Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drugie Spotkanie Towarzyskie DST
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2011 04 09 09:03    Temat postu: Drugie Spotkanie Towarzyskie DST Odpowiedz z cytatem

Termin spotkania:
2011 07 01 i 02 (piątek, sobota)
Początek po południu w piątek a koniec po południu w sobotę. Bez wyznaczania godzin, każdy przybędzie i odjedzie, kiedy będzie mu to pasowało.
Nocleg na polu. Każdy sam dba o siebie, o swoje łoże, jedzenie i ubikację (w lesie).
Sprawdzaj tutaj, może coś ulec zmianie.
--------------------------------

Czuję, że warto rozwijać pomysł spotkań towarzyskich. Pierwsze, które było 26 marca w Poznaniu, potwierdziło mi to, co przypuszczałem, że potrzeba jest spora i rośnie na takie spotkania, podczas których ludzie z Miłością dzielą się wartościowymi informacjami, postanawiają i rozpoczynają działania. Więź tworzona między ludźmi podczas takich spotkań staje się zaczątkiem do działań dających korzyści działającym oraz ludziom w ich otoczeniu.

Zatem proponuję, spotkajmy się na DTS. Rozmawiałem już z Kasią (na tym forum "Katarzyna") i zaproponowałem, żeby DTS zorganizować na jej terenie -- na łonie przyrody (pola, las). Kasia z radością zgodziła się.
Wstępnie zgodziliśmy się, że termin zaraz po zakończeniu roku szkolnego, czyli gdzieś pod koniec czerwca albo na początku lipca, jest właściwy. Jednak szczegóły ustalimy wspólnie potem, kiedy Kasia wróci do domu.
Zamierzamy odwiedzić Kasię jeszcze w kwietniu i ustalić termin i ramę spotkania. Zaproponowałem, żeby spotkanie rozpoczęło się po południu (nocleg na polu, każdy sam sobie organizuje spanie i jedzenie) i trwało do popołudnia dnia następnego. Dzięki temu można będzie można doświadczyć dużo więcej.

Proszę, Kasiu, jako główna organizująca, napisz tutaj o tym, co czujesz, jak to widzisz itp. Może podasz / opiszesz już miejsce i kontakt do ciebie. Ja mogę umieścić na serwerze zdjęcia, które mi przyślesz i podać namiary na satelitarnej mapie w internecie.

Jeżeli masz zamiar uczestniczyć, proszę, napisz, co czujesz i co proponujesz.

Ostatnio zmieniony przez JMW dnia 2011 04 11 20:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
rugwa

PostWysłany: 2011 04 09 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie Smile Pomysł genialny. Mi pasuje i termin i czas trwania spotkania i forma spotkania. Szczerze mówiąc/pisząc mniej więcej tak właśnie wyobrażałam sobie nasze następne spotkanie - dużo czasu, dużo miejsca, blisko ziemi i nieba, a temperatura powietrza o tej porze roku powinna być, według mnie, wspaniała. Jak najbardziej piszę się na to spotkanie, dodatkowo zachęca mnie ponowne doświadczenie luzu i normalności(oczywiście według moich odczuć) jakich zaznałam na spotkaniu u Joachima w marcu Smile

p.s. rugwa=Dorota ze spotkania u Joachima Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2011 04 10 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super!
Oczywiście My też będziemy Smile
Tylko jedna prośba ... jakby można było ...
Mamy już zarezerwowany wyjazd 18-28 czerwiec ... jakby można było więc wziąć to pod uwagę ... to pleaaaaaaaaase Laughing
A jak to weźmiecie pod uwagę, to zaproponuję ze swojej strony filmową dokumentalizację DTS i umieszczenie jej przy pomocy MariusZN (udusi mnie chyba) w internecie Laughing
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 10 20:51    Temat postu: tak Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
Mamy już zarezerwowany wyjazd 18-28 czerwiec ... jakby można było więc wziąć to pod uwagę ... to pleaaaaaaaaase
No to bierzemy to pod uwagę, bo jesteś dla nas ważny.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 04 11 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Dzięki!
Przywieziemy Wam w nagrodę trochę surowych (RAW) smakołyków do pogryzania ... co by, tym którzy upatrują w nich energię do "materialnego bycia" (jeszcze Laughing ) pomogły w koncentracji i słuchaniu !!!
Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Katarzyna

PostWysłany: 2011 04 11 18:56    Temat postu: Spotkanie towarzyskie w Osiemborowie Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
potwierdzam zaproszenie do mojego siedliska, we wsi Osiemborów. Z radością spotkam się z wami w miejscu, gdzie być może w najbliższej przyszłości powstanie małe centrum wiedzy duchowej z mini eko-wioską.
Najważniejsze jest jednak samo spotkanie ludzi - otwartych umysłów i czujnych serc Smile Wspólnie z Joachimem przygotujemy i zaproponujemy częściowo program. Jedynym wolnym terminem w tym czasie (dni są najdłuższe), wydaje się być 2.VII, (sobota). Ale czy przyjazd w piątek po południu, (1.VII), byłby możliwy, (pytanie głównie do pracujących), ponieważ niedziela (3.VII) u mnie stoi pod znakiem zapytania. Więc przyjazd w piątek i cała sobota jak u was wygląda?
Osiemborów, to wieś w gminie Magnuszew, powiecie kozienickim, ok 11 km od Warki na wschód, za Pilicą w kierunku Wisły. Niecałe 60 km od Warszawy na południe, drogą na Sandomierz.
Co wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hunab-ku

PostWysłany: 2011 04 11 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bosko!
Już w kalendarzu zaznaczam!
Możemy "zjechać" z żonką w piątek późną nocą i całą sobotę eko-balangować Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 11 20:17    Temat postu: może Odpowiedz z cytatem

Hunab-ku, a może tak wcześniej ździebko? Ja, dla przykładu, późną nocą śpię, bo lubię wyskoczyć z łoża jeszcze przed wschodem Słońca, tym bardziej tam, gdzie mam nadzieję na piękne wzejście Słońca i długie weń patrzenie.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 11 20:25    Temat postu: przebieg Odpowiedz z cytatem

Mam w wyobraźni spotkanie, które będzie korzystne dla każdego uczestnika m.i. z tego powodu, że będziemy wzajemnie mówić o tym, co czujemy, że jest ważne i warte do przekazania w formie informacji. Wiem już że WAB (Wojtek) z tego forum, powie coś więcej o zębach. Przypuszczam, że Hunab-ku też zechce o tym nam wartościowe informacje podać.

A ty? O czym ty powiesz?
Może coś pokażesz?
Albo zrobisz?

Proszę, napisz o tym do mnie lub lepiej wprost tutaj na forum. Dzięki temu wspólnie organizujemy nasze spotkanie.

Kto umie palić agnichotrę i ma do tego materiały?
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 04 11 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MY CHCEMY PALIĆ
MY CHCEMY PALIĆ
MY CHCEMY PALIĆ ....
................................ ale nie umiemy Crying or Very sad
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 11 20:42    Temat postu: obraz Odpowiedz z cytatem

Moja propozycja, żeby utrzymywać taki obraz DST.

Doskonałe czuję się, jestem szczęśliw_ i widzę że każdy uczestnik spotkania też.
Piękna, słoneczna, ciepła, przyjemna pogoda -- rozkosz w naturze.
Czyste, klarowne i gwiaździste niebo, jest ciepło.
Wschód słońca widoczny zza horyzontu, czuć moc energii przyrody.

Ostatnio zmieniony przez JMW dnia 2011 04 11 20:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 11 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
MY CHCEMY PALIĆ
No nie ma powodu płakać. Na pewno będziemy palić, ja już to robiłem wiele razy ale czuję, że jest tam ktoś, kto zrobi to bardziej efektywnie / właściwie / ciekawiej, może nawet ze śpiewem.
Co?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 12 09:37    Temat postu: zdjęcia Odpowiedz z cytatem

Tutaj wstawiam zdjęcia miejsca spotkania i inne związane z DST. Zaglądnij także potem, bo bez informowania będę wstawiał inne.
http://servilo.website.pl/DST/miejsce/
zdjęcia DSCN12xx.JPG zrobiła Kasia ze swojego domku.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 04 12 18:44    Temat postu: Re: może Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Hunab-ku, a może tak wcześniej ździebko? Ja, dla przykładu, późną nocą śpię, bo lubię wyskoczyć z łoża jeszcze przed wschodem Słońca, tym bardziej tam, gdzie mam nadzieję na piękne wzejście Słońca i długie weń patrzenie.

Dlaczego nie Smile
Postaram się tak w pracy poustawiać ludzi, żeby zjechać wcześniej Smile
A jak Słońca nie będzie !!! .... !!! to kamieniami w chmury ze złości będę rzucał Laughing Laughing Laughing

JMW napisał:
Tutaj wstawiam zdjęcia miejsca spotkania i inne związane z DST. Zaglądnij także potem, bo bez informowania będę wstawiał inne.
http://servilo.website.pl/DST/miejsce/
zdjęcia DSCN12xx.JPG zrobiła Kasia ze swojego domku.

No a gdzie horyzont?
Musimy przyjechać tydzień wcześniej, aby trochę lasu na wschód wykarczować Laughing Laughing
Powrót do góry
Gwidon

PostWysłany: 2011 04 13 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super inicjatywa! Smile
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2011 04 17 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inicjatywa rzeczywiscie SUPER! W dodatku na lonie natury, to jest to Smile. Kurcze, mam juz zaplanowany wyjazd (zagraniczny), wracam 4-tego lipca. Cos nie dane mi jest jak widac spotkanie z wami. NA RAZIE Razz .
Licze na relacje na DVD oraz na fakt, ze do 3 razy sztuka...
Noooo... chyba, ze zrobi sie z tego "tygodniowka', to wtedy zdazylabym spotkac najwytrwalszych Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Katarzyna

PostWysłany: 2011 04 19 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie mili
tak więc termin zaklepany. Pozwolę sobie jako gospodyni wziąć na siebie ten rytuał palenia ognia. Wypalimy Agnihotrę na zachód i o wschodzie Słońca.
To dlatego dobrze by było, żeby przyjechać na popołudnie w piątek. Lasu nie trzeba karczować, bo wschody Słońca ładnie są jeszcze widoczne.
Mam gorącą prośbę, żeby potwierdzić swój przyjazd smsem na moją komórkę, tak 2-3 tygodnie przed naszym spotkaniem. Numer podam wkrótce.
A tymczasem wstępnie zgłaszajcie się proszę emailem. Można zrobić bazę danych ludzi, którzy przyjadą autem i ewentualnie wesprzeć tych, co nie są zmotoryzowani. Potrzebne mi to jest również, żeby wiedzieć ile będzie mniej więcej aut , żeby wydzielić jakieś miejsce na parking.
Jest jeszcze taka możliwość, że ktoś, kto znajdzie połączenie do Warki, może być odebrany z dworca w Warce, (to 11 km do 8borowa).

do miłego
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2011 04 30 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super miejsce.To zostały "tylko" 2 miesiące do DST.
Mam małe pytanko Embarassed
Dlaczego gospodarze byli w gumowcach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JMW

PostWysłany: 2011 04 30 20:49    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

Strax
Hm, nawet na to nie zwróciłem uwagi, dlatego nie pytałem. Przypuszczam, że są to ich buty robocze i wzięli je, bo akurat były pod domem. Możesz zapytać już na miejscu.
Przyjeżdżasz; prawda?
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2011 05 01 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy jeszcze 2 miesiące do spotkania. Jak tylko będę mógł, to przyjadę (przyjdę) Smile Wiesz, jak bardzo chciałbym Cię poznać(?) osobiście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
newgargamel

PostWysłany: 2011 05 06 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto z was jedzie z Warszawy na DST? Szukam transportu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Katarzyna

PostWysłany: 2011 05 08 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Kochani,
nie ma jak to odpisywać z lotniska na kolanie, (ale za to pewna sieć Smile
jestem jedną nogą zagranicą i wracam 17.V, to dlatego prośba, żeby dzwonić jak wrócę do kraju.
Ale piszcie proszę na adres: uraniakas @ gmail . com i wpisujcie się.

Gumowce są testem dla tych, co się niczego nie lękająWink. A czy zwróciliście uwagę na to, że Joachim brodził po moim ściernisku NA BOSAKA?!!
A jakże!
cauju. Bede w kontakcie
Powrót do góry
a.nia
Gość

PostWysłany: 2011 05 14 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez a.nia dnia 2011 10 15 23:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
newgargamel

PostWysłany: 2011 05 15 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a.nia napisał:
newgargamel, narazie mam bilet do Wawy na ten termin wiec jest duze prawdopodobienstwo, ze z tejze Wawy uda mi sie dotrzec na spotkanie.

jezeli tak sie stanie to miejsce w samochodzie mam.

super!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
draq

PostWysłany: 2011 06 06 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy przejeżdżałby ktoś koło konina i mógł zabrać 2 osoby?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: