Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TZW UCHODŹCY
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hunab-ku

PostWysłany: 2015 11 23 12:06    Temat postu: TZW UCHODŹCY Odpowiedz z cytatem

Witam ...

Nie wiem co się dzieje ... ale czy ktoś sobie zdaje sprawę ... co się dzieje ... ???

Czy to przypadkiem nie jest już prawdziwy KONIEC Sad

https://www.youtube.com/watch?v=vmXaFAch73k

https://www.youtube.com/watch?v=I6SX9H4luRY

https://www.youtube.com/watch?v=9a4ISOqDKMI

https://www.youtube.com/watch?v=YoEu0ljjbfw

https://www.youtube.com/watch?v=jAf79Wd1Pn0

https://www.youtube.com/watch?v=9g6UJO7LybY

https://www.youtube.com/watch?v=8YpTR51zArc

https://www.youtube.com/watch?v=5wrEK2vWPKI

https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc

Może to ... w Polsce trochę opóźni to, co już na Zachodzie jest rzeczywistością ...

https://www.youtube.com/watch?v=msxZsl48u8U

... ale co my możemy zrobić z armią która się zmieści na jednym stadionie piłkarskim?

Kurczę mam nadzieję ... że to moja kolejna paranoja ... Sad

Pozdrowionka ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kobra

PostWysłany: 2015 11 24 11:56    Temat postu: uchodźcy Odpowiedz z cytatem

Hunab-ku, nie ma się czego bać.

Przede wszystkim powinniśmy zrozumieć, że to nie muzułmanie są naszymi wrogami. Wrogami są ci, którzy w imię sprawiedliwości, obrony praw człowieka i 'liberalnej demokracji' rozbijają ład społeczny w krajach arabskich i atakują je w celu ograbienia z bogactw naturalnych. W tym celu te same siły (ogólnie rzecz ujmując: rządy 'zgniłego Zachodu' i ci, którzy za nimi stoją) finansują też islamski terroryzm. To im możemy podziękować za falę imigrantów i islamizację Europy. Wszystko to jest wynikiem powiązanych, wykalkulowanych działań.

Druga sprawa - islam to tylko religia, twór stworzony w celu - używając terminologii Joachima - kontrolowania stada. To obca nam kultura, niemniej od muzułmanów możemy się sporo nauczyć. Spójrzmy na ich silne więzi rodzinne, na relacje między kobietą a mężczyzną, które są dużo zdrowsze niż u nas, chociaż przedstawiane są jako 'niewolnictwo kobiet'. Ich kobiety potrafią dbać o mężczyzn i o rodzinę, dlatego ich mężczyźni mają tyle siły: potrafią walczyć, potrafią obronić rodzinę i ojczyznę. U nas dawniej było podobnie i wtedy byliśmy mocni.

A teraz co? Nasze kobiety bawią się w mężczyzn, mężczyźni z kolei rozleniwili się - ciepło im i wygodnie. Wymoczki, którzy unikają wszelkiej konfrontacji. A nam potrzebni są prawdziwi mężczyźni: dzielni, silni, śmiali, waleczni. I prawdziwe kobiety: łagodne, dbające o nas, a nie wymądrzające się i zajmujące się biznesami.

W przyrodzie wygrywa silniejszy: nie ma co oglądać się na armię i polityków. Kto nie stanowi o sobie, jest o nim stanowione. Jeśli my nie zaprowadzamy porządku u siebie, to zaprowadza go ktoś inny. A porządek zaprowadzają mężczyźni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Matek

PostWysłany: 2015 11 25 00:06    Temat postu: prawdziwy koniec czego:) Odpowiedz z cytatem

Hunab-ku,

prawdziwy koniec czego?
Kto powiedzial, ze w kulturze islamu nie da sie zyc?

Pozyjemy, zobaczymy. Moze bedzie lepiej?Very Happy Nizsze podatki i te sprawy;)
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2015 11 25 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że tak piszecie ... to mnie trochę uspokaja ...
Sami wiecie co pokazują w internecie (bo TVradia nie oglądam/słucham)
A w internecie są biczowane kobiety. gwałcone dzieci, uchodźcy z afryki, którzy nawet nie wiem czy są muzułmanami, a tylko ludzkim mięsem z w drukowanym programem zabijania.
Oczywiście wiem, że oni sami tu nie przyjechali i wiem, że te "nasze elity" nam to robią ...
Tylko co robić ... co robić ...
Wiem też, że końca nie będzie ... miałem na myśli koniec naszego życia/naszego świata w formie jakie obecnie się toczy.

Czy muzułmanin ... islamista nie zabije mnie jak nie będę chciał wykrzykiwać "Allach jedyny prawdziwy bóg"?
No mogę wykrzykiwać ... tyle, że co to za sens ma żyć z innymi przekonaniami w głębokim, wewnętrznym podziemiu.

Kurdę ... jakież to dziwne jest ... że tak w krótkim czasie tak się właśnie porobiło ...
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2015 11 25 12:26    Temat postu: Allah i inni Odpowiedz z cytatem

Hunab-ku,

Cytat:
Czy muzułmanin ... islamista nie zabije mnie jak nie będę chciał wykrzykiwać "Allach jedyny prawdziwy bóg"?
No mogę wykrzykiwać ... tyle, że co to za sens ma żyć z innymi przekonaniami w głębokim, wewnętrznym podziemiu.

Tyś dzieckiem Światła. Dzieckiem Swaroga (gwiazdy-centrum Galaktyki), Dadźboga (Słońca), Pieruna (jądra Ziemi). I dobrej Mateńki Ziemi. Dzieckiem Bogów, którzy stworzyli ten wszechświat. Jesteś u siebie. Kim jest Allah przy naszych boskich rodzicach? Lokalnym watażką, który pojawił się nieco ponad 1000 lat temu. Czego tu się bać? Więc jeśli ktoś miałby Ci 'kazać' chwalić Allaha, wykrzyknij dumnie: 'Sława Bogom!' I Bogowie dadzą Ci siłę.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2015 11 25 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę ... no takiej wiary nie mam. Skoro teraz strach we mnie siedzi, pomimo wszelakiej wiedzy ezoterycznej, którą poznałem ... to czy po tych słowach się on rozpłynie? Kurczę jakoś wątpię ....
A co z rodziną ... a co z dzieckiem?
Ja wiem, że oni maj swoje plany ... ale dlaczego nie mam siły się tym nie przejmować ... skoro ... jam Bogiem Jest?
Okropne uczucia ... nienawidzę ich ... wciągają mnie jak jakiś wir i ściskają boleśnie ....
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2015 11 26 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunab-ku - no właśnie: Tyś Bogiem Jest. I demony mają straszyć Cię jakimiś filmikami na Youtube? Lubię się śmiać, ale proszę, nie rozśmieszaj mnie: )
Powrót do góry
Samuel

PostWysłany: 2015 11 26 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym ze sposobów uwolnienia sie od strachu, jest oddzielenie się od generatora tego strachu czyli mediów
jak siedzisz w leśnej ciszy to nie ma strachu i końca świata
Żyłem obok islamistów, robiłem u nich zakupy, czyli zasilałem ich biznes, byli bardzo w porządku, nazywali mnie swoim bratem a przecież wiedzieli że nie jestem isalm, więc poza tym co się mówi w mediach są też gdzieś zwyczajni ludzie, ktoś wykorzystuje islam do zrobienia zadymy na świecie

czy ja cię nie uczyłem jak radzić sobie ze strachem? A przerobienie strachu jest podstawowym warunkiem jakichkolwiek osiągnięc w sferze niejedzenia
Jeśli na zajęciach pominąłe m ten temat - a chyba nie to przepraszam, kiedys dostaniesz książkę z uzupełnieniem info , pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Matek

PostWysłany: 2015 11 26 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hunab-ku,

Co prawda wplywy islamu w Europie juz sa silne, a "kryzys imigracyjny" moze jeszcze zaognic sprawe - no ciekawe, co to bedzie. Paru jasnowidzow (m.in. Baba Wanga) cos wspominalo o islamskiej dominacji w Europie mniej wiecej w latach 2020-2050.

W panike nie ma co wpadac. Tzw. "panstwo islamskie" tu nie dotrze - to sa degeneraci. Przecietni muzulmanie to tez ludzie. Nawet jesli Europa znajdzie sie pod wplywem islamu to nie znaczy, ze beda wszystkich mordowac. Jesli juz do tego dojdzie, to raczej na takiej zasadzie, ze trzeba bedzie uznac zwierzchnictwo religii islamskiej. I naprzyklad jako "niewierny" bedziesz placic podatek, ktory moze byc i tak mniejszy od podatkow zdzieranych obecnie. Ja tak o tych podatkach pol zartem pol serio - wzialem to z niegdysiejszej wypowiedzi Janusza Korwina-Mikkego, ale...naprawde, kto wie? Moze muzulmanski porzadek bedzie lepszy od tego, ktory serwuje nam np. Unia Europejska? Moze wypieprza Monsanto i innych dziadow?:)Nie mowie ze na pewno tak bedzie, ale kto wie?

"Always look at the bright side of life..."Wink
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2015 11 26 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym, jesli mieszkasz w Polsce, to raczej kalifatu nie bedzie. Muzulmanow tam niewielu. W Polsce to trzeba sie raczej "obawiac" rozbiorow niemiecko-rosyjskich. I to znowu nie oznacza, ze beda wszystkich mordowac, ale komplikacje moga byc wieksze niz dominacja islamska:)
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2015 11 26 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samuel napisał:
Jednym ze sposobów uwolnienia sie od strachu, jest oddzielenie się od generatora tego strachu czyli mediów

Na pewno tak byloby zdrowiej Very Happy

Ale myślę, że warto szczerze i konsekwentnie pracować/medytować nad własnym strachem.
Poprzez ŚWIADOMOŚĆ docierać do tego co jest prawdą a co nie.
Ten sam strach, w jednej chwili blokujący na maksa - nie ważne czy chodzi o islamistów czy o utrate pracy i inne problemy - w jednej sekundzie może po prostu zniknąć - pęknąć jak mydlana bańka.
Rozsądniej chyba zmieniać samego siebie niż cały świat wokół...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kaos

PostWysłany: 2015 11 26 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samuel napisał:

Ale myślę, że warto szczerze i konsekwentnie pracować/medytować nad własnym strachem.
Ten sam strach, w jednej chwili blokujący na maksa - nie ważne czy chodzi o islamistów czy o utrate pracy i inne problemy - w jednej sekundzie może po prostu zniknąć - pęknąć jak mydlana bańka.
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2015 11 26 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, akurat wczoraj obejrzalem wywiad z Leo Zagami - nie wiadomo na ile facet jest wiarygodny, ale informacje ktore przekazuje sa dosc ciekawe. Wywiad juz troche przestarzaly, bo z 2008 roku. Pewnie zreszta znany w kregach tzw. "teorii spiskowych".
Mowi troche chaotycznie, a jest tego piec czesci, wiec trzeba miec cierpliwosc. Tu czesc pierwsza:

https://www.youtube.com/watch?v=lqYi9z3YHHY

On tam mowi m.in. o zwiazkach masonerii z Islamem.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2015 11 27 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobra napisał:
Hunab-ku - no właśnie: Tyś Bogiem Jest. I demony mają straszyć Cię jakimiś filmikami na Youtube? Lubię się śmiać, ale proszę, nie rozśmieszaj mnie: )

To nie tylko filmiki, ale i dużo informacji od "zwykłych ludzi". którzy mają swoje dzieci w UE. Może i oni nie widzieli takich wieców ... ale "uchodźców" z wcześniejszego czasu i nowych jest wszędzie masa. I każdy z nich mówi, że Ci nowi są inni ...
Także to nie tylko media, ale i bezpośrednie relacje.
Ja wiem, że JAM BOGIEM .... ale czy to co obecnie widzę/tworzę/doświadczam widzimy/tworzymy/doświadczamy (WY TEŻ WSPÓŁBOGOWIE z forum) już nie istnieje?
Mi się to nie podoba ...
Nie chcę tego ...
Więc dlaczego to kurna jest?

Samuel napisał:
jak siedzisz w leśnej ciszy to nie ma strachu i końca świata
Żyłem obok islamistów, robiłem u nich zakupy, czyli zasilałem ich biznes, byli bardzo w porządku, nazywali mnie swoim bratem a przecież wiedzieli że nie jestem isalm, więc poza tym co się mówi w mediach są też gdzieś zwyczajni ludzie, ktoś wykorzystuje islam do zrobienia zadymy na świecie

czy ja cię nie uczyłem jak radzić sobie ze strachem? A przerobienie strachu jest podstawowym warunkiem jakichkolwiek osiągnięc w sferze niejedzenia
Jeśli na zajęciach pominąłe m ten temat - a chyba nie to przepraszam, kiedys dostaniesz książkę z uzupełnieniem info , pozdrawiam

No tak ...
Spotykam pojedynczych ludzi, którzy mówią ... "a ja tam nie chce o tym słyszeć" ... nie wiem ale mam wrażenie, że to chyba nie tędy droga, bo ucieczka od problemu chyba nie jest wyjściem. RTV nie słucham/oglądam ... tylko sieć i to co sam sobie wyszperam do mnie docieram. Czy sam mam ten problem? Czy Wy się tym nie przejmujecie i uważacie, że NIC SIĘ DZIAĆ NIE BĘDZIE ?

Ci zwyczajni "Bracia" ... jesteś pewny ich? Czy jak na nich patrzysz to wiesz, że z ich strony Ci nic nie grozi jak ktoś kiedyś "da im znak"

O strachu ... nie pamiętam za bardzo, czy coś mówiliśmy ... ale jak masz coś to zapodaj jak najszybciej ... bo mam wrażenie, że czasu mamy mało ... oczywiście jako podszyty strachem to piszę Smile Sad

Matek napisał:
Hunab-ku,

Co prawda wplywy islamu w Europie juz sa silne, a "kryzys imigracyjny" moze jeszcze zaognic sprawe - no ciekawe, co to bedzie. Paru jasnowidzow (m.in. Baba Wanga) cos wspominalo o islamskiej dominacji w Europie mniej wiecej w latach 2020-2050.

W panike nie ma co wpadac. Tzw. "panstwo islamskie" tu nie dotrze - to sa degeneraci. Przecietni muzulmanie to tez ludzie. Nawet jesli Europa znajdzie sie pod wplywem islamu to nie znaczy, ze beda wszystkich mordowac. Jesli juz do tego dojdzie, to raczej na takiej zasadzie, ze trzeba bedzie uznac zwierzchnictwo religii islamskiej. I naprzyklad jako "niewierny" bedziesz placic podatek, ktory moze byc i tak mniejszy od podatkow zdzieranych obecnie. Ja tak o tych podatkach pol zartem pol serio - wzialem to z niegdysiejszej wypowiedzi Janusza Korwina-Mikkego, ale...naprawde, kto wie? Moze muzulmanski porzadek bedzie lepszy od tego, ktory serwuje nam np. Unia Europejska? Moze wypieprza Monsanto i innych dziadow?:)Nie mowie ze na pewno tak bedzie, ale kto wie?

"Always look at the bright side of life..."Wink

O wiele więcej przepowiedni o zalewie Europy przez Islam mówi ... Nostradamus, Klimuszko. Na szczęście chociaż przepowiednia Klimuszki jest dla nas/Polaków w miarę optymistyczna. Jackowski też tam coś gada, choć średnio mu wierzę ... to to co mówi o wybuchu nuklearnym na północy Afryki i zniszczeniu armii sprzymierzonej Europy pokrywa się z Nostradamusem ...
Nie jestem pewny do końca ... ale państwo islamskie na pewno tu dotrze, jak podbije Europę ... dlaczego mieli by tu nie być skoro na ich widelcu są chrześcijanie (a Polska wiadomo jak wszystkim się kojarzy) ... (oczywiście wiem, że tym kieruje ktoś inny - ale oni mają takiego wroga przez mącicieli tego świata wdrukowanego)

Poza tym zgadzam się z Tobą i mogę dominację ich sekty uznać, aby materialność swą i mej rodziny zachować ... pod jednym wszak warunkiem ... nie uznam tego, że ktoś w imię tj dominacji będzie się nad nami pastwił fizycznie i psychicznie ...

Matek napisał:
Poza tym, jesli mieszkasz w Polsce, to raczej kalifatu nie bedzie. Muzulmanow tam niewielu. W Polsce to trzeba sie raczej "obawiac" rozbiorow niemiecko-rosyjskich. I to znowu nie oznacza, ze beda wszystkich mordowac, ale komplikacje moga byc wieksze niz dominacja islamska:)

I tak i nie ...
Jakoś 70 lat temu przeżyliśmy te dominacje ...
Oni są bardziej do nas podobni ... i dogadać się z nimi można ...
A Ci islamiści? No nie wiem ... dla mnie to takie zombiaki jak z filmów o grasujących zombie po wyludnionych, zniszczonych wielkich miastach, których ostatnio trochę naprodukowano
Kaos napisał:
Samuel napisał:

A jak to robisz?
Matek napisał:
Ha, akurat wczoraj obejrzalem wywiad z Leo Zagami - nie wiadomo na ile facet jest wiarygodny, ale informacje ktore przekazuje sa dosc ciekawe. Wywiad juz troche przestarzaly, bo z 2008 roku. Pewnie zreszta znany w kregach tzw. "teorii spiskowych".
Mowi troche chaotycznie, a jest tego piec czesci, wiec trzeba miec cierpliwosc. Tu czesc pierwsza:

https://www.youtube.com/watch?v=lqYi9z3YHHY

On tam mowi m.in. o zwiazkach masonerii z Islamem.

No właśnie ... stary wywiad ... i nie wiadomo, czy przed wyborem Obamy nagrany ... bo jak przed ... no to od razu można się mocniej przekonać do tego co mówi.
A poza tym ... czy nie jest to przerażające, że ONI robią wszystko, żeby przepowiednie się wypełniły? A o przepowiedniach pisałem wyżej ...
Choć jeszcze dwie mi się teraz przypomniały ...
Jedna to jakaś tam pochodząca z Islamu, że rzeczywiście rozwalą armię sprzymierzoną na północy Afryki ... a 3 część ich armii zostanie zwycięzcami ... druga będzie pokonana, a pierwsza zwieje ...
I jeszcze inna ... to taka, że naziści niemieccy w 1945 zapowiedzieli powrót Nazizmu do Niemiec ... za 70 lat ... i nie wiem czy na pewno mieli na myśli nazizm made in Germany

Poza tym oczywiście zdaję sobie sprawę, że ściągam te wszystkie "rewelacje" do siebie jak magnes ... tylko znowu mam tutaj wybór ...
Kupić gana, noże i bronić się i mojej rodziny ...
Czy nie przejmować się ...
Czy rozgryzać strach poprzez medytację i nic z resztą nie robić ...
Czy jak będą nas mordować ... z udawanym uśmiechem i wybaczeniem dać się zabić.

No co robić .. co robić .. ???
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2015 11 27 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:

Mi się to nie podoba ...
Nie chcę tego ...
Więc dlaczego to kurna jest?

Hunab-ku: bo zapomniałeś, po co tu jesteś. Gdybyśmy rzeczywiście chcieli spokoju i niczym nie zmąconego życia, to urodzilibyśmy się w innej rzeczywistości.
A my mieliśmy chęć podjąć się pewnych wyzwań. Tylko niektórzy zasnęli i zapomnieli o tym. Czas się budzić!: )

Cytat:
Kupić gana, noże i bronić się i mojej rodziny ...
Czy nie przejmować się ...
Czy rozgryzać strach poprzez medytację i nic z resztą nie robić ...
Czy jak będą nas mordować ... z udawanym uśmiechem i wybaczeniem dać się zabić.

No co robić .. co robić .. ???

Na pewno nie dać się mordować. A poza tym - jedno nie wyklucza drugiego, Hunab-ku. Bądź i mędrcem, i wojownikiem. Dawna mądrość mówi: chcesz pokoju - szykuj się na wojnę.

A jeśli chodzi o politykę, to najlepiej byłoby, żebyśmy stworzyli federację z Białorusią, Czechami, Słowacją i potężną Rosją na czele. Taki nowy Układ Warszawski. Pamiętacie? Wtedy świat liczył się z nami. Muzułmanie niech sobie zrobią kalifat w Niemczech i na Zachodzie, a my będziemy tu żyć jak dawno, dawno temu. Po słowiańsku.
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2015 11 27 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobra napisał:

Hunab-ku: bo zapomniałeś, po co tu jesteś. Gdybyśmy rzeczywiście chcieli spokoju i niczym nie zmąconego życia, to urodzilibyśmy się w innej rzeczywistości.
A my mieliśmy chęć podjąć się pewnych wyzwań. Tylko niektórzy zasnęli i zapomnieli o tym. Czas się budzić!: )

To w takim razie mi się coś z wcieleniami pomyliło. Ja nigdy nie chcialem walczyć i pomimo znacznej przewagi fizycznej brzydziły mnie wszelakiego rodzaju bójki, napady, morderstwa ... byłem od dziecka od tego jak najdalej. Być może dlatego teraz tu żyję, bo opcja życia ze sobą w zgodzie i w pełnym poszanowaniu jeden obok drugiego jest jedynie dla mnie sensowna. Naprawdę chyba wolę zrobić sobie krzywdę niż komuś ... chyba no normal jestem Smile ale tak to czuję ...

Kobra napisał:
Na pewno nie dać się mordować. A poza tym - jedno nie wyklucza drugiego, Hunab-ku. Bądź i mędrcem, i wojownikiem. Dawna mądrość mówi: chcesz pokoju - szykuj się na wojnę.

A jeśli chodzi o politykę, to najlepiej byłoby, żebyśmy stworzyli federację z Białorusią, Czechami, Słowacją i potężną Rosją na czele. Taki nowy Układ Warszawski. Pamiętacie? Wtedy świat liczył się z nami. Muzułmanie niech sobie zrobią kalifat w Niemczech i na Zachodzie, a my będziemy tu żyć jak dawno, dawno temu. Po słowiańsku.

Bronić się mogę ... to jeszcze akceptuję ... ale strzelać do kogoś, bo być może mnie zaatakuje ... to już mam wątpliwości spore ...

Zaczynam też chyba powoli tęsknić do Komuny i tamtego układu sił w Europie ... jako, że młodzieżą wtedy byłem ... i to ideowe zniewolenie nijak nie przeszkadzało mi w naprawdę fajnym życiu jakie wtedy przyszło mi przeżywać ...
A teraz ... przy otwartych granicach ... chyba będę na d... w domu siedział ... bo po Europie już jeździć raczej nie chcę Sad
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2015 11 27 22:15    Temat postu: isis Odpowiedz z cytatem

Hunab-ku,

Cytat:
ale państwo islamskie na pewno tu dotrze, jak podbije Europę ... dlaczego mieli by tu nie być skoro na ich widelcu są chrześcijanie

Wyglada na to, ze "panstwo islamskie" to rowniez twor powolany do zycia przez masonow. Jak na razie jednak na ich widelcu nie sa "gorliwi chrzescijanie", tylko laickie spoleczenstwo zachodu. Poki co nie bylo ani jednego zamachu np. w kosciele. Oczywiscie, moga sie w odpowiednim czasie "zabrac" za chrzescijan, ale...cos mi mowi ze jest to twor tymczasowy, powolany do zycia przede wszystkim aby zniszczyc Watykan. Wszystko wskazuje na to, ze masoneria zrealizuje swoj plan w ciagu najblizszych dwoch lat. "Panstwu islamskiemu" nie wroze wielkiej przyszlosci, Ruskie ich rozwala:)Ale moze naprzyklad sie zdarzyc, ze masoneria wynajmie paru kolesi ktorzy wysadza Watykan i oglosza, ze to w imieniu "panstwa islamskiego". A co potem? Pewnie objawienie jakiegos mesjasza/antychrysta, chociaz moze byc to mniej spektakularne niz sama masoneria sobie to wyobraza.

A moze bedzie cos jeszcze innego. Pozyjemy, zobaczymy:)
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2015 11 27 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku

Robię to w ten sposób, ze po prostu siadam i obserwuje siebie - ciało, myśli, emocje.
Lękow jest u mnie sporo - równiez tych dotyczacych uchodzcow, a poniewaz mieszkam w Niemczech, ten problem dotyczy mnie o wiele bardziej bezposrednio niż przynajmniej na obecna chwile ludzi w Polsce. Wiec jest nad czym medytowac.
Mi pomaga też uświadomienie sobie, że śmierć jest tak naprawdę ciągle wokół nas - nie w jakiś tam uduchowiony, jogiński sposób, ale tak zwyczjnie.Czuje to bardzo np. jadąc samochodem i obserwujać inne auta jadące znaprzeciwka. Każde z nich moze byc moja smiercia - wystarczy maly ruch kierownicy kierowcy (chec samobojstwa, albo nieuwaga, albo zawal Sad )
Mysle, ze maniakalna chec kontroli i bezpieczenstwa jest jednym z glownych problemow zachodniego spoleczenstwa - jego slaboscia i niewolnictwem.

Ale niezależnie od tego, podobnie jak niektorzy tu uważam, że trzeba umieć się bronić. Ja np. trenuje od ładnych paru lat boks, ostatnio ucze sie rzucac nozami... Nigdy bym nikogo nie zaatakowal, ale jesli musialbym bronic np. swoich dzieci, to, jak spiewal Kazik "Nie bedzie brania jencow ni zadnej kultury... Evil or Very Mad
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2015 11 28 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to znacie?
Szatański Plan 3 wojen Światowych:

https://www.youtube.com/watch?v=yq_kdNDsTdQ

https://www.youtube.com/watch?v=F61K0fTxzZU

https://www.youtube.com/watch?v=wUqfCfqdgG0

I teraz tak:

Jeżeli jest jakaś bestia/szatan, któremu ofiary w postaci nas są składane przez illuminatów i to nie ważne, czy jesteśmy zwycięzcami, czy przegranymi, to czy nie lepiej się samouśmiercić? Jeżeli te psychole chcę tylko mordu ... to im się to nie uda jak nie będziemy w tym uczestniczyć ... . Poza tym, czy to nie jest próba wciągnięcia nas w kolejne wcielenia, bo jak ja kogoś ubiję, to mam kolejny dług karmiczny i owa bestia i tak mnie kiedyś dopadnie.
Ponieważ większość religii mówi, że samobójstwo jest złe ... to znaczy, że chyba właśnie odwrotnie jest ... może to właśnie krzyżuje plany owemu czemuś ...
No i jeszcze jest problem dzieci .... co z nimi ... zostawić je na pastwę mordu i gwałtu ... czy działać w tym kierunku samemu ...

Kaos

Dzięki za opis tego co robisz. Ja już kiedyś trochę medytowałem ... ale z braku efektów ... zaprzestałem. W obecnej sytuacji jednak czas wziąć się do roboty.
Mieszkasz w Berlinie ... ja pierdzielę ... kiedyś (ze 2 miesiące temu) bym Ci zazdrościł ... a teraz ... ja pierdzielę ... ...
Napisz co tam i jak tam życie z nimi u Ciebie wygląda ... jak masz chwilkę i chęć oczywiście Smile))
Co do nagłej ... niespodziewanej śmierci ... na drodze lub w postaci napadu na ulicy ... to ja proszę bardzo ... taka śmierć mnie nie przeraża. Przeraża mnie czas przed 100% śmiercią ... przed rozstrzelaniem, spadanie samolotem, przed egzekucją ... to jest do d... najbardziej wg mnie Smile Sad

Matek
z tego co gdzieś tam wyczytałem to sam Watykan powołał owo państwo islamskie, żeby się zniszczyć ... tak jak podobno po wojnie tej żydów też zupełnie nie będzie ...
Pewnie ... że pożyjemy i zobaczymy ... albo nie pożyjemy Sad Smile

Nie wiem czy dotarło do Was, ale w Trieście zatrzymała straż graniczna ciężarówę z 400 sztukami broni automatycznej jadącej z Turcji do Belgii ... tylko przez chwilę na "Złotych Przebojach" o tym wspomnieli ... a dalej ... cisza ... wszędzie ... poza tym, że to jakiś handlarz bronią sprzedał jugosłowiańskie karabiny zamachowcą z Paryża ... aby się od razu wszystkim lepiej zrobiło ...
... ech ... jakże daleko ta manipulacja sięga ....
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2015 11 28 15:21    Temat postu: robic swoje Odpowiedz z cytatem

hunab-ku,

Jesli chodzi o bezpieczenstwo, to masz 100% ochrone, kiedy wiesz czego chcesz i masz wole zycia. Kiedy masz jasno okreslone cele tu na Ziemi i wole ich realizacji - nic Ci nie przeszkodzi. Sek w tym, ze wiekszosc z nas, ludzi, nie wie tak naprawde czego chce. Dlatego tak latwo "przygniataja" nas warunki zewnetrzne. Jakies zawirowanie, zaburzenie istniejacego porzadku - i wizja sie sypie. Wiem po sobie - w instynkcie mam tyle programow samozniszczenia, ze czesto "byle co" zawraca mnie z obranej sciezki. A jednak Jazn ochrania te postac, ktora gram, tak ze moge ciagle te sciezka isc.

Czasem slysze, ze ktos mial ogromna wole zycia, ze kochal zycie, a jednak umarl. A mnie sie wydaje, ze lek przed smiercia to nie jest wola zycia. Mozna nie chciec umrzec (mowie o opuszczeniu ciala fizycznego) i kurczowo trzymac sie zycia z leku przed smiercia, ale to nie jest wola zycia - to tylko lek. A czego sie boisz to przyciagasz, bo lek jest niczym innym jak wypartym z psychiki silnym pragnieniem.

Tak czy owak, powodzenia. Niech Swiatlo rozjasni Twoj umysl i Twoje serce.
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2015 11 29 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:

A teraz ... przy otwartych granicach ... chyba będę na d... w domu siedział ... bo po Europie już jeździć raczej nie chcę :(

Ha, ha: D Hunab-ku, to jeden z lepszych komentarzy do tej całej zakichanej 'integracji europejskiej'.

Kaos napisał:
Ale niezależnie od tego, podobnie jak niektorzy tu uważam, że trzeba umieć się bronić. Ja np. trenuje od ładnych paru lat boks, ostatnio ucze sie rzucac nozami... Nigdy bym nikogo nie zaatakowal, ale jesli musialbym bronic np. swoich dzieci, to, jak spiewal Kazik "Nie bedzie brania jencow ni zadnej kultury...

I o to chodzi, przyjaciele. Miłuję pokój, ale walczyć potrafię najlepiej.
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2015 11 29 01:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, Berlin jest bardzo otwartym, wyluzowanym miastem...
Ostatnimi czasy, czuje się jednak wśród ludzi rosnącą agresje. Niemcy są narodem, który po swoich wszystkich wojenkach został tak masakrycznie i do przesady zresocjalizowany, że otwarta krytyka innych nacji/religii jest tabu. Ponieważ to co się dzieje (kolega z poludnia Niemiec mówil, że do nich zjezdza 10000ludzi dziennie), wszystkich zaczyna przerastac, sytuacja zaczyna przypominać gotujaca sie wode w garnku szczelnie zamknietym przykrywka - po prostu rosnie cisnienie Mad

Ja mialem mozliwosc pracy z muzulmanskimi dziecmi. Pierwsze pytanie jakie slyszalem od kazdego, bylo czy jestem Muzulmaninem czy Chrzescijaninem. Jak mowilem, że Chrzescijaninem(chociaz Crzescijanin ze mnie jak z koziej rzyci traba), to reakcja bylo takie szczere / eeeeeeeeeeeeee Sad

Ja jestem zdania, że przyszlość, przynajmniej na zachodzie Europy, nalezy do nich. Sa silni, zorganizowani, solidarni i mają to czego nie ma zachlysnieta materia Europa - wiare. Pomyslcie ile z nas poszloby wysadzic sie w powietrze dla jakiegoś Boga czy Ojczyzny. Wiadomo, że to glupota i fanatyzm , ale sila w tym jest...

Może Slowianie prztrwaja... trudno powiedziec...

Ale to przeciez wszystko taka bajka, więc tak czy tak będzie O.K.
Very Happy
Powrót do góry
hunab-ku

PostWysłany: 2015 11 30 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ... zobaczymy ...
Dziś przeczytałem, że w Szwecji większość ludzi ma w domach już zapasy porobione ... i tylko czekają na ... TEN moment. No i fajnie ... tylko co po zapasach ... przetrwają i co ...

W każdym razie ... mi się to nie podoba i przetrwać nie chcę. Skoro komuś, czemuś tak strasznie zależy, żeby mnie na tym świecie nie było (zatrute żarcie, zmanipulowana medycyna, szczepionki, uchodźcy ... a potem islam ... ) to co ... ja się prosić nie będę.
Bardzo mi się podobało moje życie i mógłbym w ten sposób żyć jeszcze wiele lat ... ale tylko w ten sposób.
Chyba rzeczywiście koniec się zbliża, bo jakby dopięły się wszystkie moje sprawy, marzenia zrealizowały, chęci doznania tego, czy tamtego zostały zaliczone ...
Walczyć nie będę ... bo czy sens jest walczyć o nowe życie wśród zoombie?

Ja pierdzielę ... w życiu bym nie pomyślał, że będę tak pisał Smile Sad
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2015 11 30 18:18    Temat postu: wagary Odpowiedz z cytatem

hunab-ku napisał:
W każdym razie ... mi się to nie podoba i przetrwać nie chcę. Skoro komuś, czemuś tak strasznie zależy, żeby mnie na tym świecie nie było (zatrute żarcie, zmanipulowana medycyna, szczepionki, uchodźcy ... a potem islam ... ) to co ... ja się prosić nie będę.

A nie pomyślałeś o tym, że skoro się tu znalazłeś, to komu innemu bardzo zależy na tym, abyś tu był? Toczy się walka o każdą duszę. A Ty tak po prostu składasz broń? Brakuje Ci siły jang, chłopie. Siły ewolucji.

Cytat:
Chyba rzeczywiście koniec się zbliża, bo jakby dopięły się wszystkie moje sprawy, marzenia zrealizowały, chęci doznania tego, czy tamtego zostały zaliczone ...
Walczyć nie będę ... bo czy sens jest walczyć o nowe życie wśród zoombie?

Nic się nie kończy, Hunab-ku. Nie zrozumiałeś zasad kosmicznej gry, których uczymy się w tej ziemskiej szkole. Jeśli teraz pójdziesz na wagary (a zgoda na śmierć i rezygnacja z ewolucji w ludzkim ciele to duchowe wagary właśnie), to prędzej czy później czeka Cię powtórka tych lekcji. Przemyśl to.
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2015 11 30 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hunab-ku,

warto przetrwac. Bedzie odrobina chaosu, troche zamieszania ("troche" i "odrobina" to pojecia wzgledne Wink ), bucha-zawirucha, i poki co rzady dziadostwa sie skoncza. Idzie epoka wilka - rzady honoru i sprawiedliwosci. Pewnie ogladales "Avatara" - nawet w Hollywood wiedza, ze wynik tej bitwy jest juz przesadzony Smile

Ktos ten "nowy lepszy swiat" bedzie budowac. Tacy ludzie jak Ty beda potrzebni. Warto dostrajac sie do nowej epoki. Glowa do gory:)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: