Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

OKŁADKA, PLIK KSIĄŻKI I JEJ UAKTUALNIENIA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> "Styl Życia Bez Jedzenia" -- książka autorstwa Joachim M Werdin.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2004 04 19 21:18    Temat postu: OKŁADKA, PLIK KSIĄŻKI I JEJ UAKTUALNIENIA Odpowiedz z cytatem

Autorem okładki jest Alenara.

wydanie drugie, rozszerzone, rok 2004 - 2005
kontakt z autorem

Tutaj jest cała książka w jednym pliku:
http://niejedzenie.info/tekst/szbj.pdf .
Tekst książki aktualizowany jest najpierw w tym pliku a potem (ewentualnie) na forum, dlatego może miejscami znacznie różnić się.

----------
Wsparcie dla autora.

Ostatnio zmieniony przez JMW dnia 2014 10 02 09:52, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
SASAnka
Gość

PostWysłany: 2004 05 07 20:22    Temat postu: Re: OKŁADKA Odpowiedz z cytatem

To sama Energia, ta okładka. W swej prostocie zawiera Najwięcej: samo Światło.

Gratuluję Joachimie tego dzieła i Twojej odwagi, która jest mi bliska.
Zaczęłam od okładki, ale stopniowo przejdę do tekstów poniżej.
Pozdrawiam z Miłością.
Ania W. Very Happy
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 2004 05 08 10:42    Temat postu: Re: OKŁADKA Odpowiedz z cytatem

Okładka książki bardzo mnie poruszyła, myslałam skąd ja to znam?

Oprócz świadomości tego, że widzę Światło/siebie/Boga

mam obraz sprzed paru dni i podzielę się tym:
otrzymałam info astrologiczną od przyjaciela

"Podczas pełni 04.05.2004 o g. 22.35 będzie miało miejsce zaćmienie Księżyca (widoczne w Niemczech na bezchmurnym niebie). Trzeba rozróżnić, jakie duchowe namiętności powodują nic więcej niż cierpienie, a gdzie przez emocjonalną intensywność możliwe są głęboko siegające przeżycia transformujące."

1.moje opisy
"Patrzę w niebo ok. 22-giej. Niesamowite wrażenie, ciemne niebo pełne gwiazd, widocznych bardzo wyraziście, bo księżyca nie widać na swoim miejscu /schował się i zapewne coś transformuje/i tylko one oswietlają sklepienie nieba. Wydaja sie być bliziutko nade mną. Ciemność wokól i tylko one, piekne, połyskujące, samowystarczalne ze swoim światłem. Inny urok nieba, zupełnie różny od tego, wspomaganego światłem księżyca. Lekki strach, bo ciemno, ale wciąga ich światełko do patrzenia w niebo. Zobaczymy jak będzie sie rozjaśniało i pojawi się księżyc.
mam zabawę i radość płynącą z NIEBA."

2. moje opisy - tu widzę na niebie to co Very Happy jest na okładce-promieniującą kulę światła-Pełnię Very Happy
siedzę teraz przy otwartym oknie w moim pokoiku, jest ok. 3 w nocy i dziękuję za to czego doświadczam. Jestem świadoma dzisiejszej Pełni.
Widziałam stopniowo jak się rozświetlało niebo, ale najciekawsze jest to, że księżyc teraz jak wielkie słońce otoczone światłem i promieniujące nim po całym niebie, świeci wprost na mój materac i na mnie. Kładąc się zamknęłam żaluzje. Jednak wstałam, aby je odsłonić, bo zobaczyłam na scianie snop światła, który przedarł się do mojego pokoju poprzez otwarte lekko okno. Zaprosiłam teraz całe Światło księżyca, a w zasadzie ogromnej kuli, którą widzę na wprost siebie. To jest wielka transformacja dla mnie i we mnie. Tak mnie napełnia energią, że nie chce się spać. Wcześniejsza obfitość gwiazd na niebie zniknęła, jest ukryta w świetle księżyca. "

3. moje opisy już rano na drugi dzień
"Zastanawiałam się skąd się bierze pojęcie cierpienia, kiedy Wszechświat jest taki cudowny. Czułam to słowo jako obce,niepotrzebne/nieprawdziwe. Teraz przypominam sobie lęk, który poczułam na skutek ciemności, zanim wpatrzyłam się w światło gwiazd.
Widok księżyca - okrągłej, ognistej kuli mam w sobie nadal jak żywy. Schował się stopniowo za granatowe chmury i nie swiecił na mnie, kiedy się w końcu położyłam, ale nie spałam lecz miałam świadome snienie, czuwałam we śnie.
Transformowałam na ile mogłam odczucia ciężkości /zwłaszcza w splocie/ i wszelkiego zwątpienia w SZCZĘŚCIE tu na ziemi. To trwa nadal, po prawie nieprzespanej nocy, ale przy dobrym w tej chwili samopoczuciu. "
MAM NADAL I JUŻ NA ZAWSZE TO PIĘKNE UCZUCIEJEDNOŚCI Z CAŁYM ISTNIENIEM.
BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH KOCHANYCH I KOCHAJĄCYCH.
Powrót do góry
Fredi

PostWysłany: 2004 05 29 21:07    Temat postu: Śliczna Odpowiedz z cytatem

Okładka jest śliczna!!

Jeśli miałbym się do czegoś doczepić to byłby to tytuł. Rozmieścił bym go jakoś inaczej, jakby troche nieprzystawał. Ale nawet jeśli tak zostanie jest świetnie !!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SasAnka
Gość

PostWysłany: 2004 07 18 12:22    Temat postu: Re: Śliczna Odpowiedz z cytatem

Fredi napisał:
Okładka jest śliczna!!

Jeśli miałbym się do czegoś doczepić to byłby to tytuł. Rozmieścił bym go jakoś inaczej, jakby troche nieprzystawał. Ale nawet jeśli tak zostanie jest świetnie !!! Very Happy

a może...."Światło Życia"

Ania
Powrót do góry
Takość

PostWysłany: 2004 10 07 16:48    Temat postu: Re: OKŁADKA, PLIK KSIĄŻKI Odpowiedz z cytatem

Witam
JMW napisał:
Ta książka nie ma praw autorskich...
To nie do końca jest dobre. Nawet w ogólności. I nie ma co się unosić brakiem ego bo to też ego. Poddajmy to ocenie bezstronnemu intelektowi. Może i dobrze ze można z tego dowolnie korzystać i kopiować, ale powinno jednak być zastrzeżeie co do dodania odnośnika do źródła z którego ta wiedza jest cytowana. Bynajmniej nie chodzi o ego "patrzcie to ja napisałem takie coś", ale o umozliwienie innym, czytającym takie "wykorzystane fragmenty" na dotarcie do szerszych materiałów źródłowych, czyli całej książki i autora. Niecni ludzie, którzy by chcieli wykorzystać i przedstawić tę wiedzę jako własną (nie dając odnośnika) zdobytą z tej książki mogą swoim wyobrażeniem o tej wiedzy wiele zaszkodzić pisząc własne kompilacje, a potem nie dając fachowego wsparcia eksperymentującym czytelnikom. Mogą nawet zabronić Tobie przedstawiania tak ukradzionej wiedzy, przedstawiając to jako kradzież ich własnej wiedzy. Pal licho ich, ale niewinni czytelnicy nie mają wtedy szans na weryfikację tej wiedzy jak najbliżej źrodła i autora, a przez to oceny kompetencji takich nieuczciwych lub niedbałych kompilatorów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
JMW

PostWysłany: 2004 10 07 19:47    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Takość
Dziękuję za twoje zdanie na ten temat.
Przemyśliwałem to podobnie jak opisujesz. Jednak kierując się czuciem lepszego rozwiązania, wybrałem takie rozwiązanie.
Powrót do góry
Gość Iks
Gość

PostWysłany: 2004 10 10 18:35    Temat postu: bleargh Odpowiedz z cytatem

hmm... czym otworzyć ten formet: swx ?
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2004 10 10 19:30    Temat postu: inny format pliku Odpowiedz z cytatem

.swx to firmat plików tekstowych OpenOffice (bezpłatny, rozbudowany pakiet biurowy zastępujący np. MS Office).
Jeżeli nie możesz otworzyć tego pliku, napisz do mnie na jmw[at]niejedzenie[kropka]info, żebym wysłał ci plik w innym formacie, np. .rtf, .doc, .txt.
Powrót do góry
Little Ghost

PostWysłany: 2005 10 18 19:59    Temat postu: prośba Odpowiedz z cytatem

Czy mógłbyś Joachimie dołożyć także link do książki w formacie *.doc ponieważ jest to dużym ułatwieniem by wydrukować sobie tą książkę Smile
(zawsze można zmniejszyć np. tekst lub dokonać zmian,a potem wydrukować, czego nie można zrobić z formatem *.pdf gdy sie nie ma pakietu acrobata który kosztuje 5500zł Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JMW

PostWysłany: 2005 10 19 09:15    Temat postu: Re: prośba Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj zachęcam do wspierania otwartego i bezpłatnego oprogramowania. Kiedy tylko mogę, to wybieram właśnie takie, bo dzięki temu komunikacja staje się mniej manipulowalna przez firmy i jednostki. Dlatego używam rozwiązań OpenOffice.org i promowany przez tę społeczność "Otwarty Format Tekstu".

Oczywiście, każdemu wyślę książkę w formacie, który sobie życzy a ja taki mogę zrobić. Zatem podaj twój eadres, żebym mógł posłać bezpośrednio tobie książkę w formacie .doc (MS Word XP/2000).
Powrót do góry
MAP

PostWysłany: 2005 10 25 09:33    Temat postu: okładka Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że tytuł książki mógłby zniknąć z okładki.
i znaleźć się na pierwszej stronie w środku
podobnie nazwisko autora.
przy wydaniu w wersji tradycyjno papierowej znalazłyby miejsce na grzbiecie książki.
wtedy "treść" okładki byłaby uniwersalna, a przez to bardziej zbliżona do "wnętrza" książki
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
xeo

PostWysłany: 2008 03 06 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można w jakąś księgarnie kupić Twoją książkę lub bezpośrednio u Ciebie? Znalazłem tu http://www.dobreksiazki.pl/b1858-styl-zycia-bez-jedzenia.htm ale już jest niedostępna Sad
Powrót do góry
JMW

PostWysłany: 2008 03 06 21:45    Temat postu: kolekcja Odpowiedz z cytatem

Książka ta jest tylko i wyłącznie w postaci elektronicznej, nie ma jej w sprzedaży. Zatem pozostaje ci wydrukowanie jej.

To z odnośnika to pierwsze wydanie, dużo uboższe, 4 krotnie mniej obszerne. Wydana w roku 2001; ówczesna cena to 35 zł.
Teraz ma wartość tylko historyczną, stanowi rarytas tylko dla kolekcjonerów.
Cena 100 euro. Zostało mi tylko kilka sztuk.
Powrót do góry
xeo

PostWysłany: 2008 03 06 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem że to jest ta która jest w wersji elektronicznej ale jak nie to rzeczywiście mi pozostało tylko wydrukować. Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> "Styl Życia Bez Jedzenia" -- książka autorstwa Joachim M Werdin. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: