Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Milosc do Ziemi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ziemia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorota

PostWysłany: 2011 05 25 15:35    Temat postu: Milosc do Ziemi Odpowiedz z cytatem

Kiedy jeszcze zaczynalam z medytacjami i robilam Nadabrahme, pamietam jak w fazie 'pobierania energii' podczas wykonywania okregow rekami zwroconymi spodem dloni do wewnatrz, rece same mi sie zmienialy- zmienialy kat na taki, jakbym cos obejmowala.
Teraz, czasami jak spiewam z bebnem szamanskim lub intuicyjnie mam takie uczucie, jakbym... obejmowala Ziemie. Czuje wtedy taka MILOSC, ze zawsze wzruszam sie nieprzytomnie.
Co ciekawe, JA wtedy, czujac sie DZWIEKIEM rozszerzam sie, faluje i jestem niejako wieksza niz Ziemia: otulam ja rekami, kolysze i wysylam milosc z serca silnym, prostym strumieniem. Dzieje sie to zupelnie naturalnie i 'samo'.
Zupelnie jakbym to JA byla jej matka, a nie na odwrot Wink Razz .

Zawsze po takiej medytacji uswiadamiam sobie jak bardzo, bardzo kocham te nasza Ziemie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emanuel

PostWysłany: 2011 05 28 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest Piękne. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ziemia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: