Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inedia - moja droga do zdrowia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Muuman882

PostWysłany: 2017 12 10 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zielenina 6 grudzień 2017 to już końcówka naci pietruszki. Na działce został mi już tylko jarmuż.

W tym roku czyli 2017. Zjadłem b. dużo zieleniny chyba przez pozostałe 34 lat swojego życia razem wzięte nie zjadłem tyle zielonych liści co w tym roku. Często jadłem po 2 główki sałaty dziennie, po 2 spore miski liści, niekiedy nawet i 3. Odczuwam b duże polepszenie samopoczucia, mniejsza depresja. Duża poprawa stanu/pracy umysłu, taka jasność rozumowania, sposób myślenia, pojmowania, lepsze skupienie. Duże dawki chlorofilu chyba faktycznie mają moc wyciągnięcia z autyzmu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muuman882

PostWysłany: 2017 12 13 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

13-12-2017 Waga 44kg, na czczo w slipach. Nie pamiętam nawet już kiedy ostatnio robiłem chociaż 1 dzień postu, bez jedzenia. Dlaczego tego już nie robię? 1 Bardzo mała waga ciała. 2 Mam problem trwać na 100% surowym weganizmie (raw vegan), możliwe że to wciąż przez nasilony detoks organizmu. W każdym razie czasami pojawia się większe osłabienie, ale już nie tak często jak kiedyś.
Powrót do góry
Muuman882

PostWysłany: 2018 01 14 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

+/- od października 2017 aż do 25-12-2017 praktycznie codziennie jadłem gotowaną dynię. Dziś jest 14-01-2018 a ja cały czas (prawe 3tyg) bez gotowanego jedzenia. Nieźle jak na tą porę roku. Jem głównie jabłka, gruszki, jarmuż i kiszoną kapustę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Inedia, Niejedzenie, Post. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: