Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytania do Joachima

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kobra

PostWysłany: 2017 12 10 22:03    Temat postu: Pytania do Joachima Odpowiedz z cytatem

Joachimie!

Jak się czujesz? Jaki najczęściej masz nastrój?

Jak obecnie się odżywiasz?

Czy mieszkasz już na stałe na Tajwanie?

Jak postrzegasz prawie miniony już ostatni rok? Co Twoim zdaniem przyniósł ludzkości - czy poszliśmy w dobrą stronę, czy raczej zrobiliśmy krok w tył?

Jak oceniasz odbiór swoich nauk wśród Chińczyków?

Czy Chińczycy mocno różnią się energetycznie od nas?

Czy jesteś dobrej myśli, jeśli chodzi o przyszłość ludzi i Ziemi?

Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie!: )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JMW

PostWysłany: 2017 12 16 15:14    Temat postu: Re: Pytania do Joachima Odpowiedz z cytatem

O! Aż tyle pytań.
Ja na forum obecnie zaglądam rzadziej z powodu zaangażowania w aktywności poza domem.

Kobra napisał:
Jak się czujesz? Jaki najczęściej masz nastrój?
Prawie zawsze doskonale i doskonały Smile

Cytat:
Jak obecnie się odżywiasz?
Jem to co jest pod ręką albo wcale. Już na to zbytnio nie zwracam uwagi.

Cytat:
Czy mieszkasz już na stałe na Tajwanie?
Mieszkam w Chinach, w Kantonie.

Cytat:
Jak postrzegasz prawie miniony już ostatni rok? Co Twoim zdaniem przyniósł ludzkości - czy poszliśmy w dobrą stronę, czy raczej zrobiliśmy krok w tył?
Nie oceniam. Widzę wyraźnie, że to gra a w grze wszystko jest uzasadnione i nie ma sensu, jeżeli tego sensu nie nadasz. Innymi słowy, cokolwiek by ocenić, to tak czy owak jest to doskonałe.

Cytat:
Jak oceniasz odbiór swoich nauk wśród Chińczyków?
Są bardzo otwarci na wszelkie informacje. Słuchają z otwartymi ustami. Bardzo chętni do nauki. Jeżeli praktykują zadane im przeze mnie ćwiczenia, wyniki są wyraźnie widoczne i przez nich odczuwalne.

Cytat:
Czy Chińczycy mocno różnią się energetycznie od nas?
"Energetycznie" -- nie wiem, co masz na myśli. Jednak różnica między Chińczykiem a Europejczykiem, poza wpływem miejscowego wychowania (tak zwanej kultury) jest znikoma.

Cytat:
Czy jesteś dobrej myśli, jeśli chodzi o przyszłość ludzi i Ziemi?
Nie oceniam. Jeżeli mam oceniać, to tak, jako że wszystko w tej grze jest doskonałe. Chociaż większość ludzi tego nie widzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kobra

PostWysłany: 2018 01 15 00:34    Temat postu: odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Ci, Joachimie: ) Już dawno chciałem zapytać, co u Ciebie (z jakiegoś powodu jest to dla mnie istotne). Cieszę się z tak radosnych (i uczących) odpowiedzi!

Pisałeś niegdyś, Joachimie, że w miarę duchowego wzrostu człowiek zaczyna coraz bardziej przypominać Słońce i ja tak to odbieram, że kiedy pojawiasz się na forum, to jakby zaglądało do nas Słońce w te dość ciemne, zimowe dni. Dlatego zawsze budzi to w sercu sporo radochy: )

Chińczycy to interesujący naród - ich imię związane jest z energią 'chi'. Po rosyjsku Chińczycy to 'Kitajcy' - ci, którzy tają (zachowują) energię ki/qi/czi/. Dlatego tak się zastanawiam nad ich szczególnymi uzdolnieniami w tym kierunku. W końcu ich ciała trochę różnią się od naszych, a ciało potraktować można jako system energetyczny.

Jeszcze raz dziękuję Joachimie za odpowiedź. Wszystkiego dobrego dla Ciebie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Wszelkie inne tematy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: