Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsze Spotkanie Towarzyskie PST (było: spotkanie u JMW)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2011 03 22 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joachim.
Masz tremę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Emanuel

PostWysłany: 2011 03 23 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku bardzo wyraźnie i mocno poczułem, że chcę się spotkać z Joachimem i porozmawiać w małym gronie osób, w luźnej atmosferze, na spokojnie. Ostatnio zacząłem odczuwać, że to spotkanie to jeszcze nie to o którym myślałem. Sprawa tym bardziej komplikuje się dla mnie że obecnie jestem w Holandii, bez problemu mógłbym przyjechać jednak na spotkanie w mniejszym gronie co mam nadzieje przeżyć w przyszłości.
pomyślności, namaste, krzysiek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Emanuel

PostWysłany: 2011 03 24 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani ale jedno mogę Wam obiecać, będę się z Wami łączył mentalnie. Very Happy
Powrót do góry
draq

PostWysłany: 2011 03 26 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy serdecznie wam za przemiłe spotkanie, oraz dodatkowo Joachimowi i żonie za gościnę. Spotkanie te miało bardzo kluczowe znaczenie w naszym życiu. Mam nadzieję że w przyszłości spotkamy się na dłużej, zdała od cywilizacji (i może do tego bez jedzenia? Smile ). Pozdrawiamy gorąco.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emanuel

PostWysłany: 2011 03 26 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie Very Happy a kilka słów o przebiegu, odczuciach, wrażeniach? Poproszę Very Happy
Powrót do góry
arahdalum

PostWysłany: 2011 03 27 03:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Ponoć ktoś miał nagrywać przebieg spotkania. Dajcie znać, jak już umieścicie film w sieci Very Happy
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 03 27 09:36    Temat postu: opis Odpowiedz z cytatem

Dokładnie trwające od 11 do 20 spotkania nie opiszę. Hunab-ku sfilmował dużą część, ok. 5 godzin) skopiowałem pliki, jest ich w sumie prawie 15 GB w formacie MTS (1140x1080). Na takie pliki trudno może być znaleźć miejsce w internecie, żeby tam całość posłać a z przekonwertowaniem i obróbką też może być dość sporo roboty. Ja ze swojej strony tak szybko raczej tego nie przerobię, żeby skopiować na jutjuba. Hunab-ku planuje wcześniej -- niech się wypowie.

Samo spotkanie, oczywiście, dla mnie było cudowne, no bo cudowne istoty zjechały zewsząd Polski. Tak nagadałem się, że wieczorem już gardło mnie bolało a ciało było wyzute. Jak to zazwyczaj bywa, zapomniałem o tak zwanej ochronie wokół ciał i potem w nocy odchorowałem swoje. No ale rano już było po wszystkim pozbyłem się tego wszystkiego.
To dlatego, że spotkanie, oprócz widocznych ludzi, było odwiedzane przez inne, niewidoczne istoty, te pozytywnie dla nas nastawione i tak zwane wampiry -- cóż, każdy chciał jakoś skorzystać. Następnym razem, o ile będzie, przypomnijcie mi o prostym ćwiczeniu, które warto zrobić na początku, żeby nie dopuścić nieproszonych.

Uczestniczyło w sumie 19 widocznych ludzi (niewidocznych nie liczyłem). Po samo'przedstawieniu się prawie każdego uczestnika, rozmawialiśmy o wielu tematach, m.i. o postach, inedii, JA, promieniowaniu radioaktywnym, katastrofach, pranajamie, patrzeniu w słońce, odżywianiu ciała, zarządcach Ziemi, księżycu, filmach, urynoterapii, lewatywie, skażeniu środowiska, życiu w przyrodzie, dżungli, qi-gong.
Moja żona Chungyi dwa razy zagrała na chińskim instrumencie -- tutaj możesz ją posłuchać:
http://www.youtube.com/wangchungyi (to nie ten królik).

Co do szczegółów, to mam nadzieję, że uczestnicy napiszą tutaj więcej. Mnie też interesuje, co każdy z was czuł, co mu się nie podobało, czego miał niedosyt, co zmieniłby itp. Proszę szczerze.

Co do następnego spotkania, to ja nie planuję. Dwóch ludzi mówiło mi, że mają chęć zorganizować takie spotkanie -- zobaczymy.

Dziękuję za przybycie, uczestnictwo i wkład.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
hunab-ku

PostWysłany: 2011 03 28 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kopiowania, to muszę to robić z moim bratem ... bo on jest bardziej lotny w tych sprawach i tez tak od ręki na pewno mi się nie uda.
Ale jeżeli ktoś chce szybciej, to wypalę materiał na dyskach i prześlę każdemu kto wyrazi chęć.

A spotkanie ... cóż ... nie do opisania. Po prostu bosko! Uwielbiam te historie, ten klimat, to miejsce gdzie łączą się światy materialny i duchowy. To CZEGO JESTEŚMY TWÓRCAMI ... jest niesamowite ... jest słodkie.

A pytań ... mam więcej niż miałem ...

Ale to potem ... żeby nie schodzić z tematu

Dziękuje wszystkim .... gościom, gospodarzom ... za cudowne chwile Smile
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 03 31 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
Co do kopiowania, to muszę to robić z moim bratem ... bo on jest bardziej lotny w tych sprawach i tez tak od ręki na pewno mi się nie uda.
Ale jeżeli ktoś chce szybciej, to wypalę materiał na dyskach i prześlę każdemu kto wyrazi chęć.

wyrazam chec pomocy. Tj. moge pomoc przy konwersji i uploadingu materialu
Powrót do góry
Szafir

PostWysłany: 2011 04 03 10:59    Temat postu: Re: opis Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Jak to zazwyczaj bywa, zapomniałem o tak zwanej ochronie wokół ciał [...]
To dlatego, że spotkanie, oprócz widocznych ludzi, było odwiedzane przez inne, niewidoczne istoty, te pozytywnie dla nas nastawione i tak zwane wampiry -- cóż, każdy chciał jakoś skorzystać. Następnym razem, o ile będzie, przypomnijcie mi o prostym ćwiczeniu, które warto zrobić na początku, żeby nie dopuścić nieproszonych.

Co tak tajemniczo? Może opisz pokrótce to ćwiczenie tutaj? Pewno nie jeden ma z nimi podobny problem.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2011 04 03 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szafir dobrze piszesz Smile ja też chętnie poznam to ćwiczenie, jak i wiele osób odwiedzających to forum, jak sądzę. Very Happy
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 03 12:00    Temat postu: wideo Odpowiedz z cytatem

Hunab-ku sfilmował to proste a skutecznie ćwiczonko -- znacznie lepiej jest obejrzeć niż tylko opisać. Poczekajmy aż go umieści.
Jakby kto reflektował, to mogę skopiować mu na dysk całe 14,7 GB nagrania ze spotkania. Wierzę, że Hunab-ku też chętnie to zrobi ludziom w jego okolicy, którzy zgłoszą się do niego; prawda?
Powrót do góry
Szafir

PostWysłany: 2011 04 03 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej skompresować i zmniejszyć rozdzielczość w VirtualDub?
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 04 06 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ... powoli, powoli ... ale sprawa nagrania ze spotkania nabiera rumieńców.
Znalazłem wreszcie czas i pokopiowałem na płytki nagranie ze spotkania. Przesłałem do MariusZN i ufam, że zrobi on tak jak będzie najlepiej.
Oczywiście jak ktoś chce nadal mogę przesłać Wam na adres domowy, to co wypalę na płytach DVD.

A co do pytań związanych ze spotkaniem ....

Joachim ... nie wiem co to jest .... czy to brak koncentracji, czy taki natłok informacji nam przekazałeś ... albowiem ... jak fragmentarycznie oglądam Twoje wypowiedzi ... to poraża mnie ilość tego co, mi przez głowę przeleciało i śladu nie zostawiło.

Całe szczęście, że jest 5 godzin materiału nagrane ... Smile
Całe nieszczęście, że musieliśmy wyjść wcześniej ... Sad

Tak czy siak ... pytań będzie jeszcze więcej niż przypuszczałem,

a pierwsze z nich takie trochę mało poważne Smile .... Joachimku powiedziałeś (chyba Smile ), że możemy przez Internet skontaktować się z cywilizacją żyjącą we wnętrzu naszej planety ... Możesz to jakoś przybliżyć ... ??? Jak to zrobić ... jak się z nimi porozumieć?
Czy możnaby się z nimi spotkać?
Czy są oni chętni na spotkania z nami?
Czy może pojawiłaby się szansa na nasze kolejne spotkanie ... a jednym z gości mógłby być ktoś stamtąd?

a drugie
...
Joachim ... jak mówiłeś do nas ... no po prostu jestem pewien ... widziałem różne oblicza Twojej twarzy. Raz byłeś stary, raz młody,raz groźny, raz łagodny na obliczu ... choć min specjalnie żadnych nie robiłeś Smile
Co to było?
Czy to Twoje wcielenia?
Czy jakieś istoty przez Ciebie przemawiały?
Czy po prostu muszę więcej w Słońce patrzeć ??? Laughing Laughing Laughing Laughing

I trzecie

Te 15 tyś lat, przez które realizujesz kontrakt na Ziemi ... możesz więcej coś napisać? Jakie wcielenia miałeś? W jakich krajach żyłeś ... rodzinach ... czego "tamtych" ludzi nauczyłeś?
A może inaczej ... te 15 tyś lat tu jesteś ... JAK ? Laughing
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 07 07:48    Temat postu: odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
No ... powoli, powoli ... ale sprawa nagrania ze spotkania nabiera rumieńców.
Moja propozycja jest, podobnie jak mi dałeś, może zgadzasz się na to, żeby skopiować to każdemu na dysk USB, "pendrajw" czy coś w tym rodzaju, kto prześle ci pocztą albo zjawi się u ciebie? Przypuszczam, że tak, bo ewidentnie masz "dobre serce". Jeżeli tak, to ogłoś to tutaj, co trafi bezpośrednio do zainteresowanych.

hunab-ku napisał:
to co wypalę na płytach DVD.
Dla informacji, bo nie każdy może wisedzieć, że 14,7 GB to, jeżeli podzielić po równo, 4 płytki DVD a może nawet 5 (zależy od sposobu nagrania), a to znaczy co najmniej godzina roboty, jeżeli używa się szybkiej nagrywarki i wszystko idzie bezbłędnie. Zatem szybciej, ekonomiczniej i łatwiej jest skopiować na przenośny dysk.

hunab-ku napisał:
mi przez głowę przeleciało i śladu nie zostawiło.
Zostało, oczywiście, że wszystko zostało, tylko teraz jest ci to zbędne. We właściwej chwili uświadomisz sobie właściwe informacje. Właściwie to, wiesz, zostało ci dane i pozostało dużo więcej niż powiedziane.

hunab-ku napisał:
Całe nieszczęście, że musieliśmy wyjść wcześniej
No tak, bo wyobraź sobie jaki mętlik miałbyś po słuchaniu mojego gadania prze kolejne 5 godzin Smile
A tak szczerze mówiąc, to ja też nie pamiętam, o czym to było. 98% nie pamiętałem już na drugi dzień. Widać, że dla mnie obecnie to są zbędne informacje.

hunab-ku napisał:
że możemy przez Internet skontaktować się z cywilizacją żyjącą we wnętrzu naszej planety ... Możesz to jakoś przybliżyć ... ??? Jak to zrobić ... jak się z nimi porozumieć?
Już to zrobiłeś. Dla pewności, napisz, na tym lub innym forum, wiadomość, w której prosisz o kontakt. Dobrze byłoby, gdybyś podał jakiś "ważny" powód. Bo wiesz, oni czytają, podobnie jak miliony ludzi tutaj, ale czy ktoś z nich postanowi odpowiedzieć? nawet jeżeli odpowie, to czy poinformuje cię, że przebywa tam? Ludzie mają wolną wolę, zatem to od nich zależy. Jeżeli jednak będziesz w sobie rozwijał ten temat, to masz szanse na odwiedziny tam. Tylko, ponownie pytam; po co ci to?

Dodatkowo, jako informacja, w Internecie na Ziemi spotkać można nie tylko Ziemian z wnętrza planety; tego narzędzia używają także istoty z poza Ziemi, właściwie to z całego wszechświata. Jak dobrze poszukasz, to możesz znaleźć.

hunab-ku napisał:
Czy możnaby się z nimi spotkać?
Podobna odpowiedź co powyżej.

hunab-ku napisał:
Czy są oni chętni na spotkania z nami?
Znacznie mniej, niż my z nimi, choćby dlatego, że oni nas mogą widzieć i odwiedzać tak często, jak "dusza zapragnie" będąc niewidocznymi. Ale jeżeli widzą szczerą intencję, pełną Miłości spotkania się z kimś, kto poza tym ma coś do zaoferowania, korzystnego dla obu stron (np. przyjaźń), to szansa wzrasta. Dlatego mówię, rozwijaj ten temat, jeżeli "serce" ci to mocno mówi.

hunab-ku napisał:
Czy może pojawiłaby się szansa na nasze kolejne spotkanie
Szansa zawsze jest. Tak myślałem, że może u Kasi ale jeszcze jej o to nie pytałem. Zapytam i zobaczymy, co ona na to. Bo ja mam w umyśle już takie spotkanie zbudowane.

hunab-ku napisał:
... a jednym z gości mógłby być ktoś stamtąd?
No, to już od tego kogoś stamtąd zależy, czy usłyszy i czy przyjmie zaproszenie, no i czy potem, w czasie spotkania, pokaże się i w dodatku ujawni to.
Hunab-ku, ty na miejscu takiego kogoś, przybyłbyś na takie spotkanie i poinformował ich uczestników, kim / czym i skąd jesteś?

hunab-ku napisał:
Raz byłeś stary, raz młody,raz groźny, raz łagodny na obliczu ... choć min specjalnie żadnych nie robiłeś Smile
To potwierdza twoją rozwiniętą umiejętność widzenia podczas patrzenia.
Czasem, podczas takich spotkań, kiedy mówię o rzeczy mi nie całkowicie znanej, jestem w kontakcie z istotą, która mi te informacje przekazuje. Wtedy, aby komunikacja między nią a moimi słuchaczami była najskuteczniejsza, ja jakby naśladuję tę istotę. Jednak nie jestem medium, bo takie coś mi się nie podoba, jedynie powtarzam to, co słyszę, dodając coś czy ujmując, czyli filtrując.

hunab-ku napisał:
Te 15 tyś lat, przez które realizujesz kontrakt na Ziemi ... możesz więcej coś napisać?
Tak, ale ... wiesz ... po co ci to wiedzieć? Powiem ci szczerze, że mnie te szczegóły też mało interesują, dlatego ich nie badałem. Ot tylko ogólna pamięć, że coś takiego jest, żeby być świadomym w ogóle, po co tutaj jestem i co robię w którym celu. No bo jak wiesz co robisz, to możesz się lepiej na tym skupić.
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 04 09 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Material ze spotkania nagrany przez Hunab-ku mozna juz ogladac na youtube pod tym linkiem: http://www.youtube.com/view_play_list?p=73A47AB598B48F51

pozdrawiam
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 04 10 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MariusZN
Przeogromniaste Dzięki za Twą Pomoc !!!
Mamy już teraz wszyscy możliwość posłuchać tego i pooglądać to, o czym opowiadał nam i pokazywał Joachim 26.03 Laughing Laughing Laughing

Oczywiście jak, ktoś jeszcze chce, aby mu skopiować materiał w sposób o jakim pisze Joachim w poprzednim swoim poście, to żadnego problemu nie ma!

Joachim:
Dzięki za ciepłe słowa Embarassed

....

Piszesz ...

A tak szczerze mówiąc, to ja też nie pamiętam, o czym to było. 98% nie pamiętałem już na drugi dzień. Widać, że dla mnie obecnie to są zbędne informacje.

Właśnie! Jak to jest? Co jest istotną informacją?
Zdaję sobie sprawę, że najistotniejsze jest to co dzieję się Tu i Teraz, ale ta kwestia "ciekawości". Jak się jest Tu i Teraz, to chyba nie ma takich odczuć. Nie ma chęci posiadania innych informacji ... ?
I jak to teraz byś widział: czy bycie ciekawym (na przykład w kwestii życia we wnętrzu Ziemi) jest jeszcze brakiem bycia Tu i Teraz? Czy to "źle" biorąc pod uwagę "rozwój duchowy""ewolucję świadomości". Czy te informacje ... nie przydadzą się w "poznawaniu" Istoty, którą jesteśmy.
Napisz proszę ... chociaż może to gdzieś już to zaznaczyłeś ... co jest w tym momencie dla Ciebie najistotniejsze, no i od razu jak sądzisz, co dla innych jest? Wiem, że jest to przede wszystkim "Przeżywanie Własnego Życia" ale jak dalej ... to "powinno wyglądać? Czy przeżywać tylko "nieruchomo" patrząc, słuchając, czując ... czy może czasem sięgając, odwracając głowę, zaglądając? Czy nieruchomy obserwator ma większe szanse poznania od ruchomego?
Jak się ma chęć ... Co z tym zrobić? Zignorować? Zapomnieć? (oczywiście piszę to ze swojego punktu widzenia), bo piszesz "po co ci to" ... a ja kurczę ... SAM NIE WIEM PO CO Laughing To jest tak jakbym chciał rozłożyć zabawkę, żeby zobaczyć jak działa ...

No, to już od tego kogoś stamtąd zależy, czy usłyszy i czy przyjmie zaproszenie, no i czy potem, w czasie spotkania, pokaże się i w dodatku ujawni to.
Hunab-ku, ty na miejscu takiego kogoś, przybyłbyś na takie spotkanie i poinformował ich uczestników, kim / czym i skąd jesteś?

Chyba to zależałoby od mojej perspektywy ... Laughing
Nie wiem ... ale ... jeżeli to miałoby pomóc w wyzwoleniu się moich "młodszych braci" to na pewno bym przybył Exclamation Very Happy Exclamation jak ten rycerz z odsieczą na koniu Laughing Laughing Laughing

To potwierdza twoją rozwiniętą umiejętność widzenia podczas patrzenia.

No to cieszę się ... bo to co widziałem ... było naprawdę super. Poza tym kiedyś jedna znajoma z Warszawy próbowała nam na swojej twarzy pokazać oblicze jej indiańskiej przewodniczki ... ale wtedy nie mogłem tego tak dobrze zobaczyć, jak teraz! ROZWIAJAM SIĘ WIĘC Laughing Laughing Laughing

Tak, ale ... wiesz ... po co ci to wiedzieć? Powiem ci szczerze, że mnie te szczegóły też mało interesują, dlatego ich nie badałem. Ot tylko ogólna pamięć, że coś takiego jest, żeby być świadomym w ogóle, po co tutaj jestem i co robię w którym celu. No bo jak wiesz co robisz, to możesz się lepiej na tym skupić.

Ty skubańcu jeden !!! Takie informacje Cię nie interesują !!! Udusić Go za ten brak zainteresowania !!! Laughing Laughing Laughing
Myślę (tak na marginesie), że taka wiedza (dotycząca każdego indywidualnie) spowodowałaby natychmiastowe polepszenie sytuacji w naszej "cywilizacji" ...

To co robisz ... i na czym się teraz skupiasz ... czy jest jakaś możliwość, żeby Ci pomóc ??? ...
Powrót do góry
Anusia

PostWysłany: 2011 04 10 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za nagranie tego spotkania. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
2345

PostWysłany: 2011 04 10 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj obejrzalem caly material, ktory wrzucilem na youtube i zauwazylem, ze sa male problemy z synchronizacja dzwieku i obrazu. Informuje, ze zamierzam to naprawic i jesli komus to przeszkadza to niech zaczeka do jutra na nowa wersje. Caly proces trwa dosc dlugo dlatego nie skoncze na dzisiaj

ps w nastepnej kolejnosci wrzuce material na serwis fileserve, z ktorego film bedzie mozna pobrac na dysk

Chcialbym jeszcze podziekowac Joachimowi za bardzo ciekawy wyklad oraz Hunab-ku za nagranie i udostepnienie go. Dziekuje i pozdrawiam
Powrót do góry
Szafir

PostWysłany: 2011 04 10 20:17    Temat postu: Re: wideo Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Hunab-ku sfilmował to proste a skutecznie ćwiczonko --

Na filmie podanym przez MariusZN`a niema na ten temat nawet wzmianki.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 10 20:36    Temat postu: odpowiedzi 2 Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
Co jest istotną informacją?
To co jest istotne dla ciebie, ty wiesz, bo to czujesz lub w to wierzysz. Ty definiujesz, co jest istotne dla ciebie. Inne istoty definiują, co jest istotne dla nich. Patrząc na to z najszerszej sfery Świadomości -- tam nie ma takich pytań.

hunab-ku napisał:
Jak się jest Tu i Teraz, to chyba nie ma takich odczuć. Nie ma chęci posiadania innych informacji ... ?
To ty sam poczuj i mi powiedz; co?

hunab-ku napisał:
I jak to teraz byś widział: czy bycie ciekawym (na przykład w kwestii życia we wnętrzu Ziemi) jest jeszcze brakiem bycia Tu i Teraz?
Po co tak filozofować. Po prostu, powiedziałbym, że jesteś ciekawy, bo to ... interesuje cię. Tak, właśnie, interesuje cię. Skoro interesuje, to masz ochotę doświadczyć.

hunab-ku napisał:
Czy to "źle" biorąc pod uwagę "rozwój duchowy""ewolucję świadomości".
Ja w tym zła nie widzę, jedynie rzecz, która cię przyciąga, którą jesteś skłonny doświadczyć.

hunab-ku napisał:
Czy te informacje ... nie przydadzą się w "poznawaniu" Istoty, którą jesteśmy.
Przydają.

hunab-ku napisał:
co jest w tym momencie dla Ciebie najistotniejsze,
W tym czasie, w czasie obecnej części mojego życia na Ziemi, najistotniejsza jest realizacja przedsięwzięcia, które w większej części polega na informowaniu ludzi o tym, że człowiek jest nieograniczonym twórcą, o tym co człowieka zniewala, jak może pozbywać się ograniczeń i wrócić to świadomego władania swoją mocą pozwalającą mu tworzyć Życie.

hunab-ku napisał:
jak sądzisz, co dla innych jest?
Pozostawiam im wybór wedle ich wolnej woli.

hunab-ku napisał:
ale jak dalej ... to "powinno wyglądać?
Skoro wolna wola, to sam o tym człowiek decyduje. Każde narzucanie, choćby nawet sugerowanie, jest manipulacją, coś, co widzisz na Ziemi obecnie, co dzieje się wokoło. W skali wszechświata, to jest normalne, jedne istoty żyją z innych, na innych. W skali pojedynczej istoty, jak to jest, zależy od tego, co ta istota czuje, na co godzi się, czemu ulega i co z tym robi. A tutaj już możliwości jest prawie nieskończenie wiele. Dlaczego miałbym cię ograniczać poprzez sugerowanie ci "jak to powinno wyglądać?", skoro to ty tworzysz twoje życie?

hunab-ku napisał:
Czy przeżywać tylko "nieruchomo" patrząc, słuchając, czując ... czy może czasem sięgając, odwracając głowę, zaglądając?
A co wybierasz? Ja, dla przykładu, raz wybieram bierność, raz aktywność, zależy, co mi bardziej w danej chwili pasuje.

hunab-ku napisał:
Czy nieruchomy obserwator ma większe szanse poznania od ruchomego?
To już zależy od konkretnej sytuacji. Kiedy biegniesz za poruszającym się obiektem, to więcej uczysz się o nim niż wtedy, kiedy ten obiekt tylko ciebie stojącego minie. Sam decydujesz, wedle własnego widzimisię, co zrobisz, tylko odwrócisz za nim głowę, czy pobiegniesz za nim, i jak długo.

hunab-ku napisał:
Jak się ma chęć ... Co z tym zrobić? Zignorować? Zapomnieć?
Działaj wedle tego, co czujesz, że jest dla ciebie właściwe, nawet jeżeli miałbyś potem z tego powodu cierpieć.

hunab-ku napisał:
To co robisz ... i na czym się teraz skupiasz ... czy jest jakaś możliwość, żeby Ci pomóc ??? ...
Tak, jest. Najskuteczniej pomagasz mi wtedy, kiedy swoje myślenie, mówienie i działanie opierasz na JA, Mocy Wewnętrznej. Innymi słowy, używając potocznego języka -- kiedy rozwijasz się. Bo wtedy usuwasz swoje wierzenia będące hamulcami rozszerzania sfery Świadomości, w której żyjesz. Wtedy stajesz się coraz potężniejszy i wykorzystujesz tę potęgę, do tworzenia Życia.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 10 20:47    Temat postu: Re: wideo Odpowiedz z cytatem

Szafir napisał:
JMW napisał:

Ach, no tak, przepraszam.

Ćwiczenie, jeżeli ktoś zapyta, opiszę na naszym następnym spotkaniu. Teraz zasygnalizuję, że polega ono

na stworzeniu we własnej wyobraźni jaja-słońca. Tworzysz jajo, w którego wnętrzu jesteś. To jajo z zewnątrz wygląda jak słońce. Emanuje silnie błyszczące promienie biało-srebrzysto-złotego światła. Dla mocy ciemności, dla wampirów, to jest nie do zniesienia. Będą ciągle krążyły w przestrzeni wokół, czekały na to, aż to słońce zgaśnie. Jeżeli nie pozwolisz mu na zgaśnięcie, czyli będziesz obraz trzymał w wyobraźni, to nie zbliżą się. Jeżeli pozwolisz, to rzucą się ze zwielokrotnioną siłą. Wtedy będzie ich więcej, bo światło przyciąga ćmy z daleka.

Możesz też takie jajo-światło tworzyć wokół innych ludzi, zwierząt lub przestrzeni, np. mieszkania, za ich zgodą.

Człowiek nie do końca obeznany w temacie, kiedy spojrzy na ciebie, nie zauważy twojego jaja-słońca tylko masę sił ciemności wokół ciebie. Wtedy przekona siebie, że jesteś diabłem. Ot, prosty błąd wynikający z nie wystarczającej umiejętności patrzenia / czucia.
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 04 10 21:11    Temat postu: Re: wideo Odpowiedz z cytatem

Szafir napisał:
JMW napisał:

Wyglada na to, ze Hunab-ku nie przyslal mi wszystkiego. JMW wspomina o 14,7GB materialu. Ja otrzymalem jedynie 10,3 GB Smile
Powrót do góry
Szafir

PostWysłany: 2011 04 10 23:11    Temat postu: Re: wideo Odpowiedz z cytatem

MariusZN napisał:

Wyglada na to, ze Hunab-ku nie przyslal mi wszystkiego.

Niedobrze, jakby nieobecnych ominęły jakieś cenne rady. Sam fakt, że nie nagrywaliście do końca mnie boli ;]

JMW napisał:
obraz trzymał w wyobraźni

Na okrągło, cały dzień? To chyba nie osiągalne.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 11 07:36    Temat postu: Re: wideo Odpowiedz z cytatem

MariusZN napisał:
Wyglada na to, ze Hunab-ku nie przyslal mi wszystkiego. JMW wspomina o 14,7GB materialu. Ja otrzymalem jedynie 10,3 GB Smile
Sprawdziłem jeszcze raz. Hunab-ku dał mi do skopiowania całą kartę pamięci. Tam poza nagraniami ze spotkania były też inne pliki, w sumie 14,7 GB. Jednak samych plików ze spotkania jest mniej więc przypuszczam, że przysłał ci wszystko, co jest warte oglądnięcia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: