Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ja, moje życie i doświadczenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartosz

PostWysłany: 2015 10 28 20:02    Temat postu: Ja, moje życie i doświadczenia Odpowiedz z cytatem

Witajcie

Na forum jestem od jakiegoś czasu, moja natura nie pozwoliła mi dołączyć do Was nie czytając wcześniej tego co pisaliście, piszecie ciągle, trochę mi to zajęło, ale w końcu się udało.

Bardzo się cieszę że jesteście, tak po prostu. To co przeczytałem dało mi dużo inspiracji i wiedzy na przyszłość. Za to dziękuję każdemu z Was, dziękuję również Joachimowi za tą wiedzę, którą skoncentrował w swojej książce.

Ja natomiast miałem od dłuższego czasu silną potrzebę zamanifestowania swojej obecności tutaj... różne względy na to wpływały. Teraz to rozumiem bardziej.

Początkowo wydawało mi się że koniecznie muszę opisać swoją historię, to co przeszedłem, jak na to trafiłem, jednak im więcej czytałem, tym bardziej rozumiałem że nie o to właściwie chodzi.

Na dzień dzisiejszy i stan mojej wiedzy mogę powiedzieć że targały mną przeciwstawne uczucia, od niecierpliwości, ekscytacji i niewypowiedzianej radości że już niedługo, po wycofanie i obawę, mimo wszystko cieszę się że mogę tu być.

Mam nadzieję że uda nam się podnosić swoje wibracje i stany świadomości na wyższe poziomy, nowe nieodkryte możliwości.

Witajcie Serdecznie Bracia i Siostry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2015 10 30 05:12    Temat postu: witaj Odpowiedz z cytatem

Witaj, Bartoszu.
Spokojnie możesz pisać to, co czujesz jako warte do podzielenia się z nami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
hunab-ku

PostWysłany: 2015 10 30 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Bartosz ... Smile

Bardzo ciekawe jest to co piszesz ...
... o tych targających człowiekiem przeciwstawnych uczuciach ...
U mnie było tak samo ... ekscytacja ... radość ... jakiś taki power do robienia czegoś tam duchowego ... ... ... ....
... i co ...
no właśnie ...
... właściwie to nie widzę już potrzeby żeby robić cokolwiek ... poza BYCIEM po prostu
... przezywam teraz swoje życie ... i chyba to jest właśnie TO i to jest OK Smile

Pozdrawia Cię surojad i biegacz już trochę Smile))
Powrót do góry
bartosz

PostWysłany: 2015 10 31 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dualność tego świata i jego nieustanne dążenie do równowagi, z jednej strony przerażający strachem i brutalnością, z drugiej strony stworzeniami pełnymi miłosierdzia i dobroci.

Po której stronie barykady jesteś? Odpowiedz sobie sam...
Kto tworzy twoje dopełnienie? Czy jesteś nim sam? Czy tak powinno wyglądać życie? Kim jestem? Jaki jest mój cel?

Potężna siła/moc napędza ten świat, jesteśmy jego częścią, wszyscy razem i każdy z osobna zarazem. Czasami patrząc na innych ludzi, nie mam wrażenia że tworzymy całość, nie czuję tego, pewnie to tylko moje złudzenie mimo wszystko jestem częścią całości...
tyle wiem...
nic nie wiem...

hunab-ku żyjesz?
Jesteś, na tym to chyba polega, w pewnym momencie docenia się wszystko i nic, potrafi Cię to zasmucić, jak i uradować. Jedno i drugie może wycisnąć z nas łzy.

Takich górnolotnych tematów jest znacznie więcej, niby można próbować, ale nawet jak ubierzesz to w słowa, jaką masz pewność że ktoś "czuje to" tak samo jak Ty?

Za chwile zderzasz się z rzeczywistością, masz wrażenie że ktoś wyrwał Cię ze snu, na siłę ściąga Cię na ziemię..

Pojawia się uczucie dosięgnąć niemożliwego... powrócić do tego stanu...
im bliżej jesteś tym bardziej chcesz więcej, uważaj jednak bo "ten kij ma dwa końce" = "szokujący mistrz".

Życie jest nie do opisania, to tak jak historia o rybce z książki Joachima. Jedno czego nie można ukryć w tym momencie że Życie mimo że tak różne dla każdego z nas jest prawdziwe.
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2015 10 31 22:32    Temat postu: powitanie Odpowiedz z cytatem

Bartoszu - witaj!: )

Cytat:
Dualność tego świata i jego nieustanne dążenie do równowagi, z jednej strony przerażający strachem i brutalnością, z drugiej strony stworzeniami pełnymi miłosierdzia i dobroci. Po której stronie barykady jesteś? Odpowiedz sobie sam...

My, dzieci Światła, dzieci Światowida, dzieci Swaroga... Naszym przeznaczeniem jest Miłość, Światło dające Życie. Żyliśmy tak zawsze, w niezliczonych wszechświatach i rzeczywistościach, Żyjemy na Mateńce Ziemi, i zawsze będziemy tak Żyli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gisan

PostWysłany: 2015 11 01 03:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...trzeba by jeszcze dodac dzieci Lucyfera...bo przeciez Lucyfer byl aniolem swiatlosci...jesli juz sie bawimy w pisanie na te tematy Smile...

...a to czy bedziemy tak zyli jak sobie to obiecujemy na "Matence Ziemi"...staje sie coraz bardziej nie az takie juz pewne...

..."Choroby, wojny, przestępstwa, próżniactwo i praca zbędna, zatrucie środowiska, przygotowanie przez ludzkość dla siebie masowego i pewnego grobu, w którym zmieści się również cale życie na Ziemi, są skutkiem umieszczenia drabiny „postępu” ludzkości w błocie i złamania pierwszego szczebla tej drabiny
Co kilkanaście tysięcy lat na Ziemi następuje większa lub mniejsza katastrofa kosmiczna powodowana głównie uderzeniami komet lub planetoid w Ziemię. Ostatnia większa taka katastrofa miała miejsce około 9 -14 tysięcy lat temu. To ona była przyczyną potopu, wymarcia wielu gatunków zwierząt i popchnięcia rozwoju ludzkości w innym kierunku.

Ostatnia, znacznie mniejsza katastrofa, to uderzenie meteorytu tunguskiego, który powalił w tajdze miliony drzew i wyżłobił w ziemi gigantyczny krater.
Ludzkość przygotowała sama dla siebie i Przyrody masowy grób i tylko kwestią czasu jest, kiedy w niego wpadnie.

Życie na Ziemi wytrzymało wiele takich katastrof, widzieli je nie raz nasi przodkowie. Ale życie nie dało się zniszczyć, bo ludzie jeszcze nie potrafili przygotować grobu dla życia. Skutków ponad trzystu Czarnobyli, bo tyle jest na Ziemi elektrowni atomowych, skutków spowodowanych uwolnieniem energii jądrowej z setek tysięcy głowic jądrowych nawet o 500-1000 razy większej mocy od bomb użytych w Hiroszimie i Nagasaki, tych skutków życie na Ziemi by nie przetrzymało. Niewielka rozbieżność interesów ludzi trzymających palce na „guziku” może to spowodować."

....takie sa raczej przewidywania Ludzi ...ktorzy widza swiat ludzki nie poprzez "wyzsze poziomy swiadomosci"...ale dostrzegaja to co dzieje sie naprawde...wybrany cytat z pewnego forum...
Powrót do góry
gisan

PostWysłany: 2015 11 01 04:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... właściwie to nie widzę już potrzeby żeby robić cokolwiek ... poza BYCIEM po prostu
... przezywam teraz swoje życie ... i chyba to jest właśnie TO i to jest OK

nic dodac ...nic ujac...w Cudowny sposob opisany stan egzytencji Czlowieka..takim jakim powienien byc...niewielu jest takich co do tego dochodza...i zyja w ten sposob...uwazam to za najwyzszy stopien zrozumienia swojej egzystencji jako Istoty Ludzkiej...

...podziekowania dla hunab-ku...za podzielenie sie czyms takim
Powrót do góry
barakan

PostWysłany: 2015 11 02 00:53    Temat postu: Re: witaj Odpowiedz z cytatem

JMW napisał:
Witaj, Bartoszu.
Spokojnie możesz pisać to, co czujesz jako warte do podzielenia się z nami.

dobrze, że jesteś @joachimie i służysz swą wiedzą tym którzy zaczynają szukać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: