Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

moja metoda dieta w styczniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vapaus

PostWysłany: 2013 01 30 23:01    Temat postu: moja metoda dieta w styczniu Odpowiedz z cytatem

dieta bardzo lekka moze dla poczatkujacych ,a wiec w pierwsze dni pilem kisiel z siemia lnianego duzo cherbat z z rozy itp,uzywalem rowniez preparatu z apteki o nazwie Colon C ,tak przez 3 dni czwartego kwasne mleko zrobione z prawdziwego mleka wystarczy pic przez 1 dzien dobrze oczyszcza ,nastepne dni na herbatkach 7 dzien i kolejne wieczorem kilka lyzek prawdziwego miodu ,nie zapomnijcie o spacerach ,pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez vapaus dnia 2013 02 08 15:34, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2013 01 31 09:11    Temat postu: dieta Odpowiedz z cytatem

Nazwałbym to dietą, nie postem, jako że z definicji post oznacza wstrzymanie się od jedzenia i picia (post suchy).
Chociaż spotykam się z wyrażeniem "post" na określenie zmniejszenia ilość przyjmowanego pokarmu lub na zmianę diety na inną, np. piątkowe powstrzymanie się od jedzenia mięsa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Volkovia

PostWysłany: 2013 02 02 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast przyczepiłabym się do tych herbat. Pamiętaj, że nie wszystkie są dobre, zdrowe lub chociaż neutralne dla naszego organizmu.
Nawet wczoraj zrobiłam ze znajomą eksperyment - jedną herbatkę jakiejś średnio popularnej firmy zalałyśmy z 6 razy. Pierwsza była piękna, pachnąca, o zachęcającym kolorze.
Ostatnia była niebieskozielona. Odechciało nam się pić czegokolwiek. Mimo dość niegroźnego składu, uważam, że jednak dosypują tam jakąś chemię.

Do preparatów medycznych również mam ograniczone zaufanie. Nie wiem jak jest konkretnie w przypadku Colonu, ale dla firm farmaceutycznych zdrowie ludzkie nie jest zbyt opłacalne. (teoria spiskowa dla początkujących Very Happy)

Sama piję dużo mleka (nawet 2 litry dziennie), co jednak nie jest zbyt zdrowe dla organizmu. Spróbuj je czasowo odstawić, tak dla eksperymentu.

Wodę pij, najzdrowsza, tylko nie jakąś smakową, bo to sama chemia, ja nawet nie wiem jak wam te siki mogą smakować.
A ja jestem dowodem na to, że można pić kawę z deszczówki i przeżyć.

I to co wyżej, pilnujemy się pojęć. Jednak podziwiam chęci poprawienia stanu zdrowia. A niezbyt długi post na wodzie i przecierach osobiście polecam, spróbuj.
Powrót do góry
vapaus

PostWysłany: 2013 02 05 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JMW masz racje ,tak wiec zmieniem post na slowo dieta Smile
Powrót do góry
vapaus

PostWysłany: 2013 02 08 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzien 12-sty szklanka wody ,wieczorem 0.5 litra jogurtu dwa lyki wina Confused

dzien 13-sty kilka herbat pol malej czekolady( nie polecam bol glowy przez cala noc i kolejny dzien )

dzien 14-sty 0.5 litra jogurtu 3 lyzki miodu szklanka soku z grejfruta ,herbaty z rozy

15- sty 0.5 jogurtu 5 lyzek miodu sok z marchwi 0.2l ,z grejfruta 0.5l , pije skrzyp ,lipe lub zalewam korzen imbiru wrzatkiem zamiast hertat

16-sty 6 lyzek miodu 0.5 jogurtu 2 szklanki soku z buraka czerwonego,skrzyp itp

17-sty 4 lyzki miodu 4 szklanki soku z grejfruta ,skrzyp itp

18-sty 4 szklanki soku z grejfrua ,miod, imbir itp :wink:ogolnie samopoczucie i poziom energi taki sam przez wszystkie dni waga z 72 spadla na 65 ,nie polecam jogurtow srodkami konserwujacymi mozna co najwyzej truc szczury Laughing
Powrót do góry
vapaus

PostWysłany: 2013 02 12 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiatm dzis 22 dzien diety . mam pytanie czy spadek libido to normala rzecz czy raczej nierownowaga energetyczna ???
Powrót do góry
draq

PostWysłany: 2013 02 12 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wcześniej byłeś zbytnio pobudzony seksualnie, a teraz energia ta została wyrównana, to możesz odczuwać to jako spadek libido. Istnieje także możliwość braku energii seksualnej w wyniku wycieńczenia, osłabienia organizmu.
Doświadczyłem obu tych stanów i wiem, że pomimo ich pozornego podobieństwa, różnią się od siebie diametralnie. Trudno mi więc powiedzieć jak jest w Twoim przypadku.
Obserwuj siebie i czuj. Zobacz jak sprawa będzie się miała po zakończeniu Twojej diety.
Powrót do góry
Volkovia

PostWysłany: 2013 02 23 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też pijam imbir zalany gorącą wodą, pozdrawiam Very Happy

Ja podejrzewam raczej, że spadek libido jest spowodowany tym, że organizm oczyszcza się z toksyn i złych energii. Nie ma powodu do paniki, jeśli poza tym czujesz się dobrze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: