Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TST odwołane

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2011 04 20 07:54    Temat postu: TST odwołane Odpowiedz z cytatem

Trzecie Spotkanie Towarzyskie TST

Termin spotkania: Do ustalenia, ponieważ poprzednio ustalony termin jest nieaktualny.
Miejsce: Także do ustalenia.
Organizator: Kto czuję taką potrzebę?

Proponuję, wypowiedzcie się w tym temacie, co czujesz, co proponujesz, które daty itp.

[ten wpis jest zmieniany / uaktualniany, sprawdzaj od czasu do czasu]

Ostatnio zmieniony przez JMW dnia 2011 09 03 10:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gwidon

PostWysłany: 2011 04 20 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wstępnie, ten termin jest Oky! Smile
a miejsce tym bardziej, nareszcie coś w "mojej" okolicy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dorota

PostWysłany: 2011 04 21 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze troche czasu- no i DTS w lipcu. Wątek ruszyl, aby czas mogli zaplanowac ci, ktorzy planuja dlugoterminowo Wink.
Ponizej link do zdjecia miejsca- tak wygladalo minionej zimy, wiecej informacji... latem Smile
[usunięte przez administratora]
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2011 04 22 20:43    Temat postu: zmiana u mnie Odpowiedz z cytatem

Zrealizowała się duża zmiana w moim obecnym materialnym życiu. Z tego powodu nie będę uczestniczył w spotkaniach we wrześniu i październiku a może być, że dłużej.
Oznacza to zmianę mojego dotychczasowego planu wzięcia udziału w TST, mimo tego, że sam go zainicjowałem z zamiarem uczestniczenia.
Przepraszam. Czuję z tego powodu żal, jakby stratę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dorota

PostWysłany: 2011 04 26 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekamy na ciebie, Joachimie. A temat na razie zawieszamy- niech sie zrealizuje DST Smile ...
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2011 07 23 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Nie zagladalam dawno, bo sie spora zmiana zadziala w moim zyciu. Weszlam w faze, ze mi sie ... marzenia spelniaja Smile. Az strach cos wypuscic w przestrzen Very Happy Very Happy Very Happy. Wlasnie rozpoczynam realizacje miedzynarodowych spiewankowych projektow partnerskich. Mam zajecie na 2 lata Razz .
Ale ja nie o tym (to powyzsze samo sie napisalo Laughing ). Rozmawialam na skype z Joachimem pare dni temu. Mamy 2 opcje TST. Pierwsza- we wrzesniu bez Joachima. Bo- po pierwsze- jest bardzo zajety do listopada wlacznie, a po drugie- chcialby, zeby sie takze dzialo bez jego osobistego udzialu. Druga- w marcu z Joachimem. Obie opcje u mnie, zebym miala pewnosc, ze sie znowu z terminami nie rozmine. Bedzie dzwiekowo i na tematy gdzie indziej rzadko poruszane. Czekam na info kto sie wybiera i za ktora opcja sie opowiada. Ja jestem za druga, ale nie jestem do niej specjalnie przywiazana. Piszcie prosze na dorota@energiagongu.pl lub na forum.
Usciski i serdecznosci
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2011 07 23 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem otwarty na obie opcje Smile
Powrót do góry
tao

PostWysłany: 2011 07 25 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witojcie Kochani!
Jestem tu nowa,więc może nie wypada jeszcze wyskakiwać z taką propozycją Embarassed Rolling Eyes :gdybyście kiedyś nie mieli się gdzie podziać ze swoimi spotkaniami, to ja zapraszam Was do mnie. A oto więcej informacji:
mieszkam na wsi-Lipińskie Małe (Mazury)-rzeka,pole w koło lasy,może to i daleko, ale jest bezpośredni dojazd do wsi (pociąg).A jeśli chodzi o spanie, jedzenie itd.,to wygląda to tak: spanie na polu lub na sianie w oborze, jedzenie(wege) mogę zapewnić (no chyba że przyjedzie kuupa to może być problem),jest też ogródek i przyjeżdża sklep,jest miejsce na ognisko,kamień do pieczenia podpłomyków i duuże gary jakby co. Wychodek na dworze (sławojka), poza tym jest studnia z pompom no i blisko rzeka.
A jeśli będą chętni mogę zrobić mini warsztaty ceramiczne i strzelanie z łuku. Można też dłużej zostać jeśli komuś się spodoba.
W połowie sierpnia (mniej więcej) chcielibyśmy zrobić taki mały zjaździk wszelkiej maści ''wegusów'' i w ogóle ludzi ciekawych, będzie np: astrolog,
dziewczyna,która zjeździła Tybet na rowerze,była w Ameryce Poł.,itd.
Jeśli znaleźli by się chętni to zapraszam! www.przystaneklipinskie.pl

Ostatnio zmieniony przez tao dnia 2017 01 15 23:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 07 25 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z żonką oczywiście na spotkania się piszemy ... tu czy tam ...
Ale nie będziemy się określać ... kiedy możemy lub nie .... bo potem znowu coś nam przeszkodzi i będzie masakra Sad
Jak i kiedy Wszechświat zdecyduje o naszych kontaktach .... nie wiemy ... ale się dostosujemy Smile
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2011 07 27 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to SUPER!- Mazury to na pewno lepsze miejsce na spotkanie latem czy wczesna jesienia Smile. Proponuje w tej sytuacji, zamiast albo- albo... obie opcje. Jedna: sierpien/wrzesien, i te moze zostawmy tao do 'dopiecia' organizacyjnego. Tao: piekny ten twoj zakatek Smile. Druga:marzec/kwiecien, czyli CST dzwiecznie/wdzecznie na wsi pod Wroclawiem, czyli u mnie... No, ale to jest jeszcze troche czasu, wiec poki co skorzystajmy z goscinnosci tao Very Happy i skupmy sie na TST.
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2011 07 27 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tao napisał:
W połowie sierpnia (mniej więcej) chcielibyśmy zrobić taki mały zjaździk wszelkiej maści ''wegusów'' i w ogóle ludzi ciekawych

Czyli to już niedlugo Smile
Tao czy znasz juz konkretniejszą date?
Powrót do góry
tao

PostWysłany: 2011 07 27 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to do dzieła! Proponuję na początek termin 20-21-08, z myślą o pracujących.Przyda się coś na komary. To pewnie jest oczywiste, ale tak dla porządku dodam, że %-y itp.nie są mile widziane.A oto przykładowy dojazd z Warsz.Centr.:10-rano do Ełku, potem Ełk - Lipińskie, na miejscu koło 15-ej.
Jeśli macie jakieś pytania,to śmiało! A dobra wiadomość, podobno sierpień ma być słoneczny!! Very Happy
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2011 07 28 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla nas z żoną to trochę za wcześnie (w sensie planowania życia). Sierpień i wrzesień mamy już rozplaniowany ... w ten właśnie weekend, akurat będziemy na obozie Tai-Chi.
Także my na 100% nie będziemy Sad
Powrót do góry
tao

PostWysłany: 2011 07 28 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda Sad ,jak to mówią, przy innym ogniu w inną noc...A w październiku to już troszki chyba za zimno...U mnie to najlepiej latem.
Powrót do góry
tao

PostWysłany: 2011 07 30 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, noce mogą być już chłodne, więc coś ciepłego może się przydać.
Jeśli możecie, proszę o potwierdzenie swojego przyjazdu,parę dni przed spotkaniem. Mam nadzieję, że ten termin Wam odpowiada?
Jeśli chodzi o program spotkania, to może takie ''oficjalne''otwarcie-obiad zrobimy koło 16-tej w sobotę,żeby każdy zdążył dojechać...Oprócz tego co napisałam wcześniej, oczywiście ognisko,pieczenie podpłomyków i ''wieczorno-nocne Polaków rozmowy''.Prawdę mówiąc oczekuję,że wszyscy będziemy współtwórcami-organizatorami tego spotkania. Z chęcią posłuchała bym np.o sposobach-metodach podwyższania swoich wibracji...Piszcie, jakieś sugestie,wątpliwości,pytania ?
Powrót do góry
bezpostaciowy

PostWysłany: 2011 07 30 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tao napisał:
jakieś sugestie,wątpliwości,pytania ?

1.Czy ktoś z tego forum wybiera się?
2.W niedziele 21 o której planujesz kończyć spotkanie, bo chciałbym przyjechać ale moge tylko na niedziele i nie wiem czy jest sens.
Powrót do góry
tao

PostWysłany: 2011 07 31 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skończymy kiedy nam się znudzi Smile ,może wieczorem, może w nocy a może dopiero następnego dnia, jak zaplanujemy, tak będzie. Przyjeżdżaj, jest sens!
Powrót do góry
Dorota

PostWysłany: 2011 08 31 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i znow mi nie pasowalo byc- bo w tym czasie startowalismy z projektem na Łotwie Very Happy . Czuje coraz wyrazniej, ze skonczyl sie juz moj czas bycia z Wami. Rzeczy dzieja sie tak szybko... poza tym, skoro znow wrocilam do normalnego jedzenia po 5 latach eksperymentowania, jakos tak, nie bardzo teraz do was pasuje Wink.
Zatem odwoluje swoja poprzednia chec zorganizowania spotkania- moze ktos inny skusi sie i przejmie paleczke.

Dzieki za wszystkie inspiracje, ktorych doznalam dzieki WAM i ktorych pewnie jeszcze doznam zagladajac czasami na to forum.

Na razie po prostu przestalam sie z nim identyfikowac. USCISKI
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Spotkania, Ogłoszenia, Miejsca, Ośrodki. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: