Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PRZYGOTOWANIE DO ZMIANY STYLU ŻYCIA - osobista ankieta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> "Styl Życia Bez Jedzenia" -- książka autorstwa Joachim M Werdin.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JMW

PostWysłany: 2004 07 23 15:00    Temat postu: PRZYGOTOWANIE DO ZMIANY STYLU ŻYCIA - osobista ankieta Odpowiedz z cytatem

OSOBISTA ANKIETA

Zanim postanowisz przystosować organizm do SŻBJ, warto abyś odpowiedział sobie samemu na poniższe pytania całkowicie szczerze. Przed odpowiedzią na każde pytanie, posiedź w ciszy, żeby znaleźć wewnątrz najprawdziwszą odpowiedź.

Tutaj korzystniej jest zdać się na odbiór odpowiedzi pochodzących z intuicji. Odpowiedzi intelektu i znajdowane przez niego usprawiedliwienia mają mniejsze znaczenie. Tak czy inaczej, nie warto siebie oszukiwać czy usprawiedliwiać, bo prawdziwy obraz rzeczy tworzą same fakty oraz to co czujesz.

Osobistą ankietę warto połączyć z analizą DNT, żeby mieć najpełniejszy obraz siebie w stosunku do podejmowanych decyzji. Z wykonaniem tych dwu zadań nie trzeba spieszyć się. Pełna analiza może trwać od kilku godzin do kilku miesięcy.

Zatem odpowiedz sobie szczerze:
1. Dlaczego chcę rozpocząć SŻBJ? Co jest moim głównym, tym najgłębiej ukrytym celem?
2. Czy dotychczasowy styl mojego życia będzie przeszkodą?
3. Czy jestem przygotowany na wielkie zmiany, które nastąpią w związkach między mną a członkami rodziny, przyjaciółmi, kolegami z pracy i pozostałymi osobami? Czy potrafię przewidzieć, jakie to będą zmiany?
4. Czy stan mojego zdrowia psychicznego pozwala mi na to?
5. Czy droga mojego rozwoju duchowego zawiera SŻBJ?
6. Czy naprawdę wiem, że mogę i wiem, jak to zrobić?
7. W przypadku problemów kogo zapytam o rady?
8. Czy moją decyzję omówiłem z najbliższymi wystarczająco, żeby znać ich szczery pogląd na to moje postanowienie?
9. Czy mam obawy? Które?
10. Czy w pełni zdaję sobie sprawę, że przystosowanie SŻBJ jest bardziej procesem duchowym niż fizycznym?
11. Czy ja siebie zmuszam pod wpływem sugestii społecznej?
12. Właściwie, po co mi to?
--------------------

Proszę, napisz pytania, które ty zadałbyś sobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> "Styl Życia Bez Jedzenia" -- książka autorstwa Joachim M Werdin. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: