Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsze Spotkanie Towarzyskie PST (było: spotkanie u JMW)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
2345

PostWysłany: 2011 04 11 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MariusZN napisał:
dzisiaj obejrzalem caly material, ktory wrzucilem na youtube i zauwazylem, ze sa male problemy z synchronizacja dzwieku i obrazu. Informuje, ze zamierzam to naprawic i jesli komus to przeszkadza to niech zaczeka do jutra na nowa wersje. Caly proces trwa dosc dlugo dlatego nie skoncze na dzisiaj

Niestety, nie uda mi sie dzisiaj skonczyc wysylania poprawionego materialu z przyczyn technicznych Smile
mam problem z ta synchronizacja, zaden program nie chce mi tego zrobic poprawnie. Uzywam m in any video converter pro, virtual dub i inne.
Jak sie z tym uporam to dam znac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szafir

PostWysłany: 2011 04 12 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że to zbędna fatyga, te lekkie opóźnienie w niczym nie przeszkadza.
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 04 12 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To juz zalezy od czlowieka, mnie akurat przeszkadzalo Smile
Na szczescie znalazlem odpowiednie narzedzie-XMedia Recode, ktory prawidlowo przerobil ten film.

Nowy material w lepszej jakosci pod tym samym linkiem: http://www.youtube.com/view_play_list?p=73A47AB598B48F51

pozdrawiam
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 04 12 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz dzięki MariusZN. Rozumiem Cię i Twój perfekcjonizm. Jak człowiek wie, że mogłoby być lepiej, to lepiej żeby tak było ... bo siedzący w nas sędzia nie odpuści Laughing Laughing Laughing

[administrator:
usunąłem te ogromne zdjęcia, bo strona prawie blokowała się, poniżej są mniejsze, które można powiększać]
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 04 12 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ... czy nie za duże się zrobiły ...
Czy coś się da z tym zrobić?
Czy tak zostawić?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 12 19:55    Temat postu: odnośnik Odpowiedz z cytatem

Hunab_ku, możesz, po prostu, podać sam odnośnik do miejsca w internecie, gdzie pliki zdjęć znajdują się. Wtedy każdy zainteresowany będzie mógł sobie pojedyncze zdjęcia ściągać. Powyższe zdjęcia, jeżeli ktoś ma wolny internet, mogą ładować się nawet kilka minut.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Szafir

PostWysłany: 2011 04 12 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij na zdjęcie by powiększyć

Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 04 13 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
Jeszcze raz dzięki MariusZN. Rozumiem Cię i Twój perfekcjonizm. Jak człowiek wie, że mogłoby być lepiej, to lepiej żeby tak było ... bo siedzący w nas sędzia nie odpuści Laughing Laughing Laughing

[administrator:
usunąłem te ogromne zdjęcia, bo strona prawie blokowała się, poniżej są mniejsze, które można powiększać]

Dobrze! Dobrze!

Dzięki ...

Już nie będę pytał dlaczego się one takie wielgachne zrobiły, ale przekazywał będę materiał do wklejania we właściwe ręce !!! Very Happy

------------------

Oczywiście nie ma na zdjęciach uczestników, którzy dojechali później i tych, których widział tylko Jaochim ..... chociaż .... przy Andrzeju na 2 ujęciach pałęta się jeden ORBS ... a jak wiemy obiekty ORBS na zdjęciach bez lampy wychodzą bardzo rzadko
Powrót do góry
Fakir

PostWysłany: 2011 04 14 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisalibyście kto jest kto na tych fotkach:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Gwidon

PostWysłany: 2011 04 14 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądam nagrania i jestem pod wrazeniem, bo sam czuję (wiem) podobnie i cieszę się, że nie jestem w tym osamotniony Smile
Powrót do góry
rugwa

PostWysłany: 2011 04 15 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakir napisał:
Napisalibyście kto jest kto na tych fotkach:)

Niestety nie pamiętam imion wszystkich, więc może ktoś inny wszystkich zaprezentuje Smile Ja jestem na 2 i 3 fotce od góry w turkusowych spodniach, a obok mnie w błękitnej bluzie siedzi mój mąż - draq Smile
Niestety na fotkach nie ma głównego cyfrowego operatora imprezy hunab-ku, którego przy okazji pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2011 04 15 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normalnie drużyna pierścienia a joachim jak gandalf:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bezpostaciowy

PostWysłany: 2011 04 17 21:39    Temat postu: Re: odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:

hunab-ku napisał:
że możemy przez Internet skontaktować się z cywilizacją żyjącą we wnętrzu naszej planety ... Możesz to jakoś przybliżyć ... ??? Jak to zrobić ... jak się z nimi porozumieć?
Już to zrobiłeś. Dla pewności, napisz, na tym lub innym forum, wiadomość, w której prosisz o kontakt. Dobrze byłoby, gdybyś podał jakiś "ważny" powód. Bo wiesz, oni czytają, podobnie jak miliony ludzi tutaj, ale czy ktoś z nich postanowi odpowiedzieć? nawet jeżeli odpowie, to czy poinformuje cię, że przebywa tam? Ludzie mają wolną wolę, zatem to od nich zależy. Jeżeli jednak będziesz w sobie rozwijał ten temat, to masz szanse na odwiedziny tam. Tylko, ponownie pytam; po co ci to?

Dodatkowo, jako informacja, w Internecie na Ziemi spotkać można nie tylko Ziemian z wnętrza planety; tego narzędzia używają także istoty z poza Ziemi, właściwie to z całego wszechświata. Jak dobrze poszukasz, to możesz znaleźć.

hunab-ku napisał:
Czy możnaby się z nimi spotkać?
Podobna odpowiedź co powyżej.

hunab-ku napisał:
Czy są oni chętni na spotkania z nami?
Znacznie mniej, niż my z nimi, choćby dlatego, że oni nas mogą widzieć i odwiedzać tak często, jak "dusza zapragnie" będąc niewidocznymi. Ale jeżeli widzą szczerą intencję, pełną Miłości spotkania się z kimś, kto poza tym ma coś do zaoferowania, korzystnego dla obu stron (np. przyjaźń), to szansa wzrasta. Dlatego mówię, rozwijaj ten temat, jeżeli "serce" ci to mocno mówi.

a czy ja jako 'przyziemny' czlowiek moge cos dla nich zrobic np wykonywac dla nich prace ktora odwdzienczylbym sie za odwiedziny?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 18 08:09    Temat postu: zapytaj ich Odpowiedz z cytatem

Hm, zapewne czujesz, że to pytanie jest skierowane do nich. Utwierdź się w tym przekonaniu i proś o odpowiedź. Może ktoś z nich odpowie, jeżeli ma do ciebie interes.
Powrót do góry
Sportowiec

PostWysłany: 2011 04 18 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie musi być to przyjemne spotkanie i odpowiedź..
Powrót do góry
Gwidon

PostWysłany: 2011 04 21 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obejrzałem wszystkie 16 części
dziękuję, że mogłem tego doświadczyć!
czuję, że jestem na drodze do Domu,
ah, jak dobrze!

budzę się z letargu...

a gdyby ktoś chciał więcej:
http://www.youtube.com/watch?v=207bZZAV0NM&feature=related
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 04 22 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czym bedzie dziecko dwoch cyborgow? Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 22 20:33    Temat postu: zalży, kto go zasiedli Odpowiedz z cytatem

Patrząc na ciało, będzie wyglądało i zachowywało się jak inni ludzie. Teraz jest pytanie, czy zostanie zasiedlone i przez co? Wtedy można na to pytanie odpowiedzieć.
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 04 22 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy cyborgi maja taki sam nieograniczony potencjal jak istoty ludzkie? czym roznia sie od ludzi w praktyce?

JMW napisał:
Patrząc na ciało, będzie wyglądało i zachowywało się jak inni ludzie. Teraz jest pytanie, czy zostanie zasiedlone i przez co? Wtedy można na to pytanie odpowiedzieć.

a jak to wyglada u ludzi? jaka jest roznica?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 23 08:40    Temat postu: tak i nie Odpowiedz z cytatem

MariusZN napisał:
czy cyborgi maja taki sam nieograniczony potencjal jak istoty ludzkie? czym roznia sie od ludzi w praktyce?

Oj, nie. Już o tym pisałem / mówiłem, cyborg to, po prostu maszyna, jak np. pralka sterowana procesorowo, tylko dużo bardziej skomplikowana. Jednak to tylko maszyna, która działa dokładnie tak, jak programy w niej zawarte i dane / instrukcje / programy otrzymywane bezprzewodowo.
Człowiek, natomiast, ma nieograniczony potencjał. Człowieka powstrzymuje wiara w swoje niemożliwości.

MariusZN napisał:
Różnica między cyborgiem a człowiekiem, co już pisałem na forum, polega głównie na tym, co steruje. Kiedy ciałem sterują tylko programy -- mamy do czynienia z cyborgiem, on jet pusty, nie ma tam tego, co można nazwać duszą, czyli tej właściwej cząstki Świadomości, JA.
Cóż ja ci tutaj będę mieszał. Po prostu spójrz, patrz i widź, słuchaj i słysz, nastaw się i czuj. Wtedy dostaniesz najprawdziwsze odpowiedzi. Kiedy nauczysz się CZUĆ to, co steruje ciałem i umysłem, wtedy nawet nie będziesz musiał spoglądać na kogoś, od razu będziesz wiedział, z czym masz do czynienia.
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 04 23 12:12    Temat postu: Re: tak i nie Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:

MariusZN napisał:
JMW napisał:
Różnica między cyborgiem a człowiekiem, co już pisałem na forum, polega głównie na tym, co steruje. Kiedy ciałem sterują tylko programy -- mamy do czynienia z cyborgiem, on jet pusty, nie ma tam tego, co można nazwać duszą, czyli tej właściwej cząstki Świadomości, JA.
Cóż ja ci tutaj będę mieszał. Po prostu spójrz, patrz i widź, słuchaj i słysz, nastaw się i czuj. Wtedy dostaniesz najprawdziwsze odpowiedzi. Kiedy nauczysz się CZUĆ to, co steruje ciałem i umysłem, wtedy nawet nie będziesz musiał spoglądać na kogoś, od razu będziesz wiedział, z czym masz do czynienia.

chcialbym sie dowiedziec jak wyglada sprawa zasiedlania ciala dziecka dwoch ludzi przez dusze i czym to sie rozni w porownaniu do dziecka cyborgow?

np. czy moze to wyglada tak, ze w przypadku dziecka ludzi tworzona jest nowa dusza kiedy nie ma innej chetnej istniejacej juz duszy do zasiedlenia tego ciala? A w przypadku dziecka cyborgow nowa dusza nie jest tworzona i jesli jakas istniejaca juz dusza nie zasiedli ciala to dziecko bedzie cyborgiem?
Smile

ps CZUCIA ucze sie od jakiegos czasu i idzie mi coraz lepiej Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 23 21:15    Temat postu: wyjaśnienia Odpowiedz z cytatem

MariusZN napisał:
sprawa zasiedlania ciala dziecka dwoch ludzi przez dusze i czym to sie rozni w porownaniu do dziecka cyborgow?
Ciało człowieka, podobnie jak zwierzęcia czy rośliny, jest biologiczną maszyną sterowaną przez umysł. Różnica, jeżeli mówić o szczegółach technicznych, polega głównie na tym, że umysł niecyborga (nierobota), czyli prawdziwego człowieka, jest w posiadaniu JA, bo został przez JA stworzony. Umysł cyborga jest programem, który może być wbudowany w jego system nerwowy (prymitywniejsze roboty) lub otrzymywany bezprzewodowo (jak bezprzewodowa telefonia czy internet).

Jeżeli chodzi o duszę (w tej wypowiedzi zdefiniuję duszę jako właściwą istotę wchodzącą w ciało).
Dusza może zasiedlić to, co jej się podoba, może to być kamień, ziarnko piasku, kwiatek, króliczek, krowa, gad, robot kuchenny czy inny albo cyborg. Mniejsza o to, jak to zostało stworzone, czy sztucznie złożone w fabryce, czy urodzone przez inne żywe ciało, np, prawdziwego człowieka albo cyborga. Dusza zasiedla to i zostaje tak długo, jak postanawia.

MariusZN napisał:
czy moze to wyglada tak, ze w przypadku dziecka ludzi tworzona jest nowa dusza kiedy nie ma innej chetnej istniejacej juz duszy do zasiedlenia tego ciala?
Prawie nigdy tutaj. Prawie, bo teoretycznie jest możliwe, żeby dwie dusze w ciałach ludzi czy poza nimi, stworzyły trzecią. Takie zjawisko możnaby nazwać poczęciem duchowym. U nas na Ziemi jest to wyjątkowo rzadko robione, no bo jest cała masa chętnych na nowe ciała.
Poza tym, kiedy ludzie mają dziecko, to jeszcze zanim dojdzie do poczęcia, umawiają się z przyszłym dzieckiem, co dla niego zrobią -- to taki kontrakt. Dlatego bardzo rzadko zdarza się, żeby prawdziwy człowiek urodził człowieka bez duszy, czyli cyborga (tutaj = robota). Ja nie znam takiego przypadku, choć teoretycznie jest to możliwe.
Powiem ci więcej, rzadziej też zdarza się, żeby cyborg urodził zwykłego cyborga. Zazwyczaj rodzi ciało już dla kogoś, ale to raczej nie będzie ktoś, kogo nazwalibyśmy prawdziwym (w pełni) człowiekiem, to raczej będzie turysta albo istota, która tutaj przybywa do pracy, żeby coś dla ludzi lub nieludzi zrobić.

MariusZN napisał:
A w przypadku dziecka cyborgow nowa dusza nie jest tworzona i jesli jakas istniejaca juz dusza nie zasiedli ciala to dziecko bedzie cyborgiem?
Tak to dzieje się.

Coś ty taki zainteresowany tymi cyborgami ?
Jeżeli masz więcej, to możemy o tym publicznie porozmawiać na naszym DST.
Powrót do góry
Emanuel

PostWysłany: 2011 04 23 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku nagrania Joachim opisuje ćwiczenie z pranajamy, polegające na ciągnięciu prany poza oddechem. Spodobało mi się to ćwiczenie. Smile Oczywiście pierwsze próby były bez efektu/ odczucia, jednak wreszcie mi się udało. Zrozumiałem na czym polegał mój błąd, jak sądze. Otóż nabierałem powietrze tylko do górnej części płuc, a w moim przypadku należy nabrać powietrze również do brzucha, wypełnić całą przestrzeń płuc, ale nie ma maxa. To takie naturalne i oczywiste, że aż o tym zapomniałem Wink Takie moje spostrzeżenie praktyczne, może komuś się przyda. Smile pomyślności, namaste, krzysiek

Ostatnio zmieniony przez Emanuel dnia 2011 04 23 22:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 04 23 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emanuel napisał:
Na początku nagrania Joachim opisuje ćwiczenie z pranajamy, polegające na ciągnięciu prany poza oddechem. Spodobało mi się to ćwiczenie. Smile Oczywiście pierwsze próby były bez efektu/ odczucia, jednak wreszcie mi się udało. Zrozumiałem na czym polegał mój błąd, jak sądze. Otóż nabierałem powietrze tylko do płuc a w moim przypadku należy nabrać powietrze również do brzucha, wypełnić całą przestrzeń płuc, ale nie ma maxa. To takie naturalne i oczywiste, że aż o tym zapomniałem Wink Takie moje spostrzeżenie praktyczne, może komuś się przyda. Smile pomyślności, namaste, krzysiek

rzeczywiscie jest roznica! dzieki!
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2011 04 30 16:39    Temat postu: Re: zapytaj ich Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Hm, zapewne czujesz, że to pytanie jest skierowane do nich. Utwierdź się w tym przekonaniu i proś o odpowiedź. Może ktoś z nich odpowie, jeżeli ma do ciebie interes.

Hmmm... w zasadzie bylo to pytanie do Ciebie, zastanawialo mnie czy te istoty moga byc zainteresowane praca wykonywana przez nas jezeli ich poziom rozwoju jest duzo wyzszy niz nasz, mam jeszcze jedno pytanie: czy to spotanie moze odbyc sie na poziomie 5 zmyslow czy raczej byloby to spotkanie telepatyczne?
A teraz prosba do istot dobrej woli:
Jako prosta przyziemna osoba aktualnie chyba nie posiadam umiejetnosci ktorymi mozecie byc zainteresowani, ale jezeli pokazecie mi ze istnieje cos poza Ziemia - gleboko w to wierze, ale tylko wierze - moge zaoferowac duzo entuzjazmu i pozytywnych emocji, ktore przydadza sie do nauki i rozwoju, a tym samym przybliza moment w ktorym bede mial dla Was cos do zaoferowania.
Co do przyjazni to nie wiem czy moge ja zaoferowac komus kogo nie znam i na chwile obecna proponuje wdziecznosc za pokazanie mi czym jest prawdziwe zycie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: