Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY
Dyskusje o inedii, niejedzeniu, poszczeniu, dietach i inne.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy z koncentracją. Trochę moich doświadczeń.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zainteresowany

PostWysłany: 2005 06 14 20:20    Temat postu: Problemy z koncentracją. Trochę moich doświadczeń. Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem, że w ogóle nie jestem zdolny do koncentracji. Np. na wykładzie moge śledzić rozumowanie przez góra 10 minut, a później już tylko bezmyślnie przepisywać. Teraz nie trzymam żadnej diety, choć staram sie jeść zdrowo. Ale kiedy ściśle trzymałem dietę (wg Tombaka) - miałem wprawzie bardzo dużo energii i sił, ale zdolność koncentracji i tak byla żadna.

Odblokowałem sie ostatnio calkiem nieźle dzięki systemowi NEW. Miałem strasznie poblokowane nogi, troche rece i chyba tez poszlo kilka blokad w tłuowiu. Od tego czssu jest trochre lepiej, i nawet jak nazbieram duzo energii to sie fajnie czuje. Tylko ze energia bardzo szybko mi sie wytraca.

Uzylem pozniej innego systemu Roberta Bruce`a i odblokowalem glowne czakry. Wyraznie czulem podstawe, sledzione, podserce i korone, jak byly mocno aktywne. Po odblokowaniu sledziony i kilku innych blokad mialem dzien pozniej kryzys, ale potem juz bylo tylko lepiej.

Teraz czesto "meczę" czakrę korony i daje mi to dużo energii, ale tez sie szybko wytraca.

Ogólnie: mam juz duzo wiecej energii, ale nawet jak ja "naleje" do glowy - i tak kiepsko z koncentracją, w dalszym ciagu.

Jestem po przezyciach traumatycznych i to wielu, ale przed nimi tez mialem ten problem. W zasadzie od kiedy pamietam, od dziecka. Jak pierwszy rac uaktywnilem podsrce, zrobil mi sie taki maly rebirthing i silnie wychodzily stare emocje.

Ale z koncentracja dalej slabo. Nawet nie potrafie sprawnie kierowac energii przez cialo, do miejsca, ktore chce stymulowac. Idzie to z duzym wysilkiem, energia zbacza po drodze, wiruje itp. Polowa sie rozlewa.

--------------

Moje pytania:

1. Dla czego mam te problemy z koncentracja, z czego to wynika? Czy to musi byc przz blokady emocjonalne?

2. Czy moge likwidowac blokady emocjonalne przez napelnianie czakry podserca?

3. W jaki sposob dokuczaja (jesli w ogole) czowiekowi blokady emocjonalne? Czy one tez odbieraja czlowiekowi energie?

4. No i wreszcie: czy myslicie, ze powinienem sie przejsc na kilka sesji rebirthingu i / lub regresingu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fredi

PostWysłany: 2005 06 15 07:22    Temat postu: Re: Problemy z koncentracją. Trochę moich doświadczeń. Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
1. Dla czego mam te problemy z koncentracja, z czego to wynika? Czy to musi byc przz blokady emocjonalne?

W moim przypadku z nadmiernego pobudzenia jakiejś czakry. Na przykład często czakry podstawy po intensywnych ćwiczeniach fizycznych. Czasem czakry gardła po wzburzonych słowach lub czakry splotu po kłótni. Jeśli jest to problem chroniczny i rozpatrujesz go w wymiarze czakr, to zastanów się w która czakra wibruje zbyt silnie dla Ciebie.

zainteresowany napisał:
2. Czy moge likwidowac blokady emocjonalne przez napelnianie czakry podserca?

Miłość działa przez czakrę serca na wszystkie czakry harmonizująco, więc jest to skuteczny sposób przywrócenia równowagi całemu systemowi energetycznemu. Czakra serca i wszystkie z nią związane mają za zadanie między innymi przywrócenie równowagi.

zainteresowany napisał:
3. W jaki sposob dokuczaja (jesli w ogole) czowiekowi blokady emocjonalne? Czy one tez odbieraja czlowiekowi energie?

Blokady odbierają energie na tej zasadzie, że nie pozwalają energii przepływać, przez co zakłócony jest obieg energii. Podobnie jak miałbyś zator krwi w żyłach lub tętnicach. To one są głównym sprawcą nieskiego poziomu energii u przeciętnego człowieka, więc warto nauczyć się je likwidować.

zainteresowany napisał:
4. No i wreszcie: czy myslicie, ze powinienem sie przejsc na kilka sesji rebirthingu i / lub regresingu?

To zależy od Ciebie. Ja nauczyłem się sam czegoś co możesz nazwać rebithingiem/regresingiem. Preferuję nauczyciela wewnętrznego.

Co do koncentracji, to polecam nazwyklejszą medytację. Jeśli nie masz koncentracji, możesz prowadzić medytację tak długo aż drżenie rąk znacząco się zmniejszy, wtedy twój poziom koncentracji powinien znacznie wzrosnąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum INEDIA, NIEJEDZENIE, POST I INNE TEMATY Strona Główna -> Leczenie, Oczyszczanie Ciała i Umysłu, Zdrowie, Medycyna. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: