Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Blokady , fizyczność i duchowość .

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katarzyna
Gość

PostWysłany: 2003 07 08 22:16    Temat postu: Blokady , fizyczność i duchowość . Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Chcę podzielić sie z wami moimi myślę, że ważnymi spostrzeżeniami. Jak wiecie ciało i umysł to dwie nierozelwalne na tej kuli ziemskiej sprawy. Chcecie przeprogramować afirmacjami fizyczność .
Przez takie myślenie można sobie zrobić krzywdę.
Jestem osobą, która była na wielu warsztatach, w tym u Pana Kazimierza Karwota, jeśli ktoś chce opinii na temat pobytu u tego Pana to proszę pisać na e-mail ojo@acn.waw.pl .
Wracając do głównego tematu jeśli fizyczność i duchowość to dwie nierozelwalne rzeczy to dlaczego nie pomyślicie o przeprogramowaniu
człowieka poprzez fizyczną , namacalną i widoczną stronę medalu.
Przecierz wszystko co duchowe jest po tej bardzo trudnej i nienamacalnej
stronie medalu, a nieczęsto bardzo długo trwa.
Po moich poszukiwaniach, wydawaniu kasy dla ludzi, którzy mówią że nie robią tego dla pieniędzy, trafiłam na człowieka znającego dokładnie mapę ludzkiego ciała, który potrafił poprzez fizyczną część sesji odczytać jak z mapy, co mi się w życiu przytrafiło z dokładnością do 1 wypalonego papierosa. Zdjął ze mnie wszystkie blokady powstałe od dzieciństwa, co wpłynęło także na mój rozwój duchowy i zmiany były tak inensywne, że nie tylko ludzie z mojego najbliższego otoczenia je widzieli, ale także ja byłam w lekkim szoku delikatnie mówiąc.
Idea Pamietajcie, dla człowieka oświeconego góry są poprostu górami,itd.....
Powrót do góry
Światełko

PostWysłany: 2003 07 09 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sama bądź dla siebie oświecona Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Ołóweczek

PostWysłany: 2003 07 09 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katarzyna napisał:
Wracając do głównego tematu jeśli fizyczność i duchowość to dwie nierozelwalne rzeczy to dlaczego nie pomyślicie o przeprogramowaniu
Mysle ze zakres oddzialywan miedzy fizyczna i duchowa sfera czlowieka jest nieco inny. To duchowosc ma wladze nad fizycznoscia i znacznie latwiej jest zaczac od duchowosci (korzeni zycia tu na ziemii) i skuteczniej oddzialywac na sfere fizyczna. Wydaje mi sie ze wieksza krzywde mozna sobie zrobic przez fizyczyny rozwoj np. rozszerzanie swiadomosci przez zazywanie substancji zwanych narkotykami niz przez medytacje, kontemplacje itp. Mam wrazenie ze zbyt racjonalnie podchodzisz do tematu, nie uwierzysz jak nie zobaczysz. Musisz miec gwarancje ze cos ci to da, z gory ustalone zasady, wtedy dopiero zaczniesz zabawe. Caly dowcip polega na tym, ze medytacja i rozwoj od wewnatrz niesie to co nieznane, a przynajmniej pozornie, bo znamy to w glebi duszy bardzo dobrze. Strach powstrzymuje cie przed podjeciem ryzyka wedrowki do wewnatrz. Wolisz zaczac od zewnatrz, bo jest to sfera ktora dobrze znasz, wroslac w nia gleboko i latwiej ci pojac rozwoj poprzez fizyczna strone medalu. Zyjemy w czasach gdzie kazdy chce wszystko od razu na tacy podane, wszystko wyjasnione, najlepiej od zaraz zrobione, nie chce wlozyc troche wysilku dla wlasnego szczescia. A rozwoj wewnetrzny moze dac bardzo wiele tu i teraz. Jesli chodzi o rozwoj wewnatrzny to polecam znakomite narzedzia zwane w Polsce piramidami horusa. Wiecej o nich mozna sie dowiedziec pod adresem http://www.kyborg.arg.pl

Katarzyna napisał:
trafiłam na człowieka znającego dokładnie mapę ludzkiego ciała, który potrafił poprzez fizyczną część sesji odczytać jak z mapy, co mi się w życiu przytrafiło z dokładnością do 1 wypalonego papierosa.
Czy moglabys powiedziec co to byl za czlowiek, czy spotkaliscie sie przypadkiem, kim on byl, no i w jaki sposob uwolnil cie od blokad ?

Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anusia

PostWysłany: 2003 07 15 10:54    Temat postu: Re: Blokady , fizyczność i duchowość . Odpowiedz z cytatem

[quote="Katarzyna"]Witajcie. Chcę podzielić sie z wami moimi myślę, że ważnymi spostrzeżeniami. Jak wiecie ciało i umysł to dwie nierozelwalne na tej kuli ziemskiej sprawy. Chcecie przeprogramować afirmacjami fizyczność .
Przez takie myślenie można sobie zrobić krzywdę.

O JAKIEJ KRZYWDZIE KASIU MÓWISZ? DOŚWIADCZYŁAŚ JEJ PISZĄC AFIRMACJĘ? MOŻE CHODZI BARDZIEJ O "BÓL" ZWIĄZANY Z PRZEBUDZANIEM SIĘ, UZDRAWIANIEM, UWALNIANIEM?

TAK BYWA KIEDY AFIRMACJA JEST NIEWŁAŚCIWIE SKONSTRUOWANA, A NIEOCZYSZCZONY UMYSŁ KREUJE SWOJE. AFIRMACJE MAJĄ SWOJE WYMAGANIA - M.IN. KOLUMNĘ REAKCJI, ABY NA BIEŻĄCO UWALNIAĆ TO CO WYCHODZI JAKO WZORCE, KODY ITP.
NA MNIE OSOBIŚCI BARDZIEJ DZIAŁA I JEST MI BLIŻSZA MODLITWA, MEDYTACJA I SKUTKUJE SZYBCIEJ. ALE AFIRMACJE DLA KOGOŚ SĄ BARDZO DOBRE, ZBAWIENNE, LECZĄCE, UZDRAWIAJĄCE, PRZYNOSZĄCE UPRAGNIONY EFEKT.

SKĄD WIESZ O CZYM JA MYŚLĘ NP. STOSUJESZ KOCHANA KASIU UOGÓLNIENIE I PROJEKTUJESZ COS NA NAS WSZYSTKICH?
TO TAKIE ODCZUCIE I SPOSTRZEŻENIE.
ROZUMIEM CO PISZESZ I CZUJĘ TWÓJ DYNAMIZM I JESTEM CI ZA TO WDZIĘCZNA.
WAŻNE JEST DLA CIEBIE TO CO SOBIE UŚWIADAMIASZ I DOŚWIADCZASZ. J
A CHĘTNIE SOBIE Z TEGO CZERPIĘ INSPIRACJĘ DLA SIEBIE.
WIEM, ŻE ABY ZRÓWNOWAŻYĆ MOJE WNĘTRZE WAŻNE JEST OCZYSZCZENIE MOJEGO KOCHANEGO CIAŁA, BO CZĘSTO WYHAMOWUJE MÓJ ROZWÓJ DUCHOWY.
DOBRZE KIEDY ROZWÓJ DUCHOWY I FIZYCZNY RÓWNO SOBIE KROCZĄ JAK PARA PRZYJACIÓŁ.

Po moich poszukiwaniach, wydawaniu kasy dla ludzi, którzy mówią że nie robią tego dla pieniędzy, trafiłam na człowieka znającego dokładnie mapę ludzkiego ciała, który potrafił poprzez fizyczną część sesji odczytać jak z mapy, co mi się w życiu przytrafiło z dokładnością do 1 wypalonego papierosa. Zdjął ze mnie wszystkie blokady powstałe od dzieciństwa, co wpłynęło także na mój rozwój duchowy i zmiany były tak inensywne, że nie tylko ludzie z mojego najbliższego otoczenia je widzieli, ale także ja byłam w lekkim szoku delikatnie mówiąc.

FAJNIE, ŻE UZYSKAŁAŚ POMOC Z ZEWNĄTRZ. JA TEŻ NIE ZE WSZYSTKIM SOBIE PORADZIŁAM SAMA, A ZWŁASZCZA Z MASĄ EMOCJI ZGROMADZONYCH I ULOKOWANYCH W MOIM CIELE.
TERAZ NAJWAŻNIEJSZE NA ILE SOBIE UŚWIADAMIAM PRZYCZYNĘ I SKUTEK SWOICH WYBORÓW I ŻYCIA. NA ILE JUŻ ZNAM SIEBIE, ABY TO PIELĘGNOWAĆ DALEJ, A NIE DOPUŚCIĆ DO
PONOWNEGO "ZACHWASZCZENIA".

Idea Pamietajcie, dla człowieka oświeconego góry są poprostu

ODDZIELIŁAM KONIEC /górami/, BO MNIE OSOBIŚCIE TAK PASUJE

ABY MÓC SIĘ OŚWIECIĆ, TAK CZUJĘ, TO ZDROWE CIAŁO POSIADA JESZCZE ZROWSZEGO DUCHA, A TZN. SAMĄ , CZYSTĄ I NIEZALEŻNĄ, NIEUWARUNKOWANĄ NICZYM , BEZSTRONNĄ, NIEOCENIAJĄCĄ I NIEPORÓWNYWALNĄ Z NIKIM I NICZYM M I Ł O Ś Ć.

quote] Dzięki Kasiu za podzielenie się swoim doświadczeniem i inspiracjami. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Światełko

PostWysłany: 2003 07 19 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.dyntka.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: