Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

moja droga

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola

PostWysłany: 2006 01 09 13:30    Temat postu: moja droga Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Właśnie przed chwilą odkryłam cos bardzo ważnego, znalazłam odpowiedż na pytanie , które mnie nurtowało od kilku lat, za co bardzo wam dziękuję. Zastanawiałam sie jaki sens ma moje życie. Ciagle wydawało mi sie, że jedyna rzeczą dla której żyję jest jedzenie, z czasem zaczęłam siebie za to nienawidzic. Bo co to za żpiycie kiedy sie ciagle mysli o jedzeniu...Dopiero teraz zdałam sobie sprawe z tego, że to moja dusza wybrała sobie taki sposób na doświadczanie materii. Z poczatku sie nieco wystraszyłam,że tak już bedzie zawsze, ale kiedy przeczytałam, że moża zmienić swoja drogę od razu sie poczułam lepiej:)
To jak otwarcie oczu po stuletnim śnie...nareszcie widzę o wiele wiecej, wiem skąd pewne zachowania, mysli sie wzieły i jest mi teraz o wiele łatwiej.
Niejedzenie, przynajmniej narazie, nie jest dla mnie. Wczesniej byłabym sama zła na siebie,że nie potrafię być inedyczką, ale teraz zrozumiałam, ze to nie droga dla mnie.
Uswiadomiłam sobie, że strasznie się wciągnęłam w materię, jestem od niej mocno uzależniona, a szczególnie od jedzenia.
i tutaj kieruje swoje pytanie- w jaki sposób można się uniezaleznić od jedzenia. Nie chodzi mi o to jak stac się inedyczką, ale o to co zrobić by jedzenie nie było moim sensem życia?
Czy można to sobie w regresingu odreagować?

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Rozwój duchowy, Droga do doskonałości, Ezoteryka, Paranormalne. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: