Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

inedia albo śmierć
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Krytyka, Dysputy, Kłótnie, Narzekania, Żarty, Przezywanie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2012 09 20 08:13    Temat postu: inedia albo śmierć Odpowiedz z cytatem

No i jak na złość, akurat ta moja częściowo żartobliwa przepowiednia spełnia się coraz pełniej, chociaż sam w nią nie wierzyłem.
Praktycznie trudno już naleźć w sklepach coś do jedzenia, co nie zawierałoby GMO. A jeżeli sam uprawiasz w ogródku, to i tak spryskują ci to z samolotów. Może są jeszcze owoce i warzywa polskie i francuskie (bo tam obowiązuje ścisły zakaz GMO), może też cukier trzcinowy z krajów tak zwanych trzeciego świata (to znaczy o 3 poziomy wyższego od cywilizacji zachodniej) ale pozostała prawie cała żywność zawiera genetycznie modyfikowane organizmy, np. kukurydzę z genami pająka, pszenicę z genami szczura, soję z genami meduzy i tak dalej (nie będę wymieniał, żeby apetytu nie popsuć).
Mimo że ludzie modyfikują genetycznie i selekcyjnie rośliny, zwierzęta i ludzi, to obecne twórczości GMO są tak bardzo odbiegające od naturalnych organizmów przyrody, że przyroda zabija je. Przejawia się to tym, że ludzie, zwierzęta, rośliny modyfikowane lub odżywiane produktami GMO chorują dużo częściej, degenerują się ich ciała, i umierają szybciej.

[A Komorowski w TV powiedział, że nie ma dowodów naukowych na to, że GMO szkodzą. Zastanawiające, że miał odwagę, a może nie wiedział, bo jego doradcy(?) go zmanipulowali? I podpisał ustawę, jaką np. we Francji od wielu lat odrzucają jeszcze zanim pojawi się plan jej napisania.]

Tak że "inedia albo śmierć" staje się wyklętą przepowiednią, która stworzona żartem okazuje sie faktem. Oto niektóre z wielu przykładów:
"Shock findings in new GMO study: Rats fed lifetime of GM corn grow horrifying tumors, 70% of females die early"
(Szokujące odkrycie w nowych badaniach nad GMO: U szczurów całe życie karmionych kukurydzą GM wyrosły straszne nowotwory"
http://www.naturalnews.com/037249_GMO_study_cancer_tumors_organ_damage.html
Cóż, tam o szczurach, nie wszyscy im współczują i nie ma dla nich znaczenia, czy zdechną albo nie. Ale tutaj to już ostrzeżenie naukowców, że ludzkie dzieci mogą umrzeć:
"Children born to parents who eat GM wheat may DIE before age five, warn scientists"
(Naukowcy ostrzegają, że dzieci rodziców spożywających pszenicę GMO mogą umrzeć przed piątym rokiem życia.)
http://www.naturalnews.com/037261_GM_wheat_liver_failure_fatalities.html

"Zboża GM mogą spowodować uszkodzenie wątroby"
http://au.news.yahoo.com/thewest/a/-/breaking/14812749/gm-crop-could-cause-liver-failure-scientist/

"Szczegóły o niebezpieczeństwach związanych z przenicą GM"
http://gmwatch.org/latest-listing/51-2012/14181-gm-wheat-health-dangers-full-details

Dr. Mercola też wypowiedział się na ten temat:
http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2012/09/22/superbugs-destruct-food-supply.aspx

Przepraszam, że to napisałem sugerując, że masz wybór jedynie między inedią a śmiercią. Radzę, nie wierz temu, bo to nie musi być u ciebie prawdą, to jest tylko wiarą. Twoje życie jest tworzone przez ciebie a ciało jest jednym z elementów świata tworzonego w twoim umyśle.

Ostatnio zmieniony przez JMW dnia 2012 09 22 19:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
hunab-ku

PostWysłany: 2012 09 20 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie jak ma być.
O tym co się dzieje nawet ciężko jest dyskutować ... bo akt samobójstwa człowieka lub populacji ... przynajmniej dla mnie, jest najmniej zrozumiałym, a zarazem najbardziej wynaturzonym elementem życia.
Moim zdaniem jednak inedia nikogo nie uratuje ... ponieważ niebardzo widzę Ziemię, na której wszystko jest zatrute, zniszczone, umarłe ... i wśród tego pomoru przechadzają się pojedynczy ludzie, którzy potrafili to przeżyć. Ja osobiście nie chciałbym tego oglądać ... mając nawet funkcję "nieśmiertelny"
Kiedyś mi się wydawało, że inedia, rozwój duchowy ... i takie tam inne możliwości ... dadzą mi "większe szanse" ... szanse na obronę, na przeżycie. Ale po co przeżyć?
Kocham świat, przyrodę ... ludzi ... i wszystko co pięknym aktem stworzenia mnie otacza ... i w takich miejscach chce być i żyć.
Moje wakacje to plaża, ocean, palmy i 5* Hotel Laughing, a nie zniszczone wojną rejony i niepewna każda sekunda i krok, który robię.
Także ... co ma być to i tak będzie ... ja wszystko akceptuję, ale jednak zostać tu w takiej sytuacji ... nie mam ochoty !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 09 20 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-----------------------

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 04 09 13:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 09 21 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta Pani ... to gdzie ją można zakupić? Smile
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 09 21 15:23    Temat postu: Re: inedia albo śmierć Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:

Mimo że ludzie modyfikują genetycznie i selekcyjnie rośliny, zwierzęta i ludzi, to obecne twórczości GMO są tak bardzo odbiegające od naturalnych organizmów przyrody, że przyroda zabija je. Przejawia się to tym, że ludzie, zwierzęta, rośliny modyfikowane lub odżywiane produktami GMO chorują dużo częściej, degenerują się ich ciała, i umierają szybciej.

I niech przyroda zrobi swoje. Ja nie mam zaufania ani do koncernów zarabiających na modyfikowanych paszach i żywności, twierdzących że to nie ma skutków ubocznych, ani do tych nawiedzonych krzykaczy co to straszą GMO jako planie depopulacji. Jak to często bywa , prawda jest pewnie po środku tych skrajnych nawiedzeń.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 09 21 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba ... nie pośrodku.
Każdy ma po prostu swoją prawdę i według niej wydarzenia życia się mu układają.
No chyba, że ktoś wybrał prawdę po środku ... Laughing
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 09 21 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro według ciebie ludziom życie układa się według każdego własnej "prawdy" , to znaczy że chemitrale mogą otruć tylko tych co w nie wierzą, podobnie GMO może zaszkodzić tylko tym dla których prawda jest ich szkodliwość Smile

Ci dla których to jest nie prawda, nie może ich to skrzywdzić , bo dla nich to nie prawda Razz

Nawet mi to odpowiada i podoba się Smile

A według twojej prawdy hunab-ku, GMO jest szkodliwe? Bo jestem ciekaw czy może ci zaszkodzić Crying or Very sad
Powrót do góry
RS

PostWysłany: 2012 09 22 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję zbudowanie sobie szklarni albo folii aby hodować sobie własną żywność
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 09 23 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Folia pewnie toksyczna, a i szklarnia raczej nie jest naturalna. Szkło zatrzymuje część spectrum promieniowania słonecznego, więc pewnie jest to nienaturalne dla roślin. Prościej skorzystać z rady hunab-ku i wybrać sobie taka prawdę że GMO nie szkodzi i po kłopocie. Confused
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 09 23 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-----------------------

Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 09 23 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzysz to nie, taka widać twoja prawda.

hunab-ku napisał:

Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 09 23 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie. Jak byś się chodź trochę zainteresował tematem to byś wiedział że to jest tylko pół prawdy lub prawda do pewnego momentu. Pierw trzeba zrozumieć tekst bo wyuczenie go na pamięć nic nie da.

Czasem mam wrażenie że na tym forum są osoby które celowo szerzą dezinformację. Ze wszystkich teorii spiskowych jakie się pojawiły na tym forum najbardziej bym się uczepił i bronił jak nie podległości właśnie tej.
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 09 23 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał napisał:

Czasem mam wrażenie że na tym forum są osoby które celowo szerzą dezinformację.

To co piszesz może być dla ciebie prawdą , dla kogoś innego to nie będzie prawdą Smile

hunab-ku napisał:

Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 09 23 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku na pewno coś w tym jest Wink
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 09 23 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla ciebie coś w tym na pewno może być, dla kogoś innego na pewno w tym nic nie może być. Każdy może sobie dowolnie wybierać, co jest prawdą a co nie i co mu odpowiada Smile

I obie prawdy są prawdziwe i obie prawdy mogą być nie prawdziwe Smile

I jest w tym sens co napisałem i nie ma sensu w tym co napisałem Confused
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 09 24 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiektr napisał:
Skoro według ciebie ludziom życie układa się według każdego własnej "prawdy" , to znaczy że chemitrale mogą otruć tylko tych co w nie wierzą, podobnie GMO może zaszkodzić tylko tym dla których prawda jest ich szkodliwość Smile

Ci dla których to jest nie prawda, nie może ich to skrzywdzić , bo dla nich to nie prawda Razz

Nawet mi to odpowiada i podoba się Smile

A według twojej prawdy hunab-ku, GMO jest szkodliwe? Bo jestem ciekaw czy może ci zaszkodzić Crying or Very sad

To wszystko ... nie jest takie proste.
Jest wiele poziomów prawdy ...
Oczywiście chodzi o świadomość, podświadomość, pola morfogenetyczne ... ... i na pewno jeszcze tam coś ... co w efekcie da pełny obraz prawdy jaką istota żyje.
Ludzie często nie wiedzą co jest ich tą właściwą prawdą ... jak chociażby w badaniach profilów ludzi, którzy na raka zachorowali ... nikt na początku się przyznać nie chce, a nawet się w głowę puka ... że tak naprawdę rak jest wyrazem tego, że chce się popełnić samobójstwo. No i te badania z Norwegii ... gdzie 50% większą śmiertelność uzyskano w grupie uświadomionych, obarczonych dużym ryzykiem chorób cywilizacyjnych biznesmenów w kwestii szkodliwości ich trybu życia ... w stosunku do nieuświadomionych w tym zakresie ..
A ...
co do GMO ...
Wiesz ... dobrze wiem, że już nie raz zeżarłem coś GMO, że ciągle jem wyselekcjonowane odmiany roślin ... i na pewno nieźle tu i tam podsypane ... ...
... żyję ... jednak ... mam się dobrze ... coraz lepiej nawet ... więc ... unikać tego na pewno będę .. a mój organizm sobie spokojnie z resztą poradzi.

krzysiektr napisał:
Dla ciebie coś w tym na pewno może być, dla kogoś innego na pewno w tym nic nie może być. Każdy może sobie dowolnie wybierać, co jest prawdą a co nie i co mu odpowiada Smile

No jasne !!!

Każdy w tym, co napisałeś znajdzie swoją prawdę ... choć właściwie są tą święte słowa w 100% Laughing
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 09 24 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:

Ludzie często nie wiedzą co jest ich tą właściwą prawdą ... jak chociażby w badaniach profilów ludzi, którzy na raka zachorowali ... nikt na początku się przyznać nie chce, a nawet się w głowę puka ... że tak naprawdę rak jest wyrazem tego, że chce się popełnić samobójstwo.

Czyli wygląda że ci co wybrali prawdę że GMO jest śmiertelnie szkodliwe i to jedzą , tak na prawdę są samobójcami choć tego pewnie nie przyznają i zwalaja na GMO. Tymczasem tobie nie tylko nie szkodzi, ale a nawet masz się coraz lepiej Smile Taką sobie prawdę wybrałeś i tak ci się w życiu układa.

hunab-ku napisał:
krzysiektr napisał:

No jasne !!!

Każdy w tym, co napisałeś znajdzie swoją prawdę ... choć właściwie są tą święte słowa w 100% Laughing

Tylko to tez zależy kto jaka prawdę sobie wybierze. Ktoś zaraz napisze że to nie są święte słowa, tylko kłamstwa i bzdury i będzie miał też rację w 100%. Najważniejsze że każdy mówi prawdę. Czyli w temacie GMO też wychodzi że prawdą jest że GMO jest śmiertelnie szkodliwe i prawda jest to że GMO nie jest szkodliwe i prawda jest to że szkodliwe, ale tylko trochę.

hunab-ku napisał:

Powrót do góry
Wojan

PostWysłany: 2012 09 24 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... Krzysiu , Hunab-Ku, Rafał, RS i JMW macie racje Very Happy Idea
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 09 24 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Smile

I nawet jak ktoś tu by jeszcze napisał, że takich głupot jak w tym wątku to w życiu nie czytał, też miałby rację Confused Bo i jego prawda byłaby równie prawdziwa.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2012 09 24 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrczę dawno nie było wątku, w którym tak pięknie się wszyscy zgadzają!
KONIEC ŚWIATA Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 09 25 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-------------------------

Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 09 25 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał wszystko to co piszesz jest prawdą i ja się z tym zgadzam. Jednocześnie uważam że może to być co napisałeś wszystko nie prawdą. Skoro dla ciebie ktoś ma 180 cm wzrostu to jest to twoja prawda, ktoś inny może czuć że ten ktoś ma 160 cm wzrostu i taka będzie jego prawda i też ma rację. To tylko logika człowieka ogranicza, dlatego warto wyjść poza logikę gdzie wszystko jest możliwe.

hunab-ku napisał:

Dlatego Rafał, całkowicie się z tobą zgadzam i nie zgadzam Confused
Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 09 25 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-----------------------

Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2012 09 25 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał napisał:

Jak ktoś pomiarowo ma 180 cm wzrostu to ma 180 cm bez względu co on sam lub kto inny o nim myśli.

Skoro tak uważasz i taka jest twoja prawda to ja się zgadzam że masz rację. Oczywiście dla kogoś innego to może nie być prawda bo czuje że jest inaczej. I on ma również racje i prawdę. Jak z GMO, dla jednych jest śmiertelnie szkodliwe bo to tak na prawdę to są to podświadomi samobójcy, a innym GMO nie zaszkodzi i maja się nawet lepiej.

hunab-ku napisał:

Powrót do góry
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 09 25 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-------------------------

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 04 09 13:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Krytyka, Dysputy, Kłótnie, Narzekania, Żarty, Przezywanie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: