Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam Was 😀

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sujatha

PostWysłany: 2015 12 11 00:00    Temat postu: Witam Was 😀 Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich, dziękuje ze mogłam do Was dołączyć. Kilka dni temu " przypadkowo" znienacka wpadła mi w ręce książka Joachima gdzieś w internecie,przeczytałam ja z dużym zainteresowaniem.Intuicja podpowiada mi ze to jakiś początek kolejnego etapu rozwoju w moim życiu gdyż od czasu gdy ja czytałam zaczęłam świadomie obserwować rożne swoje emocje związane z jedzeniem, ze zdziwieniem odkryłam ze te emocje sa ogromne,to jakiś niekończący sie ocean. Już od samego czytania książki zaczyna mi sie jakieś oczyszczanie,dzisiaj zanim zjadłam kolacje przez pół godziny płakałam. Nie zdawałam sobie sprawy z tych ogromnych emocji które mam do oczyszczenia,widocznie po prostu teraz zaczyna przychodzić na to czas. Od kilku lat praktykuje cudowna medytacje miłości jaka jest Atma Kriya joga oraz technikę Om Chantingu i czuje ze jestem prowadzona,kolejne etapy przychodzą we właściwym czasie i nagle wszystko układa mi sie jak logiczne puzzle,wiec teraz widocznie nadeszło to zadanie- emocje "jedzeniowe". Tak,brak jedzenia związany jest u mnie z olbrzymia samotnością,obecność jedzenia- z miłością i poczuciem bezpieczeństwa,ukojeniem.Czesto powtarzałam ze dawanie i przygotowywanie komuś jedzenia to tak jak dawanie miłości. Tymczasem należałoby so uwolnić od tych schematów emocjonalnych. Sam człowiek jest miłością i największe zródło miłości ma w sobie samym, jest tez cała masa innych sposobów na okazywanie jej innym.Jestesmy wolna,nieśmiertelna dusza.To dla mnie trudny emocjonalnie temat ale emocje sa organiczne,sa jakimiś wzorcami wyrobionymi w ciele,prawdziwa natura człowieka jest ponad emocje.Zadaniem człowieka jest uwolnić sie od nich gdyż odbierają nam wolność i oddzielają nas od naszych UCZUĆ - prawdziwego źrodła poznania.na przykład:Strach ( emocja) jest pprzeciwieństwem miłości (uczucia).Gdy ostatnio odczuwałam strach,postanowiłam skupić cała swoją uwagę na czakrze serca.Pomoglo - poczułam miłość i szczęście. Tego Wszystkim życzę, pięknego wieczoru,pozdrawiam ciepło! Gosia Sujatha.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JMW

PostWysłany: 2015 12 11 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosiu, dziękuję za podzielenie się tym, co czujesz i myślisz.
Co zauważyłaś, obserwacja siebie samego pomaga człowiekowi poznawać swój umysł i ciało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
hunab-ku

PostWysłany: 2015 12 11 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emocje związane z jedzeniem ... tak ... jedzenie to jedna wielka emocja ... Jak się nie je i nie czuje się głodu ... wszystko się takie gładkie, spokojne robi ... jak morze podczas spaceru po plaży w bezwietrzny lipcowy wieczór Smile

Czółko Gosiu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: