube.com/watch?v=MGOxby_wn5U lub

http://www.youtube.com/watch?v=xTQVtyh4XkI&feature=related ( było w telewizji http://www.youtube.com/watch?v=o3AGv6IXp_8&feature=related )
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 03 24 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może też być agentką NWO i wymyśliła cała tę historię, by mnie zbałamucić , można znaleźć wiele wytłumaczeńSmile Dla mnie to bez znaczenia, żyję swoim życiem nie ufoków.
Powrót do góry
taiki

PostWysłany: 2012 04 04 01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiektr napisał:

http://sitchiniswrong.com/index.html

http://astromaria.wordpress.com/2012/01/12/jesli-wierzysz-w-objawienia-zecharii-sitchina-to-musisz-miec-inteligencje-lulu-amelu/

Mi chyba wystarczy Smile

Nakręciłeś się na udowadnianie, że ten film to oszustwo. OK te argumenty przeważyły - oszustwo.
Dla mnie nie ma to większego znaczenia. Rafał to dobrze ujął - film popchnął mnie w tym kierunku.
Nawet, jeżeli film by był naprawdę na faktach nie dałby wiarygodnych informacji. Mogło to być opętanie lub obcy mogli kłamać, manipulować – nic konkretnego. Dlatego nie wysilałem się nawet żeby go sprawdzić, nie nakręciłem się na ten film. Sprawdziłem tylko pobieżnie historię, tabliczki itp….Coś w tym jest, ale historii, tabliczek, piramid, kamienny dysków dropa nie dowiesz się, o co w tym wszystkim chodzi.

Dlatego szukałem innego typu źródeł. Z tych alternatywnych źródeł fala oraz Ra są dla mnie bardziej prawdopodobne niż inne.
Również George Kavassilas – jakoś przemawia do mnie. Twierdzi, że sobie dobrze poradził ze „złymi chłopcami”.
http://www.youtube.com/watch?v=HnhaaWccrw0

Biorę to pod uwagę, może jest w tym sporo racji. W każdym razie jak by coś się działo 2012- 2013 nie dam się zwabić na statek Federacji Światła.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 04 04 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nawet nie to że film jest oszustwem bo przecież to tylko film thiller S-F. Gdybyś poczytał to co wklejałem wiedziałbyś że oszustwem była akcja promocyjna ( fikcyjne postacie , fikcyjne strony internetowe, nawet zgodzili się na wypłatę odszkodowań gazetom którym przypisali fikcyjne artykuły
http://newsminer.com/bookmark/4440819/article-Alaska+newspapers+movie+studio+reach+settlement+over+'Fourth+Kind'

Smile

Biorąc pod uwagę że na zwyczajny film S-F się dałeś nabrać , obawiam się że twoje kolejne "inspiracje" do których ciebie ta fantastyczna historia natchnęła, są na podobnym poziomie wiarygodności , bo to prostu wynika to z prawa rezonansu. Ale to już nie moja sprawa Smile
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 04 05 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiektr napisał:

Biorąc pod uwagę że na zwyczajny film S-F się dałeś nabrać , obawiam się że twoje kolejne "inspiracje" do których ciebie ta fantastyczna historia natchnęła, są na podobnym poziomie wiarygodności , bo to prostu wynika to z prawa rezonansu. Ale to już nie moja sprawa Smile

Generalnie chodzi autorowi wpisu o to, że już nie masz szansy NIGDY być wiarygodny w niczyich oczach i nie masz cienia możliwości, żeby to zmienić, bo to wynika z prawa rezonansu. Prawo rezonansu zakazuje Ci rozwijać się i w nieskończoność każe Ci być głupcem. Nie jest to oczywiście jego sprawa, ale skomentować może zawsze.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: