Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drugie Spotkanie Towarzyskie DST
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezpostaciowy

PostWysłany: 2011 06 11 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy jedzie ktos z Trójmiasta?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2011 06 14 08:03    Temat postu: razem Odpowiedz z cytatem

draq
Będziemy przejeżdżać koło Konina gdzieś między 4 a 5 rano, autostradą z Wrześni do Łodzi, jadąc na DST. Jeżeli chcecie, możecie z nami jechać, wsiąść gdzieś na autostradzie. Możesz zadzwonić do mnie na 601769835, to omówimy szczegóły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
hunab-ku

PostWysłany: 2011 06 14 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nieźle!
Będziecie mogli sobie na słoneczko popatrzeć już w piątek rano!
Powrót do góry
Gwidon

PostWysłany: 2011 06 16 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może ktoś jedzie z Dolnego Śląska? konkretnie z Wałbrzycha, ew. okolic? jest ktoś taki?
proszę o kontakt na pw., thx Wink
Powrót do góry
Katarzyna

PostWysłany: 2011 06 17 14:17    Temat postu: DST- 8borów Odpowiedz z cytatem

Witajcie mili,

minęły już te czerwcowe Zaćmienia, (najpierw Słońca, przedwczoraj Księżyca, dość mocne w Bliźniętach), więc ruszamy z naszym spotkaniem w Osiemborowie. Proszę o potwierdzenie kto przyjedzie, czy autem itd. Piszcie proszę na adres email: uraniakas @ gmail . com i smsy lub telefonujcie pod numer komórki: 601887799. Spotkanie, tak jak napisał Joachim na początku wątku zaczniemy pod wieczór, (przyjazd w piątek 1.VI - wyjazd w sobotę po południu lub wieczorem, jak komu będzie pasowało), ponieważ zachód Słońca jest dość późno, więc prawdopodobnie zdąży większość na wypalenie Ognia przy zachodzie. Rankiem oczywiście też wypalimy na Wschód. Teraz już nie wyjeżdżam, do czasu naszego spotkania, więc kontakt ze mną będzie regularny. Czy znacie tekst w Sanskrycie do śpiewania przy Agnihotrze? Jest bardzo krótki i nieskomplikowany z melodią włącznie :). No to czekam na wieści i zgłoszenia od was. Serdeczności. Katarzyna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bezpostaciowy

PostWysłany: 2011 06 17 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro nie jedzie nikt z Trójmiasta to moze chociaz z polnocy Polski?
moze moglbym zabrac sie z kims np. z Warszawy, lub innego miasta do którego dostane sie pociagem?
p.s. czy na miejsce spotkania mozna dojechac komunikacja publiczna?
Powrót do góry
Katarzyna

PostWysłany: 2011 06 18 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwygodniej jest z Warszawy Centralnej lub Wa-wy Zachodniej dojechać pociągiem do Warki, (wszystkie pociągi jadące na Radom jadą przez Warkę i zatrzymują się tam). www.rozklad-pkp.pl/ , to aktualna strona dla sprawdzenia pociągów. Ja z tej strony regularnie korzystam. Z Warki jest 11 km i można po was podjechać, ale b. praktycznie by było, gdyby zebrało się kilka osób na ten sam pociąg. (Pociągi są co godzinę lub 2). Można jeszcze z Warszawy Zachodniej z Dworca PKS jechać do Magnuszewa, kierunek Kozienice i z Magnuszewa, to już tylko 4 km do Osiemborowa, więc nie ma żadnego problemu, żeby was odebrać.
Powrót do góry
Katarzyna

PostWysłany: 2011 06 18 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli komuś pasuje przyjechać przed południem, to oczywiście zapraszam również - jest potrzeba, żeby pomóc w przygotowaniu ogniska i może jakiś drobnych prac w terenie, naprawdę drobnych. M.in można by wówczas rozłożyć taki niewielki baldachimek, pod którym ustawilibyśmy butlę z gazem. Może ktoś umiałby zbić z desek ze 2-3 ławeczki. Deski są jeszcze jakieś z budowy Smile
Z sanitariatów jest na ogrodzonym terenie jedna drewniana, romantyczna sławojka, (czyt: wiejska toaleta) i będą ze 2 saperki do dołków w lesie. No po harcersku. I jeszcze ci, którzy przyjadą autem mogą zabrać jakieś miski do umycia. Woda będzie z bociana, (czyt. z węża podłączonego do kranu).
Kochani, ważne: liczy się zgłoszenie emailem, smsem lub telefon. Osoby uczestniczące na forum, a nie potwierdzające do mnie bezpośrednio swojego zgłoszenia, nie zdołam wziąć pod uwagę. Czy możemy się tak umówić?
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2011 06 18 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katarzyna napisał:
Z Warki jest 11 km i można po was podjechać, ale b. praktycznie by było, gdyby zebrało się kilka osób na ten sam pociąg. (Pociągi są co godzinę lub 2)

To ja prosze o kontakt osoby ktore chca jechac pociagem z Warszawy Centralnej do Warki, a potem chcialyby byc zabrane na miejsce
moj numer 66 33 99 585
Powrót do góry
arahdalum

PostWysłany: 2011 06 20 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieram się ja z żoną i koleżanką. Jedziemy samochodem, ale ponieważ to małe autko, raczej nie damy rady nikogo więcej wcisnąć.
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 06 23 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia przysłała mi zdjęcia zrobione kilka dni temu. Spójrz, jak miejsce naszego spotkania zmieniło się:

http://servilo.website.pl/DST/miejsce/

Nowe są zdjęcia z dzisiejszą datą (23 czerwca 2011).
Powrót do góry
Katarzyna

PostWysłany: 2011 06 23 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę sprostować, to są zdjęcia sprzed miesiąca: tak wygląda maj tutaj.
Ach, i jeszcze na jedno delikatnie zwrócić uwagę: zdjęcia zawsze wychodzą dużo barwniej niż szara rzeczywistość. (Choć dla mnie codzienna rzeczywistość jest najpiękniejsza, bo jest autentyczna Smile)
Powrót do góry
Katarzyna

PostWysłany: 2011 06 27 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy i Mili,

poniżej oto, takie ramy naszego spotkania, tak,żeby każdy z was mógł sobie dopasować swoje potrzeby i zorientował się w czasie, co się dzieje:

Spotkanie planujemy zacząć ok 17. 1.VII, tak bardziej formalnie - żeby się wszyscy zebrali, poznali, powiedzieli coś o sobie, według potrzeb i uznania.
Potem już jak będzie w okolicach Zachodu Słońca (g. 21.03)wypalimy Agnihotrę - specjalny rytuał związany z paleniem ognia w piramidce - bardzo energetyzujący i dobroczynny dla wszystkich i wszystkiego wokół, (również podbijający energię przesilenia rytmu dobowego: wschód zachód). Przed zasiądnięciem do palenia, chciałam zaproponować kilka energetyzujących -sekretnych ćwiczeń z Qigongu Smile, no i oczywiście są dużo bardziej odczuwalne, jeśli zrobi się je na powietrzu w naturze.

Po Agnihotrze prawdziwe ognisko i formuła: 'nocne eko-umysłów otwartych rozmowy' z pytaniami do Joachima, (bo część ludzi zna tylko go z forum), z dzieleniem się tym wszystkim, co się teraz z nami energetycznie dzieje,
Dowolnie, jak długo kto będzie chciał, można i całą noc, ale...
o wschodzie słońca, (g.04.19) będzie palona druga Agnihotra na Wschód, co wydaje się nawet dla naszego spotkania ważniejsze. I potem przedpołudniowe spotkanie z przerwami na i łagodnym popołudniem rozjeżdżamy się. (Takie formalniejsze zakończenie czasu wyjazdu zaplanowaliśmy ok. g.16
Ustaliliśmy, że o posiłki, każdy się troszczy sam. Będzie na terenie możliwość zagotowania wody, zrobienia kawy, herbaty, itd., jak również i to, że wszyscy z nas uczestników, wstrzymują się na czas naszego spotkania od używek: alkoholu, narkotyków i paleniu papierosów bezpośrednio, podczas wspólnych spotkań.
To oczywiście tylko otwarty zarys, i nieobowiązkowy, również oczywiście, tylko trzymamy się dokładnego czasu palenia 2 Agnihotr i rozpocząć należy punktualnie, bo natura nie czeka Smile
Powrót do góry
Katarzyna

PostWysłany: 2011 06 27 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy i mili

wszyscy, którzy wiedzą, że będą jechać pociągiem, prosimy o kontakt z Danielem, (na Forum: Bezpostaciowy), który skupi was wokół siebie i umówicie się z nim na pociąg, wspólną podróż do Warki, i da nam sygnał, kiedy was odebrać.
nr do Daniela+4863399585
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 06 28 10:20    Temat postu: będzie działo się Odpowiedz z cytatem

Oj, będzie działo się. Już to przeczuwam. Same pozytywne rzeczy Exclamation .

Przy okazji; kto z was weźmie kamerę wideo? Warto co nieco pofilmować, potem obrobić i umieścić w internecie, dla dobra innych.
Prawda?
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2011 06 28 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katarzyna napisał:

nr do Daniela+4863399585

66 33 99 585 Smile
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 06 28 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ostatnio - mogę trochę pofilmować ...
Ale będzie ktoś do obróbki materiału potem mi niezbędny Smile
Powrót do góry
2345

PostWysłany: 2011 06 28 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
Jak ostatnio - mogę trochę pofilmować ...
Ale będzie ktoś do obróbki materiału potem mi niezbędny Smile

z checia pomoglbym ponownie ale w czwartek rano wyjezdzam w dluzsza podroz. Chyba, ze bede mial dostep do internetu inny niz mobilny a Tobie bedzie sie chcialo wyslac plyty za granice (najprawdopodobniej Holandia-moj pierwszy przystanek) Razz

pozdrawiam i zycze wszystkim udanego DST!
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 06 28 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że będzie mi się chciało!
Smile Smile Smile
Powrót do góry
a.nia
Gość

PostWysłany: 2011 06 29 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez a.nia dnia 2011 10 15 23:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 06 29 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i stało się Sad
No ... kurczę ... sam nie wiem dlaczego ...
NIE BĘDZIE NAS (ja i żona) NA SPOTKANIU Sad Sad Sad
Tak nam się sytuacja skomplikowała, że w żaden sposób nie damy rady nawet na chwilę do WAS dołączyć.
Przepraszam Was, że tak w ostatniej chwili, ale też dopiero teraz się dowiedzieliśmy Sad
No i też z kamerą mam nadzieję, że ktoś mnie wyręczy.
No masakra .............. po prostu
Powrót do góry
rugwa

PostWysłany: 2011 06 30 01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunab-ku żałuję, że was nie będzie. Bardzo miło byłoby znów się z wami spotkać, ale pewnie nie jedna jeszcze ku temu okazja będzie Smile Pozdrawiam i życzę conajmniej tak miłego weekendu jak ten u Kasi na DST.
Powrót do góry
newgargamel

PostWysłany: 2011 06 30 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku, mnie tez nie bedzie - utknalem w Grecji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Katarzyna

PostWysłany: 2011 06 30 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach te Zaćmienia...
Czy słyszeliście prognozę pogody?
Zabierzcie ze sobą ciepłe rzeczy. najwyżej ogniska nie da się rozpalić. A Agnihotrę wypalimy w domu.
Przyjeżdżajcie. Czekamy na was
Do jutra
Powrót do góry
draq

PostWysłany: 2011 07 03 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje wszystkim za te miłe i ciepłe spotkanie, a w szczególności Kasi, która je zorganizowała i schroniła nas w swoim domu. Było to bardzo jednoczące przeżycie, które utwierdziło mnie w przekonaniu że jest dużo więcej osób, którzy czują i myślą na poziomie serca. Nie wiem czy ktoś z was miał podobne odczucie- ja prawie cały czas miałem wrażenie na spotkaniu, że uczestniczymy we wspólnym śnie, który tworzymy jako jedna istota.

Wczoraj wieczorem po powrocie do domu, gdy poszedłem spać miałem śmieszne doświadczenie. Gdy zamknąłem oczy, to miałem tzw hipnagogi w których widziałem i przede wszystkim słyszałem uczestników zlotu. Po chwili stopniowo zamieniało się to w sen i znalazłem się w domu Kasi gdzie byłą tylko jedna osoba. Powiedziała coś w stylu "ale tutaj jest gó*niana atmosfera". Jakaś osoba której nie było na spotkaniu nagle się pojawiła i wyraziła swój sprzeciw, pytając dlaczego tak uważa, skoro jest bardzo przyjemnie. Nagle się obudziłem i mimo, że wiedziałem że w tego typu wizjach pojawiają się niedorzeczne rzeczy, to nie dawało mi spokoju dlaczego tak ktoś w mojej głowie powiedział i zastanawiałem się co może być tego przyczyną. Podejrzewałem że możne w głębi duszy mi się nie podobało, ale szybko do mnie przyszło rozwiązanie- w pomieszczeniu, które widziałem w wizji Kasia na spotkaniu paliła agnihotrę w której w skład wchodził krowi placek. Zaśmiałem się i stwierdziłem że "g*wniana atmosfera" było dosłownym stwierdzeniem bez żadnych dwuznaczności Smile. Później wszyscy mi się śniliście i podejrzewam że jeszcze przez jakiś tydzień, będziemy się spotykać w niefizycznym świecie. Pozdrawiam.
Edit: Dziękuje jeszcze Joachimowi, który przewiózł mnie i Rugwe na miejsce spotkania. DZIĘKUJE WSZYSTKIM.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: