Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czuje ktoś to samo?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ziemia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
draq

PostWysłany: 2011 06 05 04:07    Temat postu: Czuje ktoś to samo? Odpowiedz z cytatem

Wstałem ok pół godziny temu o wschodzie słońca. Obudziła mnie energia ziemi i trudno to nazwać, ale nigdy nic takiego jeszcze w stosunku do niej nie czułem. Ta specyficzna energia, sprawia, że wyczuwam także, że coś się dzieje na niej złego (destruktywnego), albo niedługo się stanie. Może też to być jakaś nagła zmiana pozytywna, bądź promieniowanie planety. Trudno mi to wszystko obrać w słowa. tym bardziej że teraz wyjątkowo plączą mi się palce.W tym momencie czuje większy kontakt z naturą, przez co mam takie spostrzeżenia. Nie wiedziałem gdzie napisać tą wiadomość, a bardzo chciałem wiedzieć czy ktoś ma podobne doświadczenia. Pierwsze o czym pomyślałem to właśnie te forum. Dodatkowo przed obudzeniem śnił mi się Joachim, oraz Japończycy śpiewający jakby pożegnalną pieśń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2011 06 05 09:42    Temat postu: czuj Ziemię Odpowiedz z cytatem

Proponuję, w takim przypadku, śpij na ziemi na skraju lasu, tam gdzie można widzieć wschodzące Słońce, poza miastem.

Bezpośrednio na ziemi zrób sobie legowisko z gałęzi, traw itp, nie używaj tworzyw sztucznych. Nad ranem może być mokro, ale to nie problem, wrócisz do domu, wykąpiesz się.

Na kilka minut przed wschodem Słońca umyj twarz (nawet całe ciało) rosą. Jest to prosta czynność -- posuwaj dłonie po powierzchni traw, liści, i zebraną tak wodą myj ciało.

W nocy Ziemia będzie wyraźniej, głośniej słyszalna przez twoje zmysły. Możliwe, że w snach przekaże ci więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
hunab-ku

PostWysłany: 2011 06 13 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe dlaczego właśnie Ziemia do draq'a się odezwała?
Dobrze chociaż, że to nie Polacy pieśń pożegnalną śpiewali Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ziemia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: