Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mój proces przystosowania się do odżywiania światłem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karol_forum

PostWysłany: 2018 02 10 02:07    Temat postu: Mój proces przystosowania się do odżywiania światłem Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie. Tutaj udostępniana jest relacja z przystosowania się do życia światłem. Obecnie nie jem już nic i nie piję od 4 dni. Właściwie to przeszedłem na odżywianie światłem w 1 dzień, a reszta dni to przystosowanie się do nowego trybu życia, tak przynajmniej to wygląda z mojego punktu widzenia. Moja relacja będzie w formie audycji radiowych, do których będę wstawiał z biegiem czasu tutaj linki. Właśnie ukończyłem pierwszą audycję i oto odnośnik Smile

10-02-2018:
https://www.youtube.com/watch?v=49Q8rtMY0hY

Po ponad 1.5 tygodnia będzie wiadomo już oficjalnie, że skoro dalej jestem w tym trybie, to z punktu widzenia medycyny powinienem być martwy. W tym czase zamierzam zatem zacząć jeść owoce dla samej przyjemności smaku i zapachu Smile Już mnie kusi żeby to zacząć ale chciałbym żeby to był niezbity dowód na to, że rzeczywiście tego dokonałem. Oczywiście taki osobisty dowód, dla ludzi, którzy wierzą, że może być to prawda, no bo przecież żeby mieć oficjalny dowód musiałbym się non-stop nagrywać przez kilka tygodni Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karol_forum

PostWysłany: 2018 02 10 09:58    Temat postu: Re: Mój proces przystosowania się do odżywiania światłem Odpowiedz z cytatem

Karol_forum napisał:
Witam ponownie. Tutaj udostępniana jest relacja z przystosowania się do życia światłem. Obecnie nie jem już nic i nie piję od 4 dni. Właściwie to przeszedłem na odżywianie światłem w 1 dzień, a reszta dni to przystosowanie się do nowego trybu życia, tak przynajmniej to wygląda z mojego punktu widzenia. Moja relacja będzie w formie audycji radiowych, do których będę wstawiał z biegiem czasu tutaj linki. Właśnie ukończyłem pierwszą audycję i oto odnośnik Smile

10-02-2018:
https://www.youtube.com/watch?v=49Q8rtMY0hY

Po ponad 1.5 tygodnia będzie wiadomo już oficjalnie, że skoro dalej jestem w tym trybie, to z punktu widzenia medycyny powinienem być martwy. W tym czase zamierzam zatem zacząć jeść owoce dla samej przyjemności smaku i zapachu Smile Już mnie kusi żeby to zacząć ale chciałbym żeby to był niezbity dowód na to, że rzeczywiście tego dokonałem. Oczywiście taki osobisty dowód, dla ludzi, którzy wierzą, że może być to prawda, no bo przecież żeby mieć oficjalny dowód musiałbym się non-stop nagrywać przez kilka tygodni Razz

AKTUALIZACJA:

Witam ponownie. W związku z moją najwyższą ekscytacją zaczynam dzisiaj jeść różnego rodzaju owoce dla przyjemności i najprawdopodobniej nie będzie oficjalnego dowodu na to, że można odżywiać się bez pokarmu materialnego i żyć zdrowo ode mnie.

Jak przez pierwsze 3 dni czułem się bardzo słaby i ciężko mi było cokolwiek robić, tak doprowadziłem się do stanu, w którym mogę robić wszystkie rzeczy, które dotychczas robiłem mając przy tym multum energii.
Pokonując bariery typu ogromny głód, odwodnienie, brak siły fizycznej uważam, że jest to wystarczający dowód na to, że ciało będzie w 100% zdrowe jeśli tylko pozwolą mu na to nasze przekonania.

Warte wspomnienia jest, że my tego nie tworzymy za pomocą swojego umysłu, my pozwalamy, żeby coś co już istnieje działo się PRZEZ nas pozbywając się ograniczających przekonań.
To też zrobiłem ja.

Nawet jeśli dostarczyłbym Wam czysty dowód na to, że można bez jedzenia i picia przeżyć więcej niż 1.5 tygodnia, to i tak miałoby to tylko charakter informacyjny i w dalszym ciągu nie byłby to w 100% rzetelny dowód na tą kwestię.

Więc dziś, pozbywszy się choroby dziąseł, wyleczywszy swój wzrok niemal do doskonałości i uleczając inne drobne dolegliwości daję Wam przez ten artykuł znać, że wszystko jest możliwe i możecie osiągnąć 100%-owe zdrowie niezależnie od tego co jecie i jak pijecie wodę. Możecie po prostu zacząć coś wiedzieć i to sprawi, że rzeczywistość dopasuje się do Waszego przekonania.
Być o czymś w pełni przekonanym to wiedzieć to na 100%.

Co jeszcze chciałbym dodać - od drugiego dnia mojego niejedzenia i niepicia byłem do tego momentu i jestem w 100% najedzony i nawodniony. + Moja energia wzrosła do niebywałych poziomów, których już kiedyś doświadczałem i wtedy myślałem, że ta lekkość oznacza słabość. Cóż za niespodzianka Smile

Pozdrawiam i wybaczcie mi moje dążenie do nieustannego podążania za najwyższą ekscytacją.

Karol Smile
Życzę miłej soboty!

PS

Jeśli ktoś potrzebuje jakichkolwiek informacji z tym związanych proszę śmiało pisać na skrzynkę tej strony lub w tym wątku (wtedy inni będą mogli się doinformować), z wielką ochotą ich udzielę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartosz

PostWysłany: 2018 09 18 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj

Jeśli możesz opisać dokładniej odnośnie swojego zdrowia jakieś szczegóły tzn ile trwał cały proces wyleczenie poszczególnych chorób i czy ten proces trwał, zmieniał się, przyspieszał lub zwalniał w okresie twojego postu etc.
W każdym razie fajnie że jesteś.

Witaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Ja, Moje Życie i Moje Doświadczenia. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: