Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SPOSTRZEŻENIE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Techniczne, Pytania, Propozycje.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysztof

PostWysłany: 2012 11 19 10:21    Temat postu: SPOSTRZEŻENIE Odpowiedz z cytatem

WITAM Surprised

Około trzy tygodnie temu - niedziela 04.11.2012 - zaobserwowałem zjawisko dotyczące wzrostu zintensywnienia treściami zawartymi na Forum Inedia, Niejedzenie.
Początkowo myślałem ,że to po prostu przypadek ale w tym dniu poczytność rzeczywiście utrzymywała się na niespotykanym jak dla forum poziomie.
Cytat:
0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 52 Gości godzina 13:43

0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 57 Gości 13:44

0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 58 Gości 13:45

1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 53 Gości 13:46

1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 33 Gości 22:08

Dnia następnego już wszytko się unormowało
Cytat:
1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 1 Gość 8:02

Dla przykładu dzisiaj
Cytat:
1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 18 9:13

Z informacją z jaką można się zapoznać to
Cytat:
Najwięcej użytkowników 144 było obecnych 2012 08 03 15:15.

Czy są "jakoś" archiwizowane i inne dni i czy ma do tego wgląd administrator forum ?

POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
admin
administrator forum

PostWysłany: 2012 11 19 21:47    Temat postu: Re: SPOSTRZEŻENIE Odpowiedz z cytatem

krzysztof napisał:
Czy są "jakoś" archiwizowane i inne dni i czy ma do tego wgląd administrator forum ?
Takiej archiwizacji oprogramowanie forum nie zawiera i nie robi.Ja nawet na to nie zwraca uwagi. Kiedyś przyjrzałem się adresom IP, kiedy była większa ilość oglądających gości forum. Okazało się, że większość to silniki archiwizujące MSN i Google.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Techniczne, Pytania, Propozycje. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: