Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głód mój przyjaciel ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2021 01 21 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 99,4 kg

Piszę jak zwykle we czwartek. Dzisiejsza data zawiera dwa oczka i dzisiejszy dzień jak na razie zapowiada się dobrze. Za oknem świeci piękne Słońce – aż chce się żyć. W ostatni piątek przyjechał na weekend z Warszawy mój syn Karol. Było super, ale dni szybko minęły i w niedzielę wieczorem musiał jechać z powrotem.
W poniedziałek poszedłem do laboratorium zbadać sobie krew (poziom Litu i morfologia). Jestem teraz na małym plusie i cieszę się z tego. Co do alkoholu, to się jeszcze zastanowię. Oby nie przyszła kolejna deprecha. Może już się wszystko unormowało z moją psychiką. Nadal wcześnie się budzę, dzisiaj wstałem o 4.30.
Czas szybko biegnie rano, internet szybko chodzi i można ściągnąć coś ciekawego na kompa. Wczoraj jak zwykle byłem u mojej psychoterapeutki. Przez tę godzinę fajnie pogadaliśmy, głównie to ja gadałem. Ucieszyła się, że nadal jestem na plusie. W najbliższą środę mam prywatną wizytę u mojego lekarza od psyche. Kończą mi się powoli lekarstwa. Mam nadzieję że rozmowa z nim może coś mi da. Jak byłem u niego ostatnio w listopadzie, to nie był za bardzo rozmowny. Jest nadzieja, że w mojej przychodni pojawi się wreszcie lekarz. Mam ustaloną wizytę na 1 kwietnia i nie będę musiał wtedy płacić za wizytę 100 zł.
To chyba już wszystko, co miałem do napisania. Pozdrowionka dla wszystkich !
c.d.n.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Matek

PostWysłany: 2021 01 27 13:04    Temat postu: Datologia:) Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzisiejsza data zawiera dwa oczka i dzisiejszy dzień jak na razie zapowiada się dobrze.

Pablo, czy to jest jakaś Twoja zasada lub zależność, stosunek ilości oczek w dacie do jakości dnia?Very Happy

Ja daty czasami sobie rozkmniniam przy popijaniu porannej herbaty, ale bardziej pod wzgędem numerologicznym, chociaż na numerologii się specjalnie nie znam. No, ale jak wychodzi mi z daty np 11 albo 22 to spodziewam się jakiegoś "mocniejszego", ciekawszego dnia, i to się niekiedy sprawdza...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablo1961

PostWysłany: 2021 01 28 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 99,0 kg

Dzięki Matek że napisałeś do mnie parę fajnych słów. Tak sobie wtedy pomyślałem, że jak w dacie mamy aż dwa 21 to dzień powinien być w porządku i taki dla mnie był. Ale to już należy do przeszłości i trzeba dalej żyć. Dzisiaj mamy ostatni styczniowy czwartek – jak te dni szybko lecą. W poniedziałek odebrałem z laboratorium wyniki badania krwi. Morfologię mam w porządku ale poziom litu jest trochę za mały. Dlatego lekarz dołożył mi jedną tabletkę więcej. Niestety mój plus skończył się parę dni temu i nie czuję się tak dobrze jak tydzień temu. Pisze mi się trochę ciężko ale jest to normalne przy moim samopoczuciu. Wczoraj jak co środę spotkałem się z moją psychoterapeutką. Rozmowa z nią dużo mi daje. Utwierdza mnie, że alkohol jest nie dla mnie. c.d.n.
Powrót do góry
Leśny

PostWysłany: 2021 01 28 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo, wszyscy mamy plusy i minusy, a większość mam wrażenie leci na minusie, mnie alkohol do niczego dobrego nie doprowadzał, widzę jak funkcjonują ludzie niepijący, szacun i pozazdrościć Very Happy
Powrót do góry
Ewa2020

PostWysłany: 2021 01 30 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to w ogóle nie lubię wódki. Nie rozumiem jak ludzie mogą to pić, przecież ten smak jest obrzydliwy. Co innego piwko raz na jakiś czas. Po winie natomiast mam mdłości. Ogólnie nie przepadam za alkoholem. Mój ojciec w ogóle nie pił całe życie ani grama alkoholu. Pewnie dlatego bo był z rodziny alkoholików (jego ojciec, a mój dziadek agresywny alkoholik, jego dwaj bracia też alkoholicy, już wszyscy nie żyją, jeden zostawił po sobie długi przez co mieliśmy ogromne problemy, żeby te długi odrzucić) i dlatego nienawidzi alkoholu.
Powrót do góry
Kaos

PostWysłany: 2021 01 30 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo - wytrzymałeś tak długo - więc nie wracaj do tego g###.
Wystarczy, że zaczniesz trochę, a po paru dniach będziesz dokładnie tyle pić, jak przed przerwą.
Właśnie wróciłem ze spotkania z dwoma dobrymi kumplami, z którymi raz na jakiś czas spotykamy się na piwo. Dziś oni pili browar, a ja herbatkę z termosu. Było fajnie, pogadaliśmy, połaziliśmy po mieście. Jeszcze niedawno nie wyobrażałem sobie takiego spotkania bez paru piw...
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2021 01 30 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dziś oni pili browar, a ja herbatkę z termosu.

Świetna sprawa, Kaos ^_^

Pablo, jestem tego zdania, co Kaos, trzymaj się!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pablo1961

PostWysłany: 2021 02 04 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 98,7 kg

Dzięki Wam wszystkim za dobre słowo. Aż miło, że zrobił się na Forum taki ruch.
Wydaje mi się, że pomału deprecha mnie opuszcza. Wczoraj na sesji psychoterapii nawet dobrze mi się rozmawiało z terapeutką o tym jakie zagrożenia niesie picie alkoholu. 6 lutego minie pół roku mojej abstynencji. Nie żałuję takiej mojej wtedy decyzji. Na dworze psia pogoda, deszcz pada i rozpuszcza resztki śniegu. Ale za miesiąc będzie już marzec i do wiosny coraz bliżej. Cieszę się z tego mojego coraz lepszego samopoczucia. I robota na korcie coraz bliżej, będę więcej na powietrzu. c.d.n.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2021 02 11 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 99,1 kg

Cieszę się bardzo, że jestem wyzerowany od paru już dni. To znaczy, że nie mam ani depresji ani manii. Wczoraj jak zwykle w środę, miałem spotkanie z moją psychoterapeutką. Fajnie mi się z nią rozmawiało, o niebo lepiej niż w depresji. Dzisiaj mamy tłusty czwartek a ja jeszcze nie jadłem pączka, tylko parę faworków. Rano musiałem odśnieżać przed domem. A śniegu tej zimy nie brakuje. Pewnie sezon tenisowy na powietrzu trochę się opóźni. Jutro jak dobrze pójdzie, będę grał w tenisa w Starachowicach. Szykuje się niezły debelek. Bardzo się z tego powodu cieszę. Ostatnia moja depresja trwała tylko 9 dni, a poprzednia 19 dni. W sumie od odstawienia alkoholu miałem 4 jej nawroty. W sumie to nie wiem, dlaczego pijąc alkohol przez parę dobrych lat nie miałem depresji. Miałem za to często stany maniakalne, które też były uciążliwe nie dla mnie, ale bardziej dla mojego otoczenia. Czasami ocierałem się z tego powodu o szpital. Teraz gdy jestem trzeźwy od 6 miesięcy, manie nie są na szczęście takie mocne. Przed nami ostatnia sobota Karnawału. Oj będzie się działo. Organizujemy u nas z żoną małe spotkanie znajomych. Oczywiście bez alkoholu. c.d.n.
Powrót do góry
Kobra

PostWysłany: 2021 02 12 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo, fajne są Twoje coczwartkowe wpisy.

Chyba generalnie lubimy takie stałe punkty w rzeczywistości : )

Cieszę się, Pablo, że jesteś bardziej ześrodkowany. Czy na imprezie będą przebrania? ^ ^

Cytat:
W sumie to nie wiem, dlaczego pijąc alkohol przez parę dobrych lat nie miałem depresji. Miałem za to często stany maniakalne, które też były uciążliwe nie dla mnie, ale bardziej dla mojego otoczenia.

Pewnie dlatego, że alkohol skutecznie znieczula. Jednocześnie daje dużą porcję energii, chociaż o niskich wibracjach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pablo1961

PostWysłany: 2021 02 18 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 99,4 kg

Dzięki Kobra za dobre słowo. Fajnie jak ktoś odpowie na moje bazgrołki.
Od wczoraj mamy czterdziestodniowy Wielki Post. Dobrze jest na ten czas zrobić jakieś postanowienie. Jak dobrze pójdzie, będzie to pierwszy mój Wielki Post na trzeźwo. „ Lepiej późno niż wcale”. Właśnie wróciłem z odśnieżania przed domem. Tak dużo śniegu nie było od ładnych paru lat. Ale to odśnieżanie to przecież ruch na świeżym powietrzu. Wczoraj po raz 27 miałem rozmowę z Ewą (jesteśmy na ty). Dostaję do domu coraz trudniejsze zadania do napisania. Ale widocznie tak musi być.
Przynajmniej się nie nudzę a to chyba jest ważne w czasie trzeźwienia. W piątek pograłem trochę w tenisa – zagrałem debla z kolegami w Starachowicach. Po grze fajnie się czułem psychicznie. W sobotę wieczorem zorganizowaliśmy z żoną ostatkową kolację. Goście dopisali i było bardzo fajnie. Niektórzy się nawet przebrali. A we wtorek znowu pograłem w tenisa, tym razem w Sandomierzu. Nie podoba mi się moje prawe kolano. Jest trochę zapuchnięte, trochę boli przy zginaniu.
Mam nadzieję, że to nic poważnego. Połowa lutego już minęła i coraz bliżej do marca. Tak szczerze to mam już dość tego odśnieżania. c.d.n.
Powrót do góry
Pablo1961

PostWysłany: 2021 02 25 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waga 99,6 kg

Jakby ktoś się pytał, to mamy już ostatni lutowy czwartek. Czuje się już wiosnę w powietrzu, a śnieg szybko topnieje. W poniedziałek znowu pograłem w debelka z kumplami. Coraz lepiej mi się gra, tylko to kolano trochę dokucza. Dobrze, że udało mi się znaleźć opaskę uciskową na kolano. Fajnie ponieważ jutro do domu przyjadą z Warszawy moje dzieciaki, a Karol nie będzie sam, tylko ze swoją dziewczyną. Kinga natomiast weźmie swoje ulubione koty. W sobotę szykuje się imprezka – moje 60 urodziny. Spędzę je w gronie rodzinnym a moich znajomych zaproszę w terminie późniejszym. Jeżeli chodzi o moje samopoczucie, to od paru tygodni nie mam ani manii ani depresji. Fajnie się czuję w tym stanie, zwłaszcza gdy nie mam depresji. c.d.n.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Strona 20 z 20

Skocz do: