Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Do widzenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafał
Gość

PostWysłany: 2013 04 09 12:51    Temat postu: Do widzenia Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj poprosiłem admina o usunięcie mojego konta z dniem jutrzejszym. Jak wcześniej pisałem uważam że czas zakończyć tą farse z ogłupianiem ludzi. Oczywiście są też i tu tematy które jak najbardziej są na swym miejscu czyli sprawy lecznictwa itp lecz jeżeli chodzi o światopogląd jaki w innych tematach panuje to nie mam zamiaru dłużej się przyglądać jak krzysztof i JMW robią ludziom wodę z mózgu a już na pewno ręki do tego nie będę przykładać. Dla tego aby mieć pewność co do tego wykasuje wszystkie moje posty poza " leczenie wodą utlenioną " i "O czym 90% katolików nie wie..... " i chciał bym aby to co zostanie wykasowane a zapamiętane przez nie których uznano za kłamstwo.
Powrót do góry
Bacchante

PostWysłany: 2013 04 09 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK. Wszystkiego dobrego!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2013 04 09 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

252 posty wykasować ... że też Ci się chce Smile
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2013 04 10 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jednak!
Gość usunął 252 posty!
Szacun Wielki Smile

Ja tam nigdy stąd "nie odejdę" ... bo ponad 1000 postów w życiu by mi się nie chciało kasować Smile
Powrót do góry
krzysiektr

PostWysłany: 2013 04 10 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Rafał i tak już na zawsze pozostaniesz w pamięci jako ten który wstrzymał wiatraki a poruszył perpetum mobile na magnesy stałe Very Happy
Wink Cool
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: