Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głód mój przyjaciel ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2019 09 19 06:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 97,1 kg
Przytyło mi się trochę, nie wiem dlaczego, może ostatnio jem trochę więcej. Muszę uważać. Ograniczę też piwkowanie Sad Dzięki Kobra za pozdrowionka - fajnie jakbyś też coś napisał o sobie Smile bo tak mało dzieje się na forum. Jak już pisałem, w sobotę byłem na koncercie Czerwonych Gitar. Super zagrali chociaż ze starego składu został tylko perkusista. Wczoraj w nocy bardzo u nas wiało i trzeba było zamieść cały kort. Bardzo się też ochłodziło. Dzień mija za dniem. Jak tylko mogę to gram w tenisa i po grze dobrze się czuję. cdn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pablo1961

PostWysłany: 2019 09 26 03:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 96,6 kg
No to mamy ostatni czwartek września Confused Jak ten czas zasuwa. Wczoraj byłem na badaniu krwi (mocznik, kreatynina, TSH). Dzisiaj odbieram wynik a jutro mam wizytę u lekarza. Dwa miesiące szybko minęły od poprzedniej wizyty. Upały na dobre się już skończyły. Staram się jak tylko mogę, codziennie grać w tenisa. W końcu mam swój kort i trzeba grać. W sobotę wieczorem zrobiłem ognisko, były kiełbaski i piwko Smile Pogoda dopisała. Fajnie bo był na nim mój syn, który przyjechał na weekend do domu z Warszawy. Fajnie tak trochę popisać w nocy, jest taka cisza tylko z głośników sączy się muzyczka. cdn
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2019 09 30 17:25    Temat postu: najfajniejszy użytkownik Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że aby mieć szansę na zdobycie tytułu najpopularniejszego użytkownika, należy zaanektować ten wątek:)

Z tym, że mnie głównie zależy na dziewczynach.

pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2019 10 03 04:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 96,9 kg
Październik nam się już zaczął czy tego chcemy, czy nie. Obudziłem się znowu w nocy po 3-ciej. Teraz popijam sobie piwko i piszę co nieco. Jak już pisałem, w piątek byłem na wizycie u mojego lekarza od psyche. Pogadaliśmy sobie trochę, napisał mi receptę i po wizycie Confused Spotkam się z nim następnym razem w listopadzie. W sobotę moja kochana żonka znowu wyjechała na 10 dni na wycieczkę - tym razem do CHRL. Mam taki fajny spokój w mieszkanku Smile W sobotę wieczorem po debelkach było oczywiście małe ognisko. Kiełbaski i piwko dopisało. Wczoraj wieczorem zaczęło niestety popadywać i chyba dzisiaj nie będzie grania Sad Czwartek leci za czwartkiem i tak już jest. Matek - dzięki za pozdrowionka Smile cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2019 10 10 05:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 97,2 kg
Ostatnio pada i pada i na korcie są kałuże Sad Żona szczęśliwie powróciła ze swoich zagranicznych wojaży. Niestety nic konkretnego mi nie przywiozła nie licząc mocnej chińskiej wódeczki. W sobotę zaczęło padać i były nici z ogniska. Impreza przeniosła się do mnie do garażu. Posłuchaliśmy dobrej muzy i popiliśmy zdrowo Smile W niedzielę była nawet znośna pogoda i pojechałem rowerkiem na działkę, rozpaliłem ognisko, zjadłem kiełbaskę i popiwkowałem. Cieszę się bo dzisiaj 10-ty - listonosz przyniesie rentę Smile Dni są niestety coraz krótsze, coraz mniej mamy Słońca Sad cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2019 10 17 05:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 96,8 kg
Dzisiaj fajnie pospałem dłużej, otworzyłem już pierwsze piwko i zaczynam stukać w klawiaturę. Od paru dni jest super pogoda - słonecznie, prawdziwe babie lato Smile Na korcie dużo się dzieje tylko codziennie trzeba sprzątać liście z kortu. W sobotę wieczorem jak zwykle było ognisko, było parę osób i było fajnie. Wczoraj miałem kurs aż do Sandomierza bo żona musiała się z kimś tam spotkać. Niedawno powstał w moim mieście klub muzyczny. No i w sobotę będzie grał w nim KAT. Oczywiście mam już bilet Smile Cieszę się bo lubię taką muzykę. W sumie dużo się dzieje i jestem zadowolony Smile cdn

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/87cKBfl2FHi~ibn5JbXt16~MJddBJ8
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2019 10 24 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 95,5 kg Smile
Waga o dziwo trochę spadła co mnie bardzo cieszy. Dzisiaj to dopiero sobie pospałem ale pogoda pomaga w spaniu - jest mglisto i szaro. Jak już pisałem w sobotę zaliczyłem koncert KAT-a. Nowy klub muzyczny jest super, dwa kroki od mojego domu, nagłośnienie bardzo dobre. Koncert się udał, piwo po 7 zł Confused Za tydzień będzie już ostatni dzień października. No cóż, sezon tenisowy na kortach otwartych powoli się już kończy Sad I jeszcze ta nieszczęsna zmiana czasu nas dobije. W sobotę zrobię chyba ognisko, powinno być fajnie. cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2019 10 31 06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 96,3 kg
No to październik nam się kończy, jutro spotkamy się na cmentarzach. Wczoraj grałem z kumplami w debelka, trochę jak zwykle popiwkowałem, potem wsiadłem na rower i pojechałem do domu. A tam zacząłem mieć dreszcze i kiepsko się poczułem. Wieczorem wziąłem gorący prysznic, założyłem dres i do łóżka. Teraz czuję się trochę lepiej, dreszcze prawie ustąpiły Smile W sobotę jak zwykle zrobiłem ognisko, pogoda dopisała, było parę osób, w tym mój syn Karol który przyjechał z Warszawy. Po tej nieszczęsnej zmianie czasu dzień się bardzo skrócił Sad Teraz zaczęły się przymrozki. Dzisiaj jest ten szczególny dzień w roku - HELLOWEEN Evil or Very Mad cdn
Powrót do góry
Matek

PostWysłany: 2019 11 02 00:29    Temat postu: listopad Odpowiedz z cytatem

październik rzeczywiście się skończył.
dziewczyna mówi że rośnie mi brzuszek.
zrobiłbym post, ale widzę że dziewczynom się z tym brzuszkiem bardziej podobam.
warto?
poza tym stroje pracownicze będą na mnie wisieć, a na nowe trzeba czekać pare tygodni.
ach te dylematy...
ma ktoś może jakieś wolne pieniądze?
to znaczy wystarcza mi na wszystko na co mi potrzeba, ale z drugiej strony jakby mi ktoś dał pare stówek czy pare tysiączków to też się nie obrażę.

to tyle...
pozdrawiam wszystkich, szczególnie gospodarza wątku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2019 11 07 07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 96,0 kg
No to listopad nam się zagościł na dobre. Fajnie Matek że trochę napisałeś, masz talent, myślę że powinieneś więcej pisać. Niestety kort od paru ładnych dni jest już nieczynny. Najpierw przyszły przymrozki a potem deszcze. Ale mam nadzieję, że gdyby parę dni nie padało to może się jeszcze da pograć. Jak na razie pozostaje mi mój garaż i komputer. W sobotę przyjechała do domu z Warszawy moja córka Kinga. Nawet udało nam się w niedzielę pograć na korcie krótkie piłeczki bo tylko takie można było grać. Kinga zabrała koty, które tydzień wcześniej przywiózł Karol. Zaczęły się już długie jesienne wieczory, trzeba się jakoś ratować. Dzisiaj mają do mnie przyjść dwaj kumple, Staszek i Darek, może uda się nam pójść na bilarda a potem u mnie w garażu posłuchamy Muzy Smile cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2019 11 14 07:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 96,4 kg
Wstałem dzisiaj tak normalnie około 5-tej. Jest jeszcze oczywiście ciemno ale ludzie za oknem zaczynają się już trochę kręcić. Zwłaszcza pieski z właścicielami powychodziły na poranne spacerki. Sikają gdzie popadnie i oczywiście robią kupy Confused Jutro już będzie piątek i spotkam się z moim lekarzem od psyche. Prawdopodobnie będzie to nasze ostatnie spotkanie ponieważ kończy mu się pod koniec roku umowa z Przychodnią. Od stycznia ma przyjść nowy lekarz ale może nie będzie tak źle. Jak już pisałem byłem pierwszy raz na bilardzie z moimi kumplami. Dawno nie grałem i grało mi się średniawo. W sobotę pogoda dopisała, pograliśmy debelki i było oczywiście ognisko, kiełbaski i piwko Smile Nareszcie pogoda się unormowała, jak na połowę listopada jest nawet ciepło i sucho. Czuję się nawet o.k. trochę piwkuję i jakoś leci. cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2019 11 21 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 97,3 kg
Dzisiaj wstałem dosyć późno koło 6-tej. Na dworze ciemno i nie chce się wstawać czasami. Wagowo przekroczyłem 97 kg i zapaliła mi się czerwona lampka. Z uwagi na pogodę więcej czasu jestem w domu i oczywiście lodówka mnie przyciąga - podjadam troszkę Sad Jak już pisałem w piątek miałem spotkanie z moim psychodoktorem. Pogadaliśmy trochę, napisał mi receptę i pożegnaliśmy się. W sobotę pogoda dopisała i na korcie odbyło się zakończenie ligi +50. Rozgrywki trwały prawie cały sezon, udział wzięło 11 zawodników. Udało mi się zająć 3 miejsce Smile Oczywiście było ognisko, kiełbaski i wszelakie trunki. Wczoraj udało mi się jeszcze trochę poodbijać z kolegą na korcie. Dzisiaj już chyba będzie padał deszcz i z grania nici. Ale bardzo rzadko udaje się pograć 20 listopada. No cóż, chyba rzeczywiście mamy to ocieplenie klimatu. cdn
https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/HmtYyyBoXP1cWxdDkLydqSa1vXhW4S
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2019 11 28 03:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 97,8 kg
Dzisiaj piszę o nietypowej porze. Poszedłem spać o 21.30 i obudziłem się po pierwszej. Napiszę parę zdań, wypiję piwko i się jeszcze położę. Wczoraj poodbijałem trochę z kolegą piłeczki na korcie Smile Nie ma to jak ruch na świeżym powietrzu. W niedzielę zacznie się już grudzień i ma sypnąć śnieg. W sobotę udało mi się zrobić na działce małe ognisko, zjadłem kiełbaskę i trochę popiwkowałem. Zacząłem też już sezon bilardowy. Dni są coraz krótsze i nie ma na to rady Sad Dobrze, że w garażu mam komputer podłączony do wzmacniacza no i wypasione kolumny. Przychodzą kumple i Muza sączy się do naszych uszu Smile cdn
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2019 12 05 03:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 98,1 kg
No to zaczął nam się już grudzień, jutro Mikołaj i trzeba mieć nadzieję na jakiś prezent Confused W zeszłym tygodniu w czwartek i w piątek jeszcze pograłem z kumplami w tenisa na korcie. Bardzo rzadko udaje się tak pograć pod koniec listopada. Za to we wtorek udało mi się pograć po raz pierwszy w tenisa na hali w Sandomierzu. Dni lecą jak szalone tylko szkoda, że jest tak mało Słońca. Ale nie długo będzie już dnia przybywać Smile cdn
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Skocz do: