Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

To działa!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
newgargamel
Gość

PostWysłany: 2004 02 12 12:24    Temat postu: To działa!!! Odpowiedz z cytatem

To jest mój piąty dzień postu leczniczego i już moje ucho wyzdrowiało(tak stwierdziła pani doktor) a miałem z nim problemy od grudnia. Ciekaw jestem co się stanie po kilku tygodniach pościku Smile

Tak przy okazji - jak jeszcze jadłem to miałem problemy ze wzdęciami. Po prostu pierdziałem tak, że się nie dało wytrzymać i to nie ważne co zjadłem(jestem wega)! Czy ktoś z Was miał podobny problem? Bardzo proszę o wskazówki jak "nie gazować" Razz

Dzięki
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2004 02 12 13:46    Temat postu: gazy Odpowiedz z cytatem

newgargamel napisał:
Tak przy okazji - jak jeszcze jadłem to miałem problemy ze wzdęciami. Po prostu pierdziałem tak, że się nie dało wytrzymać i to nie ważne co zjadłem(jestem wega)!
To wyraźna wskazówka na to, że w jelicie rowinęło się dużo pasożytów z rodziny drożdżaków. Produkują między innymi dwutlenek węgla z cukrów (którego w owocach, ziarnach i warzywach nie brakuje), bo tymi głównie żywią się. Zachodzi więc proces gnicia ładniej zwany fermentacją.
Inną przyczyną mogą być reakcje między zjedzonymi substancjami. Łatwo to sprawdzić, przez kilka dni jedząc tylko jeden pokarm (np. tylko jabłka) przy danym posiłku. Następny posiłek następuje dopiero w godzinę po całkowitym opróżnieniu się żołądka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FiFi
Gość

PostWysłany: 2004 02 14 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem, że na dożdżaki i inne pasożyty skutecznym srodkiem (poza postem ... rzecz jasna Wink jest sok z grejpfruta. Czy macie doświadczenia z tym specyfikiem?
Powrót do góry
Światełko

PostWysłany: 2004 02 14 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sobie wcinalam pomarancze , potem zaczelam jablka, i po jablkach czuje sie lepiej niz po pomaranczach, moze i cos w tym jest, ze najlepiej jest korzystac z owocow ktore rosna naturalnie na terenie w ktorym sie mieszka(?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
FiFi
Gość

PostWysłany: 2004 02 14 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Światełko, ale mi nie chodzi o zażeranie się grejpfrutami, ale o specyfik opisany pod http://www.citrosept.pl/. Jest to ekstrakt z pestek grejpfruta. Na ile jest skuteczny w usuwaniu pasożytów, drożdżaków i innego paskudztwa z przewodu pokarmowego? W każdym bądź razie wygląda to ciekawie. Ale gorzkie to to jest okrutnie Wink
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2004 02 15 19:23    Temat postu: poost a drożdżaki Odpowiedz z cytatem

FiFi napisał:
Słyszałem, że na dożdżaki i inne pasożyty skutecznym srodkiem (poza postem ... rzecz jasna Wink jest sok z grejpfruta.
Ten specyfik działa zabójczo na wiele pasożytów, to fakt. Zamiast niego, dla lepszego wyniku, można jeść całe nasiona grejfruta. Tak długo je żuć, aż rozpłyną się (ok 3 minut) i wtedy połykać. Dużo to tańsze rozwiązanie. Jak zwykle, co powtarzam często: Najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze.

Co do usuwania pasożytów postem. Wiele z nich nie przetrzymuje postu, bo wtedy organizm wzmacnia się na tyle, że je usuwa. Jednak są też pasożyty, np. grzyby, które nie da usunąć się samym postem. Nawet po kilkudziesięciu latach życia bez jedzenia i picia mogą nadal pozostawać w organizmie. Drożdże mogą przetrwać w niekorzystnych warunkach kilka tysięcy lat i potem, kiedy korzystne dla nich warunki pojawiają się, odżywają i rozmnażają się.
Powrót do góry
newgargamel
Gość

PostWysłany: 2004 02 16 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi. Trochę mnie JMW nastraszyłeś! Czy żucie pestek z grejfruta to jedyne rozwiązanie?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2004 02 17 17:55    Temat postu: wiele rozwiązań Odpowiedz z cytatem

newgargamel
"Nastraszyłeś"? Dla mnie to tylko informacje, którymi dzielę się z tobą, nie straszenie, a ty możesz je wykorzystać w dowolny sposób.
Jest wiele metod pozbywania się pasożytów, które są tak wszędobylskie, że praktycznie jest prawie niemożliwym, żeby ich nie mieć w organizmie. Kiedy przelatują przez organizm człowieka, to nic złego nie dzieje się, gorzej, kiedy zagnieżdżają się tam i rozwijają.
Oprócz pestek grejfruta są jeszcze różne zioła, czosenk, cebula, chrzan i chemikalia. Niektóre chemikalia są skuteczne i prawie nie uszkadzają organizmu. Temat jest dość szeroki. W samym internecie jest masa materiałów na ten temat. Jeżeli jednak wolisz zgłosić się do dobrego specjalisty z wieloletnim doświadczeniem, który dokładnie zdiagnozuje cię i pomoże w samoleczneiu, to mogę przysłać ci namiary.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: