Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jeden dzień tylko na świeżym, surowym soku z brzozy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Odżywianie ciała i umysłu, diety.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wab

PostWysłany: 2011 04 09 16:26    Temat postu: Jeden dzień tylko na świeżym, surowym soku z brzozy Odpowiedz z cytatem

Wczoraj nie mogłem się powstrzymać, jako że 2 dni temu dostałem świeży, surowy sok z brzozy. Tak więc wczoraj nie jadłem nic, oprócz picia świeżego soku z brzozy. Zacząłem jeść cokolwiek innego dopiero dziś rano.

Z sokiem z brzozy mam ciekawe doświadczenia, kilka lat temu opiłem się przez 5 tygodni setki litrów Smile. Zaczynałem ze znajomymi wspólny interes związany z tym sokiem, no i Bardzo dużo go ściągaliśmy. Piłem tak dużo, że już nie mogłem zmieścić ! Normalnie moje ciało odmawiało już przyjmowania go, hehe. W tamtym czasie "dziwnym przypadkiem" miałem kamień w lewej nerce, który zaczął mi schodzić (jeszcze przed piciem soku), leczyłem się ziołami, aby ten kamień rozpuścić. I piłem ten sok codziennie świeży, w każdych możliwych ilościach. Po kamieniach nerkowych zostało już tylko wspomnienie. Ostro pocharatana nerka, przewód moczowy, pęcherz moczowy i penis. Wszystko świetnie zagojone. Do tego ogólne oczyszczenie organizmu przy normalnym jedzeniu. I pewnie jeszcze inne ciekawe doświadczenia, o których teraz nie pamiętam.

A wracając do sprawy. Dzisiaj rano worki pod oczami jakby mi je ktoś napompował Smile HeHe.
Głodówka to to nie jest, bo sok z brzozy ma średnio 0,5-3% cukrów i innych substancji, więc nie chciało mi się jeść, miałem energię, a efekt oczyszczający dość ciekawy, z głodówką nie wiem jak miałbym to porównać. Raczej wysokoenergetyczna dieta - tak bym to nazwał. Dużo energii, odpalanie traum (początki oczyszczania umysłu), uwalnianie emocji, i sporo energii jak na brak spożywania posiłków.

Ciekawe jak przy dłuższych tego typu doświadczenia Smile

A jakby porównywać do jedzenia normalnego i picia soku z brzozy na umór, to jak się nie je nic, tylko pije ten sok, to jest baaaaardzo bliskie głodówce.

Polecam generalnie, ciekawy jestem też doświadczeń innych ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szafir

PostWysłany: 2011 04 10 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj trochę na temat
http://aktyw14.net/index.php?option=com_content&view=article&id=269:oskoa-zapomniany-dar&catid=48:zdrowie&Itemid=67,t,Osko%C5%82a%20-%20zapomniany%20dar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Odżywianie ciała i umysłu, diety. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: