Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał
Gość

PostWysłany: 2012 11 24 10:40    Temat postu: Pytanie Odpowiedz z cytatem

------------------------

Ostatnio zmieniony przez Rafał dnia 2013 04 09 13:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2012 11 24 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie do ludzi majacych doswiadczenie ze swiadomymi snami.

Czy mozna uzyskac wiarygodne informacje na pytania Rafala - poprzednich wcielen, smierci itd. przy pomocy Lucid Dreamingu?

Pytam bo ostatnio spontanicznie zyskalem swiadomosc we snie - niestety dosc szybko "wybilem" sie z tego snu - wiec nie zdarzylem sam przetestowac wielu spraw...

Temat jednak mnie zafascynowal - odczucie w tym snie bylo 100procent jak w realu + nieograniczone mozliwosci (ja latalem)

Nie wiem jednak czy swiadomy sen moze byc zrodlem tylko zabawy czy tez konkretnej wiedzy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JMW

PostWysłany: 2012 11 24 21:31    Temat postu: Re: Pytanie Odpowiedz z cytatem

Rafał napisał:
Mówiłeś że pamiętasz poprzednie wcielenia a pamiętasz może to co było pomiędzy ?
Tego nie pamiętam, jedynie, że to trwało krótko, bo chciałem kontynuować niedokończone.

Rafał napisał:
W ogóle możesz cokolwiek powiedzieć na temat śmierci na podstawie swoich doświadczeń ?
Hm, nad tym nie zastanawiałem się, bo ten temat mnie nie interesuje. Gdybyśmy siedzieli razem i rozmawiali, to zapewne sięgnąłbym po informacje z moich doświadczeń i opowiedział ci. Jednak pisać tego teraz nie chce mi się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
rugwa

PostWysłany: 2012 11 25 02:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaos napisał:
a ja mam pytanie do ludzi majacych doswiadczenie ze swiadomymi snami.

Czy mozna uzyskac wiarygodne informacje na pytania Rafala - poprzednich wcielen, smierci itd. przy pomocy Lucid Dreamingu?

Można jak najbardziej uzyskać wiarygodne informacje na w.w. tematy drogą świadomego śnienia Smile

Kaos napisał:
Nie wiem jednak czy swiadomy sen moze byc zrodlem tylko zabawy czy tez konkretnej wiedzy...

Świadomy sen może być zarówno źródłem zabawy jak i konkretnej wiedzy, to zależy od tego, czego oczekujesz. Możesz np. przed snem zadać nurtujące cię pytanie i wyrazić intencję, że we śnie dostaniesz na nie odpowiedź - jestem przekonana, że tak się właśnie stanie - bez względu na to czy sen był świadomy czy też nie. Kluczem jest tu oczywiście zapamiętanie sennego doświadczenia:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaos

PostWysłany: 2012 11 25 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki serdeczne rugwa,
rozpoczalem nauke swiadomego snienia i jestem mocno zmotywowany Smile
mam nadzieje ze wkrotce zweryfikuje twoje slowa wlasnym doswiadczeniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: